23.5.2018 | Svátek má Vladimír



DISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Báječná léta Marty Semelové



Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 94, poslední: 23.4.2017 2:06, přehled diskusí

Záhada:
Autor: J. Kovaříček Datum: 19.4.2017 1:25

Typ darebné postavyjako je Semelová je celkem jasný. Je mi však záhadou, že tato patologická kreatůra může být sedět v parlamentu a být učitelkou. Je to jako jmenovat ředitelem mateřské školky usvědčeného pedofila. Nejsou ještě věci správné v Koruně zemí českých, a dlouho ještě nebudou, díky s. Semelové a jejich kumpánů.

Re: Záhada - nezáhada. Spíš absurdita.:
Autor: P. Dvořák Datum: 19.4.2017 3:22

V parlamentu může sedět proto, že ji volí dostatek osob způsobilých k právním úkonům. Zda tyto osoby lze současně nazývat i svéprávnými, ponechám bez odpovědi.

Učitelkou může být, protože pro toto povolání není žádné politické omezení typu lustračního zákona - rozuměj: zákona o zákazu výkonu (obvykle vcelku bezvýznamného) povolání. Stejně tak jako učitelem může být i ortodoxní džihádista, pokud nehází bomby nebo příliš okatě ve škole dětem nevtlouká do hlavy právo šaríja. Džihádistka asi nesmí do školy nosit šátek. Zatím.

Usvědčený (asi máte na mysli pravomocně odsouzený) pedofil je z z oblasti trestního práva, což je poněkud mimo rámec vzpomínek Marty Semelové.

Poznámka.:
Autor: J. Matoulek Datum: 19.4.2017 0:28

Názory soudružky Semelové snad ani nemá cenu se zabývat.

Re: Poznámka.:
Autor: P. Khail Datum: 19.4.2017 10:08

Protože je poslankyní a tedy jí určitě někdo dal hlas, tak nepochybně má. Lidé mladší než 30 let nemají vlastní zkušenost s tím skvělým systémem před rokem 1989.