21.7.2018 | Svátek má VítězslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Islám nepatří k EvropěŘazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 159, poslední: 14.10.2017 9:34, přehled diskusí

Islám a nacismus, Izrael x Palestina:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 0:54

V době německé okupace Evropy srovnával nejvyšší duchovní vůdce Amin Al Husejní islám s nacismem v přednášce k bosenským muslimům na 7 styčných bodů: 1) monoteismus, jednotu vedení, princip vůdce, 2) bezvýhradná poslušnost a disciplína, 3) boj o čest až do smrti,4) zájem celku povýšen nad zájem jednotlivce, 5) hodnotu mateřství, zákaz potratů, 6) postoj k Židům, boj proti judaismu, 7) glorifikace práce

Husejní počítal s německou okupací Palestiny, kde podle jeho plánu měl být zřízen koncentrační tábor i s krematoriem. O tehdejším jeruzalémském starostovi Raghebu bey el- Nashashibim se tvrdilo, že je "umírněný". Po nepokojích v roce 1929 se ho zeptal francouzský spisovatel Albert Londres, proč vraždili Arabové i pokojné židovské obyvatele Hebronu a Safedu, s kterými nebyl žádný problém.

Nashashibi mu odpověděl "Ve válce se chováte jako ve válce, nezabíjíte toho, koho chcete, ale koho naleznete. Příště zabijeme všechny, mladé i staré". Londres mu namítal "Nemůžete přece zabít 150 000 Židů". Na to mu Nashashibi odpověděl "No to nám zabere tak dva dny". Al Husejní je předchůdcem Hamasu, Tato islámská teroristická organizace má v programu genocidu Židů. Představitelé Hamasu to říkají veřejně. Dr. Ahmed Abu Halabiyah, rektor Islámské univerzity v Gaze v roce 2000 v oficiální TV prohlásil "Je zakázáno mít slitování s Židy. Zabijte je všude, kde je naleznete.".

Evropské politiky nechávají podobné výzvy v klidu. Jejich mlčení je tichou podporou islámských kazatelů masového vraždění. (Aruc 11.9.2014)

A výrok Husejního během Války za nezávislost "Veškeré židovské obyvatelstvo v Palestině musí být zničeno nebo zahnáno do moře. Alláh nám udělil vzácnou výsadu, dokončit dílo, které Hitler započal. Nechť začne džihád. Zabíjejte Židy! Zabijte je všechny". ...Dále "„Arabové, povstaňte jako jeden muž a bojujte za svá svatá práva! Zabíjejte Židy, kdekoliv je naleznete! Potěší to Alláha, historii i náboženství! Sám posel Alláhův pravil: Vy budete bojovat proti Židům až do té doby,

Re: Islám a nacismus, Izrael x Palestina:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 0:56

dokud se neskryjí mezi skálami a kamením! Pak skála a kámen promluví – Otroku Alláhův, skrývá se za mnou Žid, přijď a zabij ho!“

Re: Islám a nacismus, Izrael x Palestina:
Autor: A. Alda Datum: 13.9.2017 8:16

Nacionální socialisté sice práci glorifikovali a sám Hitler se nechal namalovat jako kovář, ale muslimové prací pohrdají a jediným pro muslima přijatelným zaměstnáním je obchod, tedy šejdířství a okrádání.

paní Lukešová:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 8:38

těch Vašich 7 bodů je typických nejen pro islám a nacismus, ale i pro křesťansktví. Hlavně ta nenávist k Židům a zákaz potratů.

Re: paní Lukešová:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 10:08

Pane Šejno, netvrdím, že dodnes neexistují křesťané, kteří vyznávají zlou ideologii antisemitismu, ale velká část křesťanů své učení změnilo, alespoň oficiálně, odsoudili antisemitismus a alespoň, někteří z křesťanů se stali přáteli Židů

1. Je třeba zdůraznit, že Starým a Novým zákonem k nám všem promlouvá jeden a týž Bůh. 2. Je třeba zdůraznit, že Ježíš se narodil z židovské matky, z rodu Davidova, z lidu Izraelského, a že jeho věčná láska a odpuštění zahrnuje jeho vlastní lid i celý svět.3. Je třeba zdůraznit, že první učedníci, apoštolé i první mučedníci byli židé.

