24.6.2019 | Svátek má JanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Islám nepatří k EvropěŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 159, poslední: 14.10. 2017 9:34, přehled diskusí

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: p. smatlak Datum: 14.10.2017 9:34

Šejna, ale ono to v důsledku nebo výsledku je jedno a to samé, jen je to řečeno a vysloveno opatrnicky a alibisticky tak jak to u té bývalé soudružky Merkel vždy je .A to,že to řekla v jiné souvislosti, jsou jen mediální lži a zkreslování podstaty a skutečnosti.

Re: paní Lukešová:
Autor: M. Drašner Datum: 14.9.2017 16:30

Souhlas pane Zingo, nikoli však papež jako hlava katolické církve obecně, ale tento konkrétní jedinec. Konec konců vazby mezi (ultra)levičáckými hnutími a křesťanskými církvemi ve Střední a Jižní Americe jsou známé a v literatuře i na internetu snadno dohledatelné. Jinak konzistentní pro křesťanství byl od 7. do 19.stol. BOJ proti islámu - a tehdejší jeho hlavy dobře věděly, co činí.

Re: Velmi politicky nekorektní, rasistické, nacistické,:
Autor: K. Kužel Datum: 14.9.2017 7:18

"..na Balkáně jsou doma muslimové jako relikt mnoho staletí trvající islámské okupace." - však se také dávno označoval Balkán jako "nemocný muž Evropy" :-)

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cest:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 22:26

"Pokud budu mít možnost zastat se inteligentního, vzdělaného a slušného člověka ... " ... ano, v pořádku, ale proč se tedy zastáváte madam Netzer?

Re: Trocha srandy nikdy neškodí...:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:57

Velmi výstižné.

Re: Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:55

Jistě.

Ale v muslimských státech je dost vycvičených pilotů.

Re: Co dělat ptáte se ???:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:53

Nerad bych sýčkoval - ale možná i na tohle dojde.

V Evropě už dlouho nebyla válka, armáda i bezpečnostní sbory leckterých západních států jsou muslimy infiltrovány a v Evropě je podle různých vyjádření až 50 000 muslimských militantů a přes 20 miliónů čítající pátá kolona muslimů v EU usilovně se množících a posilovaných ještě masovou vesměs nelegální imigrací.

Velmi politicky nekorektní, rasistické, nacistické,:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:45

xenofobní ... a samozřejmě pravdivé.

Islám patří k šílené Anděle, ale k Evropě ne. A nic na tom nezmění ani protiargument, že na Balkáně jsou doma muslimové jako relikt mnoho staletí trvající islámské okupace.

Evropa, potažmo EU díky pyramidální blbosti svých lídrů propadnuvších zrůdným politickým konceptům má na kahánku. V zamuslimených zemích je možná už pozdě.

Zato EU vyřešila úspěšně vyřešila maximální příkon vysavačů - hosana, radujte se zástupové ... a hordy muslimů se po tisících dováží do Evropy hned od libyjských břehů, aniž by proti tomu EU nejmíň tři roky cokoliv učinila.

Ergo - udržme si svou vlast nezamuslimenou, i kdyby se pitrysové v bruseli i v Německu měli z toho pominout.

Co dělat ptáte se ???:
Autor: K. Kovář Datum: 13.9.2017 21:38

Už zbývá jen jedno řešení! Střílet. Po druhé střílet. Za třetí střílet muslima na potkání bez ohledu na věk a pohlaví !

Re: Islám k Evropě samozřejmě patří:
Autor: J. Zeman Datum: 13.9.2017 20:58

Islám nenahradí judaismus a už vůbec ne křesťanství a je velmi pravděpodobné, že s vyčerpáním zásob ropy na arabském poloostrově se jeho přechodná expanze zastaví, protože ji jednoduše nebude už z čeho financovat - už protože průmysl a vzdělanost je v muslimských zemích na relativně nízké úrovni, takže ony příjmy nebudou schopny kompenzovat. To se zřejmě stane o generace dříve, než by muslimové byli schopni přečíslit původní obyvatele západu. Je ale čeho se obávat, protože s úpadkem fosilní ekonomiky se bude islámská společnost dále radikalizovat, což povede k dalším a dalším válkám, a tam kde má signifikantní menšiny na západě bude usilovat o politickou moc a to samozřejmě i násilnou cestou.

