17.7.2018 | Svátek má MartinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BEST OF HYENA: PozůstatekŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 2, poslední: 20.9.2017 14:31, přehled diskusí

Re: Ponechávání vozidel asi bude oblíbená kratochvíle.:
Autor: R. Langer Datum: 20.9.2017 14:31

:-)

Ponechávání vozidel asi bude oblíbená kratochvíle.:
Autor: P. Dvořák Datum: 20.9.2017 3:23

Před rokem jsem v neděli dopoledne na jednom lesním rozcestí asi půl kilometru od silnice našel v poloze jakoby po nárazu do stromu vozidlo bez registrační značky, s rozbitým předkem, proraženým čelním sklem, ulomeným vnějším zrcátkem, prostě na shlédnutí mě napadlo, že by se mohlo jednat o odcizené vozidlo, se kterým někdo naboural do stromu.

Toto jsem ohlásil na tísňovou linku, kde si mě předávali hasiči, jestli prý někde nehoří nebo nedochází k úniku provozních kapalin, potom záchranka, jestli nejsou někde zranění a nakonec jsem byl spojen s policií. Jsem rád, že havrani nejsou přímo napojeni na integrovaný systém, ušetřilo mi to jedno vysvětlování, že ani mrtvola tam není.

Abych to zkrátil. Po více jak hodině mi volal operační důstojník policie, že se jedná o pozůstatek jakéhosi cvičení IZS, které proběhlo v pátek (před dvěma dny!) a vozidlo tam jaksi zapomněli. Pro jistotu jsem se zeptal, jestli někde v okolí není zapomenutá hlídka, která má za úkol za každou cenu zastavit muže s brašnou přes rameno.

Nebyla, proto mohu konstatovat, že konec dobrý, všechno dobré.