4. Je třeba zdůraznit, že největší přikázání křesťanstva, totiž láska k Bohu a k bližnímu, je zvěstováno již ve Starém zákoně, Ježíšem je potvrzeno, a pro obojí, křesťany i židy, je stejně závazné – totiž ve všech lidských vztazích a bez jakékoli výjimky.5. Je třeba se uvarovat toho, aby bylo biblické a pobiblické židovství haněno v zájmu vyvyšování křesťanství.6. Je třeba se uvarovat toho, aby slovo "židé" bylo užíváno výhradně ve smyslu "Ježíšovi nepřátelé", nebo naopak toho, aby byl slovy "nepřátelé Ježíšovi" označován paušálně celý židovský lid.

7. Je třeba se uvarovat toho, aby pašijní příběhy byly představovány tak, jako by všichni židé, či snad pouze židé sami byli zatíženi odiem za zabití Ježíše. Ve skutečnosti nežádali všichni židé Ježíšovu smrt. Není tomu tak, že by židé sami byli za Ježíšovu smrt zodpovědni, vždyť přece kříž, v němž je záchrana nás všech, nám zjevuje, že Ježíš zemřel za hříchy nás všech...

8. Je třeba se uvarovat toho, aby proklínací výrok Písma či ono volání zástupu "Jeho krev ať padne na nás a na naše děti" nebylo pojednáváno bez připomínky, že toto volání nemůže převážit slova našeho Pána "Otče, odpusť jim, neboť nevědí, co činí" – slova, která mají nekonečně větší váhu.9. Je třeba se vyvarovat uplatňování bezbožného mínění, podle kterého je židovský národ zavržen, proklet a určen věčnému utrpení.10. Je třeba se uvarovat toho, aby zůstávala nezmiňována skutečnost, že

Re: paní Lukešová:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 10:09

prvními členy křesťanské církve byli židé.

https://www.etf.cuni.cz/~prudky/mptexty/95zahuba.html

Re: paní Lukešová:
Autor: P. Zinga Datum: 13.9.2017 10:23

Ano, že je v Africe přelidněno, za to můžou rukou nerozbornou křesťanství i islám. V tom si papež a nejvyšší muftí náramně rouzumí.

Re: paní Lukešová:
Autor: M. Drašner Datum: 14.9.2017 16:30

Souhlas pane Zingo, nikoli však papež jako hlava katolické církve obecně, ale tento konkrétní jedinec. Konec konců vazby mezi (ultra)levičáckými hnutími a křesťanskými církvemi ve Střední a Jižní Americe jsou známé a v literatuře i na internetu snadno dohledatelné. Jinak konzistentní pro křesťanství byl od 7. do 19.stol. BOJ proti islámu - a tehdejší jeho hlavy dobře věděly, co činí.

Ale Merkelbába měla pravdu,:
Autor: P. Dvořák Datum: 13.9.2017 3:00

když řekla, že "islám k Německu patří."

Od roku 1871, kdy došlo ke sjednocení Německa, k Německu patří všechno, co je schopno Evropu zničit. Těch pár básníků nebo hudebních skladatelů to nevytrhne stejně tak jako vědci.

Když ještě vezmeme v úvahu, že mnozí z těchto význačných "Němců" byli Židé, kteří tedy v souladu s prohlášením Merkelbáby k Německu vlastně nemůžou patřit, ale přesto pracovali ve službách (dnes se islamizujícího) Německa, dostaneme typicky německy eintopf, který je již nestravitelný i pro jezevčíka. Svědčí o tom jeho zmatené štěky na každého, kdo projde kolem.

Re: Ale Merkelbába měla pravdu,:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 8:34

Dobrá poznámka.

Když si připomeneme "dějiny zachránce evropské kultury". Norimberské zákony v parlamentu, rasové zákony na vysokých školách, plynové komory, teorie o podřízenosti Slovanů, totální válka - wirklich Eintopf. To všechno má Německo za sebou, vlastně se zas v něčem smradlavém plácá. Občas jest nutno se vrátit v čase a připomenout si.