Re: W.S.Churchill:
Autor: J. Vintr Datum: 13.9.2017 20:58

Nemám na mysli jednotlivce, který je tím postižen. Mluvím o vnějším působení Islámu na společnost.

Tiché dobývání Evropy islámem:
Autor: J. Kanioková Datum: 13.9.2017 20:44

http://jdem.cz/desbj6 ...."Islám je francouzské náboženství a Francouzština je jazykem islámu." – Tariq Ramadan..... V roce 1989 ospravedlňoval Dalil Boubakeur, rektor Velké mešity v Paříži, pronásledování Salmana Rushdieho ajatolláhem Chomejním. V loňském roce Boubakeur vyzval k přeměně kostelů na mešity.....V Británii vykonávají hlavní muslimské organizace "islámskou spravedlnost" prostřednictvím více než 85 soudů šaría působících u mešit.

Skuteční "umírnění muslimové" jsou umlčeni nebo zavražděni.

Občanská válka ve Francii je to, co si Islámský stát přeje: rozpoutání takové represe vůči muslimům, která způsobí, že muslimská populace ukáže svou solidaritu s radikální muslimskou menšinou. Přesto existuje ještě horší možný výsledek: že se nic nestane a budeme pokračovat tak, jako nyní.

Článek "tiché dobývání" je to probíhající projekt "umírněného islámu" přinášející podrobení. "Jeho cíl je jasný: změnit francouzskou společnost. Pomalu, ale jistě." Tato hrozba je ztělesněna hlavní postavou románu Michela Houellebecqa PODVOLENÍ: Mohammed Ben Abbes, "umírněný" muslim, který se stane francouzským prezidentem a přetváří Francii na islámský stát. A kde odstartoval prezident Ben Abbes islamizaci? Na univerzitě v Sorbonně. To se již děje: Katar dal nedávno této slavné univerzitě významný finanční dar určený na vzdělávání migrantů.

Re: Rozdíl mezi řečí a skutečností:
Autor: J. Zeman Datum: 13.9.2017 20:43

Křesťanství je stále zdaleka nejrozšířenější náboženství jak na světě tak v Evropě.

Re: Islám je součástí vývoje lidstva.:
Autor: J. Zeman Datum: 13.9.2017 20:41

Starověký Egypt či Aztécká říše jsou také součástí vývoje lidstva. Což ovšem neznamená že to není a nemá být uzavřená kapitola. Kapitola expanze islámu se rovněž nutně uzavře jakmile ji přestane udržovat při životě petrodolar, což bude zřejmě o generace dříve, než by muslimové byli schopni přečíslit původní obyvatelstvo západu.

A mluvte za sebe. Ve skutečnosti ti, kteří odstranili Saddáma, Kaddáfího atd. a pokusili se odstranit i Assada jsou víceméně úplně stejná politická garnitura jako ta, která nyní odmítá chránit evropskou společnost před islámskou invazí.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: J. Zeman Datum: 13.9.2017 20:08

Á Šejna zase nezná nejzákladnější fakta, nahrazuje je názorem a strašně rád nás poučí... ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/World_population#/media/File:World_population_(UN).svg

Jediným kontinentem na světě s jakž takž stabilizovanou populací je Evropa. V USA naproti tomu jen od r. 2000 stoupla populace o více než 15%!

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: V. Student Datum: 13.9.2017 19:55

Mika Waltari, autor knihy, byl původně historik. A své znalosti do té knihy včlenil. Toť vše.

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: P. Rudolf Datum: 13.9.2017 18:35

Pokud budu mít možnost zastat se inteligentního, vzdělaného a slušného člověka vůči primitivním, vzdělání odmítajícím agresivním buranům, tak to pro mne vždy bude výzvou.

To není básnická, čili vychcaná odpověď.

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 18:17

Omračující "inteligence" "dámy"...S. Netzer Datum: 6.10.2015 15:18 Hnus je ve vašem případě eufemismus, dědku smradlavá.

Autor: S. Netzer Datum: 31.1.2016 16:48 Jste stejný lidský odpad.

S. Netzer Datum: 9.6.2016 9:14 Kuš, blbe.

:-)))

Podle jazyka se pozná inteligent...

