15.7.2018 | Svátek má JindřichDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Islám nepatří k EvropěŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 159, poslední: 14.10.2017 9:34, přehled diskusí

Re: Jen bych připomenul autorovi,:
Autor: p. smatlak Datum: 13.9.2017 9:33

tADY TY CHYTROLÍNKO NIKDO NEZPOCHYBŇUJE,ŽE ARABOVÉ,MISLIMOVÉ MĚLI UČENCE ale to,jak se chovají a chovali a nebylo to nikdy k popukání.Oni žijí stále a myslí jako před staletími a nikdy to až na výjimky a ty potvrzují vždy pravidlo.nebyli mírumilovní a tokerantní lide pokud se někdy dají ještě lidmi nazývat a vše jim cizí neuznávali .u NICH LÁSKA A TOLERANCE K TOMU CO ONI SAMI NEUZNÁVAJÍ neexistuje takže jsou horší než ten nacismus a fašismus a je to diktatůra islámu což je to nejhorší co může existovat.A islámský stát jsou všichni kdo bvyznávají tu hrůzu zvanou islám na základě koránu a ty kecy,že je nějaký islámský stát jsou signifikantní,protože to jsou všichni.

Re: Jen bych připomenul autorovi,:
Autor: R. Brzák Datum: 13.9.2017 9:41

Píšete o arabských vzdělancích - a přitom to velmi často byli vzdělanci národů, které si Arabové podmanili a jakožto podřízeným jim bylo umožněno pokračovat ve vědecké tradici předarabského světa - antického a křesťanského. Tento trend trval několik století - než ho sami muslimové, v potřebě ochránit před vzdělaností odkaz Mohameda, zakázali - například pomocí takových vět, jakou je ono slavné - "jestliže v knize není to, co psal Mohamed, tak musí být zničena, protože je rouháním. Jestliže je v knize to, co psal Mohamed, tak musí být zničena, protože je zbytečná". Arabský a muslimský svět se tak stal pouhou konzervou, ve které ty drobky předchozí vzdělanosti národů jimi podrobených chvíli přetrvali - drobky, neb mnohem více toho muslimové zničili...

Jak jste napsal: svého času. :
Autor: J. Chaloupka Datum: 13.9.2017 11:56

Ale ten čas už dávno vypršel. Ostatně není to desetiletí, co na ČT 2 šel německý film: Ranhojič. Je realistický, (ostatně končí úprkem Ibn Sáního - známe pod jménem Avicena) proč už muslimové využívají jen náš potenciál.

Škoda, že ten film šel tak pozdě a opakování zřejmě nebude.

Neměl patřit.:
Autor: Senil Datum: 13.9.2017 8:44

Neměl patřit, ale bohužel už patří. A to všuchní cítíme a budeme cítit ještě víc v budoucnu. ISIS se teď ztěhuje do Evropy a naše bezzubé elity a EU s tím nic neudělají. A budou přibývat útoky a opět naše bezzubé elity a EU s tím nic neudělají. Připravme se na další útoky.

http://www.epshark.cz/clanek/119/vydesi-radikalni-islam-zapad-az-k-paralyze

Filozofky, arabistky, petrodolary:
Autor: R. Morava Datum: 13.9.2017 8:29

Naprostý souhlas. Je ostuda že tu platíme arabisty/ky a filozofky/ky, kteří/r0 zůstali/y v teoretické rovině vysněného světa mimo realitu. Už za nás bylo známo že většina dívek studující tyto školy neumělo ani uvařit brambory. Jsou to teda mimoni, čest výjimkám jako Hampl a ostatní kterým se omlouvám. To nebyl problém kdyby tito lidé neovlivňovali zákony, média a tedy veřejné mínění.

Jinak alespoň průměrně inteligentní ví že tu má 1.5 miliardy Muslimů, Saudské, Katarské petrodolary. Ti zkupují Bosnu, evropské firmy a staví mešity. Proti tomu je pár milionu Izraelců a ano milionáři Židovského původu, kteří se ale dnes za Izrael už tolik nebijou (třeba Soros). Co se týká Evropy je tu 0.5 miliardy vymírající populace. Z toho cca 0.05 Křesťanů. Je evidentní kdo je ta oslabená strana, kterou je třeba podporovat. Křesťané a Židé, to jsou minority které jsou ostrakizovány a špiněny! Muslimové to dělají agresivně i bez Arabistek a Filozofů. Dá se tedy říct že marxisté jsou tupé staádo na straně silnějšího. To, že migrant nevypadá zrovna jako agresor je jen vydírání, na které naivkové rádi skočí. Vybydlili si zemi a teď vybydlí nás (pravda nikdo neměl právo zasahovat do jejich jara).

Re: Filozofky, arabistky, petrodolary:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 8:39

Bohužel - trochu zjednodušeno - Evropa se plácá v závislosti na saudské ropě. Těžké závislosti!!

Připojme "zajímavé" souvislosti s vojenskou spoluprácí USA/NATO se Saudskou Arábií.

A dodavatelé té muslimské ropy si potom kupují již celá území v Rakousku (příklad).