Naprostý souhlas s autorem i jeho rozpaky - co dál ?:
Autor: M. Krátký Datum: 13.9.2017 4:16

souhlas i s diskusí pode mnou - hezký den

Re: Naprostý souhlas s autorem i jeho rozpaky - co dál ?:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 9:09

Asi to nepůjde bez železné opony, chlapci ve zbrani, vystoupení z brusele. Budeme jaksi bez těch dotací a vysavačových norem, to bude poněkud netelevizní, že? Copak dostane na práci Jourová/Štětina? V4 (holt něco nepůjde snadno, Uhersko - Horní Uhry). Hlavně se z brusele nezbláznit. To jako Macron je náš dílovedoucí??

Bude to snazší, než pozdější 1 milion muslimů ve volných obecních/soukromých budovách po venkově. Nach Befehl. Nerad bych se dočkal, aby v rodné vsi mojí maminky bylo 52 místních/chalupáři a potom 40 afrokultipleničů zahrad, návsi, vlezli by všude, policie nikde. A před kostelem na-ráno. I některý Němec Vám něco prozradí, když ví, že ho neudám německým kulturhlídačům. A paní Sommerová s Táničkou o tom budou točit srdceryvné časosběry.

Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: P. Zinga Datum: 13.9.2017 8:13

podle které chce EU navýšením obyvatelstva zmenšit demografický náskok USA, Číny a Asie vůbec. Ti pitomci ovšem neuvažují o kvalitě, nýbrž pouze o kvantitě. Ale miliarda blbců ještě ze žádného státu či společenství neučinila velmoc. Čína a Asie jdou dopředu, protože se snaží o zkvalitnění obyvatelstva a ne o jeho rozmnožení.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 8:31

V USA žije asi 340 milionů lidí. V EU jich žije 550 milionů. Když navíc přihlédku v průměrné metnální výbavě prostého Američana, nevidím žádný demografický náskok USA.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 8:57

Klidně si nalejme čistého vína - není na té "mentální výbavě" (hezký terminus technicus) jasně vidět, kam to křížení vede?

Najděme si složení/genom obyvatel USA podle účasti na "státněsociálních programech". Ostatně v ČR situace podobná. Odpovězte si na otázku, kam se mentální úroveň Evropy posune, až bude obohacena africkou krví. Až bude africký muslim nedílnou/základní součástí "evropského" kultrurního dědictví. Dle bruselehalíkparty. A Zlatušky.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 9:06

Zkuste zabrousit do genetiky a do paleoantropologie. Ale radši to nezkoušejte, protože byste z toho mohl mít infarkt.

Genetikové zjistili, že moderní člověk pochází z Afriky, odkud se vydal kolonizovat celý svět. Cestou se jeho genetická výbava "zašpinila" o místní tlupy pravěkých lidských druhů. A tak se cestou do Evropy původní moderní africký druh Homo sapiens "zašpinil" genetickou výbavou Neandrtálců. Výsledkem byla bílá rasa. Žlutá ras vznikla přímícháním DNA pravěkých Homo erectus do výbavy moderního člověka.

Kdyby byli černoši nacisté, tvrdili by, že černá rasa je ta nejčistší rasa moderního člověka. A kupodivu by měli pravdu. Na druhou strany bílý rasista by mohl tvrdit, že Neandrtálci jsou původní evropské obyvatelstvo a že tedy tady nemá moderní člověk co pohledávat, protože Evropa patří nám - potomkům Neandrtálců.

:-D

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 9:16

Zde souhlas.

Ale přešel bych raději k "současnému vývoji genotipu". Vlastně k vývoji společensko politickému. Tedy "bruselskomuslimskému". Vycházím z Vaší poznámky o stálém vylepšování úrovně obyvatel v USA.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: P. Zinga Datum: 13.9.2017 10:19

Pane Šejno, počet obyvatel USA na rozdíl od EU roste.

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 12:38

Počet obyvatel USA roste stejně, jako počet obyvatel EU.

Kde jste přišel na to, že v EU klesá počet obyvatel?

Re: Četl jsem zajímavou tezi,:
Autor: J. Zeman Datum: 13.9.2017 20:08

Á Šejna zase nezná nejzákladnější fakta, nahrazuje je názorem a strašně rád nás poučí... ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/World_population#/media/File:World_population_(UN).svg

Jediným kontinentem na světě s jakž takž stabilizovanou populací je Evropa. V USA naproti tomu jen od r. 2000 stoupla populace o více než 15%!

