21.9.2018 | Svátek má MatoušDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FRÝDEK-MÍSTEK: Na šichtu do textilkyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 3, poslední: 29.9.2017 12:53, přehled diskusí

My jjsem je kdysi v Brně :
Autor: D. Polanský Datum: 29.9.2017 12:53

měli nejvíce po Anglii nejvíce v Evropě. Teď nemáme ani jednu. Když se daří, tak se kurwa daří.

Velké díky za článek o mém městě,:
Autor: J. Kanioková Datum: 29.9.2017 12:39

kde žiji celý život. Docela mě dojal. Není to malé městečko a Slezan a Válcovny plechu byly zdrojem obživy velkého množství zdejších lidí. Později, v sedmdesátých létech, také vznikly v blízkosti uhelné šachty. Jejich přičiněním se z mého malebného starobylého města stal shluk šílených paneláků, který tu malebnost naprosto zlikvidoval. Dmes je to už jen hnusná zástavba sídlišť, která zničila člověčinu a sounáležitost zdejších obyvatel tohoto koutku naší země. I originalitu většiny míst města.

Slezan i šachty už mají po smrti, je tu docela velká nezaměstnanost. Lidi se nevzájem neznají a vztah k tomuto městu je dost mizerný. Kultura je tu naprosto minimální, i když ani dříve nebyla moc převratná. Všechno je tak nějak "zglajchšaltované", nevím, jestli ještě existuje aspoň spolek ochotníků. Dříve tu pulsoval život, dnes se lidi večer zavřou k TV... a nic.

Smutné, ale nevadí! ;-):
Autor: P. Hlosta Datum: 29.9.2017 8:19

Smutné! Ale zoufat se nemusí, protože Vietnamci nám oblečení dodají v jakémkoliv množství. Ženy jsou osvobozeny od náročné dřiny, celoživotně na nohou a v kraválu. Mohou se věnovat kultuře těla, případně ducha. Pryč s otroctvím a holky studujte, abyste mohly pracovat v marketu, jako pokladní. ;-))