Re: Filozofky, arabistky, petrodolary:
Autor: M. Prokop Datum: 13.9.2017 9:12

Ropy je přebytek, není tedy třeba být závislý na ropě z jednoho státu.

A Evropa fakt nekupuje ropu od jednoho dodavatele.

Re: Filozofky, arabistky, petrodolary:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 9:23

I při přebytku může být světadíl závislý. A hodně, jen si to nepřipouští ve svém "bezstarostném tloustnutí před možným pádem do propasti". Souhlas určitě s tím, že dodavatelé různí. Jen jsem měl na mysli obchodní bilanci "našich přátel" Saudů a skutečnost, že za ty peníze od našich automobilistů pomáhají nezištně mírumilovným okolním muslimům s cestovními kancelářemi "bez hranic". K těm psům, co se vozí v autech. A USA přihlíží na ten špektákl. Nic více.

Výborný článek/popsaní situace.:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 8:28

zkreslování výroku Merkelové:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 8:27

Merkelová neřekla, že Islám k Německu patří. Řekla to jinak a v jiné souvislosti. Ale českej neonácek tohle pochopit nedokáže.

Merkelová prohlásila v předvolební debatě něco v tom smyslu, že v Německu žije několik milionů muslimů, takže islám je reálně součástí Německa. Prostě jen řekla, že "král je nahý".

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 8:49

Slovíčkaříte a sám sebe utěšujete.

Reálně dnes bruselepolitici budují novou nedemokratickou společnost (s prvky koránu, v budoucnu zvítězí početnější nad připo-raným bez vojáků).

Pane Šejno, doufám že si nemyslíte, že současná vrchnost si přeje demokracii křesťanskožidovského typu, kterou budou akceptovat muslimové! Oni zahodí svoji víru?? Vždyť ti brusele novodemokraté zavřou každého, kdo se podiví, že už "nejsou Vánoce a Ježíšek"! Měl jste napsat něco kloudnějšího.

Mě úplně stačí nikoliv Merkelová, ale politici a politduchovní, kteří nepokrytě tvrdí, že neakceptování muslimů s jejich požadavky (zítra to nebude "jen vepřové" a nepodání ruky ženě) je "nepochopení výzvy doby". Kulantně napsáno.

Nebo jste také multikulty vítač??

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 8:57

Merkelová byla v debatě konfrontována se statistikou, podle níž si dvě třetiny Němců myslí, že islám k zemi nepatří. Uvedla, že skeptickému postoji lidí rozumí, vzhledem k tomu, že jsou ve jménu islámu páchány teroristické útoky. Zároveň ale poznamenala, že v Německu žijí čtyři milióny muslimů, takže islám je součástí Německa. Šéfka německé vlády se také nechala slyšet, že Berlín nebude trpět islamistické kazatele nenávisti. „Kazatelé islámské nenávisti nemají v naší zemi co dělat,”

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.9.2017 11:47

Stačí, když bude Erdogan dál ponoukat Turky žijící v Německu. Příklady už jsou, nemůžete je zapřít. A to je teprve začátek.

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: M. Hoblík Datum: 13.9.2017 9:09

Merkelová je matka Evropy!

Vy?:
Autor: M. Prokop Datum: 13.9.2017 9:12

"Ale českej neonácek tohle pochopit nedokáže."

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: R. Brzák Datum: 13.9.2017 9:58

Nejen "českej neonácek" - i pan Rudolf, což je přímo etalon eurhohujera..

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: p. smatlak Datum: 14.10.2017 9:34

Šejna, ale ono to v důsledku nebo výsledku je jedno a to samé, jen je to řečeno a vysloveno opatrnicky a alibisticky tak jak to u té bývalé soudružky Merkel vždy je .A to,že to řekla v jiné souvislosti, jsou jen mediální lži a zkreslování podstaty a skutečnosti.

Islám je satanistický kult.:
Autor: A. Alda Datum: 13.9.2017 8:13

Mohamedovi nenadiktoval korán archanděl Gabriel, ale z nebe padlý archanděl Satan. Proto také se muslimové pětkrát denně klanějí kamenu spadlému z nebe - meteoru v Mekce. A protože Satan nenávidí Boží stvoření a lidi nejvíce ze všeho, zabíjejí muslimové koho můžou, včetně vlastních rodin, a kde žijí, mění se zem postupně v poušť.

Re: Islám je satanistický kult.:
Autor: J. Kavalír Datum: 13.9.2017 9:35

On ten Bůh je něco jako zlatá rybka - každému slíbí splnit to, po čem touží. Potulným židovským kmenům slíbil vlastní zem, ovšem museli vyvraždit její původní obyvatelstvo. Římským otrokům a chudině slíbil nespecifikované posmrtné slasti v Ráji, pokud ovšem budou během života držet hubu a krok a snášet útlak světské i církevní vrchnosti. A nadrženým Arabům pak 72 panen v Ráji, pokud padnou v boji za víru.

Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: P. Zinga Datum: 13.9.2017 8:13

podle které chce EU navýšením obyvatelstva zmenšit demografický náskok USA, Číny a Asie vůbec. Ti pitomci ovšem neuvažují o kvalitě, nýbrž pouze o kvantitě. Ale miliarda blbců ještě ze žádného státu či společenství neučinila velmoc. Čína a Asie jdou dopředu, protože se snaží o zkvalitnění obyvatelstva a ne o jeho rozmnožení.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 8:31

V USA žije asi 340 milionů lidí. V EU jich žije 550 milionů. Když navíc přihlédku v průměrné metnální výbavě prostého Američana, nevidím žádný demografický náskok USA.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 8:57

Klidně si nalejme čistého vína - není na té "mentální výbavě" (hezký terminus technicus) jasně vidět, kam to křížení vede?

Najděme si složení/genom obyvatel USA podle účasti na "státněsociálních programech". Ostatně v ČR situace podobná. Odpovězte si na otázku, kam se mentální úroveň Evropy posune, až bude obohacena africkou krví. Až bude africký muslim nedílnou/základní součástí "evropského" kultrurního dědictví. Dle bruselehalíkparty. A Zlatušky.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 9:06

Zkuste zabrousit do genetiky a do paleoantropologie. Ale radši to nezkoušejte, protože byste z toho mohl mít infarkt.

Genetikové zjistili, že moderní člověk pochází z Afriky, odkud se vydal kolonizovat celý svět. Cestou se jeho genetická výbava "zašpinila" o místní tlupy pravěkých lidských druhů. A tak se cestou do Evropy původní moderní africký druh Homo sapiens "zašpinil" genetickou výbavou Neandrtálců. Výsledkem byla bílá rasa. Žlutá ras vznikla přímícháním DNA pravěkých Homo erectus do výbavy moderního člověka.

Kdyby byli černoši nacisté, tvrdili by, že černá rasa je ta nejčistší rasa moderního člověka. A kupodivu by měli pravdu. Na druhou strany bílý rasista by mohl tvrdit, že Neandrtálci jsou původní evropské obyvatelstvo a že tedy tady nemá moderní člověk co pohledávat, protože Evropa patří nám - potomkům Neandrtálců.

:-D

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 9:16

Zde souhlas.

Ale přešel bych raději k "současnému vývoji genotipu". Vlastně k vývoji společensko politickému. Tedy "bruselskomuslimskému". Vycházím z Vaší poznámky o stálém vylepšování úrovně obyvatel v USA.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: P. Zinga Datum: 13.9.2017 10:19

Pane Šejno, počet obyvatel USA na rozdíl od EU roste.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 12:38

Počet obyvatel USA roste stejně, jako počet obyvatel EU.

Kde jste přišel na to, že v EU klesá počet obyvatel?

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: J. Zeman Datum: 13.9.2017 20:08

Á Šejna zase nezná nejzákladnější fakta, nahrazuje je názorem a strašně rád nás poučí... ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/World_population#/media/File:World_population_(UN).svg

Jediným kontinentem na světě s jakž takž stabilizovanou populací je Evropa. V USA naproti tomu jen od r. 2000 stoupla populace o více než 15%!

Naprostý souhlas s autorem i jeho rozpaky - co dál ?:
Autor: M. Krátký Datum: 13.9.2017 4:16

souhlas i s diskusí pode mnou - hezký den

Re: Naprostý souhlas s autorem i jeho rozpaky - co dál ?:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 9:09

Asi to nepůjde bez železné opony, chlapci ve zbrani, vystoupení z brusele. Budeme jaksi bez těch dotací a vysavačových norem, to bude poněkud netelevizní, že? Copak dostane na práci Jourová/Štětina? V4 (holt něco nepůjde snadno, Uhersko - Horní Uhry). Hlavně se z brusele nezbláznit. To jako Macron je náš dílovedoucí??

Bude to snazší, než pozdější 1 milion muslimů ve volných obecních/soukromých budovách po venkově. Nach Befehl. Nerad bych se dočkal, aby v rodné vsi mojí maminky bylo 52 místních/chalupáři a potom 40 afrokultipleničů zahrad, návsi, vlezli by všude, policie nikde. A před kostelem na-ráno. I některý Němec Vám něco prozradí, když ví, že ho neudám německým kulturhlídačům. A paní Sommerová s Táničkou o tom budou točit srdceryvné časosběry.

Ale Merkelbába měla pravdu,:
Autor: P. Dvořák Datum: 13.9.2017 3:00

když řekla, že "islám k Německu patří."

Od roku 1871, kdy došlo ke sjednocení Německa, k Německu patří všechno, co je schopno Evropu zničit. Těch pár básníků nebo hudebních skladatelů to nevytrhne stejně tak jako vědci.

Když ještě vezmeme v úvahu, že mnozí z těchto význačných "Němců" byli Židé, kteří tedy v souladu s prohlášením Merkelbáby k Německu vlastně nemůžou patřit, ale přesto pracovali ve službách (dnes se islamizujícího) Německa, dostaneme typicky německy eintopf, který je již nestravitelný i pro jezevčíka. Svědčí o tom jeho zmatené štěky na každého, kdo projde kolem.