Islám je satanistický kult.:
Autor: A. Alda Datum: 13.9.2017 8:13

Mohamedovi nenadiktoval korán archanděl Gabriel, ale z nebe padlý archanděl Satan. Proto také se muslimové pětkrát denně klanějí kamenu spadlému z nebe - meteoru v Mekce. A protože Satan nenávidí Boží stvoření a lidi nejvíce ze všeho, zabíjejí muslimové koho můžou, včetně vlastních rodin, a kde žijí, mění se zem postupně v poušť.

Re: Islám je satanistický kult.:
Autor: J. Kavalír Datum: 13.9.2017 9:35

On ten Bůh je něco jako zlatá rybka - každému slíbí splnit to, po čem touží. Potulným židovským kmenům slíbil vlastní zem, ovšem museli vyvraždit její původní obyvatelstvo. Římským otrokům a chudině slíbil nespecifikované posmrtné slasti v Ráji, pokud ovšem budou během života držet hubu a krok a snášet útlak světské i církevní vrchnosti. A nadrženým Arabům pak 72 panen v Ráji, pokud padnou v boji za víru.

zkreslování výroku Merkelové:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 8:27

Merkelová neřekla, že Islám k Německu patří. Řekla to jinak a v jiné souvislosti. Ale českej neonácek tohle pochopit nedokáže.

Merkelová prohlásila v předvolební debatě něco v tom smyslu, že v Německu žije několik milionů muslimů, takže islám je reálně součástí Německa. Prostě jen řekla, že "král je nahý".

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: Š. Hašek Datum: 13.9.2017 8:49

Slovíčkaříte a sám sebe utěšujete.

Reálně dnes bruselepolitici budují novou nedemokratickou společnost (s prvky koránu, v budoucnu zvítězí početnější nad připo-raným bez vojáků).

Pane Šejno, doufám že si nemyslíte, že současná vrchnost si přeje demokracii křesťanskožidovského typu, kterou budou akceptovat muslimové! Oni zahodí svoji víru?? Vždyť ti brusele novodemokraté zavřou každého, kdo se podiví, že už "nejsou Vánoce a Ježíšek"! Měl jste napsat něco kloudnějšího.

Mě úplně stačí nikoliv Merkelová, ale politici a politduchovní, kteří nepokrytě tvrdí, že neakceptování muslimů s jejich požadavky (zítra to nebude "jen vepřové" a nepodání ruky ženě) je "nepochopení výzvy doby". Kulantně napsáno.

Nebo jste také multikulty vítač??

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: M. Šejna Datum: 13.9.2017 8:57

Merkelová byla v debatě konfrontována se statistikou, podle níž si dvě třetiny Němců myslí, že islám k zemi nepatří. Uvedla, že skeptickému postoji lidí rozumí, vzhledem k tomu, že jsou ve jménu islámu páchány teroristické útoky. Zároveň ale poznamenala, že v Německu žijí čtyři milióny muslimů, takže islám je součástí Německa. Šéfka německé vlády se také nechala slyšet, že Berlín nebude trpět islamistické kazatele nenávisti. „Kazatelé islámské nenávisti nemají v naší zemi co dělat,”

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.9.2017 11:47

Stačí, když bude Erdogan dál ponoukat Turky žijící v Německu. Příklady už jsou, nemůžete je zapřít. A to je teprve začátek.

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: M. Hoblík Datum: 13.9.2017 9:09

Merkelová je matka Evropy!

Vy?:
Autor: M. Prokop Datum: 13.9.2017 9:12

"Ale českej neonácek tohle pochopit nedokáže."

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: R. Brzák Datum: 13.9.2017 9:58

Nejen "českej neonácek" - i pan Rudolf, což je přímo etalon eurhohujera..

Re: zkreslování výroku Merkelové:
Autor: p. smatlak Datum: 14.10.2017 9:34

Šejna, ale ono to v důsledku nebo výsledku je jedno a to samé, jen je to řečeno a vysloveno opatrnicky a alibisticky tak jak to u té bývalé soudružky Merkel vždy je .A to,že to řekla v jiné souvislosti, jsou jen mediální lži a zkreslování podstaty a skutečnosti.