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: J. Farda Datum: 13.9.2017 18:07

Klídek, Frau Neztzer, nenechávejte se unést hněvem natolik, byste svůj obraz zřený v zrcadle co odpověď na otázku, kdo že je na světě nejkrásnější, rozzuřena jeho odpovědí, bez rozmyslu flákla tuná na Psa! :-)))

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.9.2017 17:57

Není vám to trapné, takhle chválit jeden druhého a přitom kopat do druhých?

Tohle je zas básnická otázka.

Pokud se Evropa - její země nezbaví nynějších,:
Autor: J. Fridrich Datum: 13.9.2017 17:39

Pokud se Evropa - její země nezbaví nynějších, zcela nekompetentních vůdců, bude nejprve rozvrácena a poté ZNIČENA muslimskými barbary. To, co se nyní děje v Evropě, to už není ani k smíchu - a snad ani k pláči. Merkel s Junckerem a dalšími, co připustili toto šílené zaplavení Evropy nepřáteli měla být už dávno v Haagu u Mezinárodního soudu.. Civilizační úrovně a vyspělost jednotlivých etnik, zemí, států, lokalit-tedy lidí žijících v dnešní době na naší planetě je RŮZNÁ a mnohdy velmi odlišná. Stupnice hodnot, rozvoj společnosti, její kultura, hygiena, tolerantnost, vztah k ženám, k dětem, schopnost akceptovat jiné pohledy na vývoj světa-to vše je velmi ODLIŠNÉ v různých částech světa. Konkrétně země tak zvaného Západu, tedy křest'anské, Euro-Atlantické civilizace jsou nepochybně vyspělejší a to nejen ve vědě, technice, technologiích-ale právě v uspořádání své společnosti, hlavně v její humánní podobě, demokracii, práv a svobod svých občanů.V jiných částech světa jsou zcela jiné hodnoty a je zajímavé, že když přijdou k nám, tak místo spokojenosti a vděku za nový domov přináší až nepochopitelnou NENÁVIST.

Islám nepatří k Evropě :
Autor: A. Nový 840 Datum: 13.9.2017 17:05

https://postimg.org/image/lyld19z5h/

https://postimg.org/image/q94maltmd/

https://postimg.org/image/km89d4r3p/

Re: Proč islám nepatří do Evropy!:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 16:31

Ano, jedná se o otřesný a obludný zločin, který však muslimofilům nevadí. Ale muslimové svým spojencům neomarxistům zakroutí krkem, tak jak učinil ajatoláh Chomejní v Íránu, tisíce levičáků nechal zavraždit, ale děsivé je, že na to doplatíme i my, co u nás islám nechceme.

Re: Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 16:25

Džihád vyhlásil nejprve muftí Husejní proti Židům koncem 20. let, co by sunitský muslim, čas plynul a LP 1979 vyhlásil džihád šítský muslim ajatoláh Chomejní proti celému Západu. Šíta jak sunita, obojí jsou zločinné entity.

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 16:14

A není to snad pravda? Antisemitismus vám nikterak nevadí...Kdo mlčí, souhlasí, říká staré české přísloví.

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: P. Rudolf Datum: 13.9.2017 16:12

Neplkejte znalcům do toho, prosim vás. Je to přece slavný komix, což ví na českém venkově každé dítě.

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: S. Netzer Datum: 13.9.2017 16:03

Neuvěřitelné, co si vy primitivní hovězí dobytku dovolujete.

Re: Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: J. Vintr Datum: 13.9.2017 15:58

Na řízení dopravního letadla, navigování po trase mnoha desítek kilometrů a přesné zasažení konkrétního cíle je zapotřebí určitě mnohem víc schopností a zkušeností než na vrážení do lidí autem, na odpálení výbušniny, bodání nožem nebo na bezhlavou střelbu ze samopalu.

Re: Re:A já dodám celé svědectví Marka Twaina a dalších cestova-:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 15:37

Pánové Novak 721, Beránek a "dáma" Netzer, židobijci jak vyšití. Podle pana Beránka, možná i "dámy" sybily jsou Židé "Vyčúránci, hajzlové, podrazáci a podvodníci, kteří se jenom snaží obohatit na úkor ostatních ten respekt nemají, spíše nevraživost až nenávist okolí."

Z takových lidí se rekrutovali strážci vyhlazovacích táborů...

Re: Ať se nám to líbí či ne,:
Autor: R. Langer Datum: 13.9.2017 15:19

Hm, tak to raději zkuste čerpat zdroje odjinud než ze vzpomínek na paní učitelku... ;-)