21.6.2018 | Svátek má AloisDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Bohumil a BohuslavŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 21.3.2017 22:53, přehled diskusí

Re: nemáte pravdu:
Autor: J. Jurax Datum: 21.3.2017 22:53

To máte těžké - u nás bývalí komunisté tvořili a ještě tvoří velkou část kterýchže stran?

Re: v zemi, kde včera je stále včera:
Autor: J. Jurax Datum: 21.3.2017 22:51

V Africe ale ti vězni byli patřičně vykrmení, což v KLDR rozhodně nehrozí! Tam je vykrmený pěkně dokulata akorát soudruh nejvyšší Kim!

Re: Mě včera dojalo,:
Autor: J. Jurax Datum: 21.3.2017 22:48

No však on ho nějaký dozor za tuto nevyváženost diskuze určitě pokárá ... když ne tuzemský tak z EU ... :-)

Re: v zemi, kde včera je stále včera:
Autor: K. Loskot Datum: 21.3.2017 17:13

A Kim ho hostil masem popravených vězňů ?? To v Africe se to francouzským politikům občas stávalo :))

Když ČSSD spolupracuje v dnešní vládě:
Autor: K. Loskot Datum: 21.3.2017 17:11

s lidovci, tak komunisté nemohou být v žádném případě horší.

Re: nemáte pravdu:
Autor: K. Loskot Datum: 21.3.2017 17:10

Bývalí sociální demokraté tvořili velkou část členů NSDAP.

Re: nemáte pravdu:
Autor: R. Morava Datum: 21.3.2017 17:04

Zajímavé. Je vidět že nelze šmahem někoho zatratit. Ale vlastně i tak to ukazuje podstatu soc. demáků. Oni možná nejsou v jádru totalitáři, ale otevírají totalitě cestu. Otevřeli ji nacistům, a dnes ji otevírají Islámu a pak se diví. Prostě se přes ně nějak k totalitě a válkám nakonec dospěje.

Pointa nečekaná,:
Autor: Š. Šafránek Datum: 21.3.2017 14:37

a o to lepší...

Důležité je, že smutek strana překonala :
Autor: D. Polanský Datum: 21.3.2017 14:32

a korejský lid kráčí vpřed k světlejším zítřkům, o tom ať nikdo nepochybuje, jelikož nic netrvá věčně, ani vláda Kim Čongů.

Všeobjímající, opakovaně smrtící socialismus.:
Autor: P. Maleček Datum: 21.3.2017 13:47

A za tím vším stojí socialismus, tj. totalita maskující se rovnostářsko-sociální lží. Z hnízda socialismu vzešel fašismus, nacismus, komunismus i tzv. sociální demokracie, maskující svou totalitu i předstíráním demokracie. Socialisté dnes vládnou EU parlamentu, řadě evropských států, socialisty jsou i USA Demokraté.

No a pak se divte že se tzv. západ řítí kam se řítí, tedy do další světové války. V té většinově hynou hlupáci co socialisty volily. Tudíž jen válkou se může na několik desetiletí, max.století západ očistit než to začne znovu - lží o rovnostářsko-sociální společnosti.

nemáte pravdu:
Autor: A. Alda Datum: 21.3.2017 13:43

Scodemáky nemusím a nikdy je nevolím, ale v Německu blahé paměti s národními socialisty nekolaborovali. Zatímco komunisti se v Německu po roce 1933 stali sami nacisty, socdemáci vzdorovali a koncentráky byly plné sociálně demokratických funkcionářů. Ba lze směle říci, že koncentráky vznikly právě proto, aby bylo kam isolovat sociální demokraty (zpočátku to bylo živelné - SA zatýkala socdemáky a neměli je kam dát, tak zřídili koncentráky, které teprve poté legalisoval stát).

I u nás němečtí sociální demokraté stáli proti nacistům a emigrovali snad ještě dříve než Beneš.

Mě včera dojalo,:
Autor: F. Kusák Datum: 21.3.2017 12:13

když v Událostech, komentářích nechal pan Dolanský blábolit komunistu Stanislava Gospiče k osobnosti kardinála Vlka. Zvláštní, ještě mohl pozvat nějakého imáma, aby diskuze byla vyvážená.

Re: v zemi, kde včera je stále včera:
Autor: J. Fridrich Datum: 21.3.2017 9:52

Souhlas, pane Hraj. Nedávno jsem k Bohouškově dolejzání ke komunistům napsal :

Bohoušku, Bohoušku, k těm mnoha chybám - tedy např. " rozbředlosti a nevýraznosti bez rozhodnosti a zásadovosti při jednáních v Bruselu, Moskvě, Číně ale i v jiných zemích přidáváš další a další chyby.. To neustálé podpásové napadání vašeho koaličního partnera je zcela nefér a nechutné. Před třemi roky vám nevadilo že má předseda ANO pan Babiš AGRAOFERT a Mafru ? Nevadilo, že - vadí vám to nyní před blížícími se volbami a proto ho napadáte. A korunu tomu nasazuješ dolejzáním za komunisty - asi jste zapomněli, že vás, socdemáky už jednou, před cca 70 roky " zařízli ". Oni se také nezřekli své zrůdné a nenávistné ideologie - to také nevadí ? Hlavně se udržet u moci, třeba s čertem. Ono je to zcela stejné, jak kdyby se nyní v Německu nějaká politická strana chtěla spojit ke spolupráci s NSDAP.. No vlastně to by nešlo, oni tu Hitlerovu partaj okamžitě po II. svět. válce zrušili - na rozdíl od nás, kde si i v parlamentu komunističtí pohrobci denně " ulevují " ty své neuvěřitelné špinavosti.

v zemi, kde včera je stále včera:
Autor: T. Hraj Datum: 21.3.2017 9:33

...a pokud má někdo dojem, že dnešní KSČM je standardní demokratickou stranou, která nemá s KSČ z 50. let nic společného, nechť si přečte kondolenci jejího předsedy V.Filipa soudruhu Kim Čong Unovi k úmrtí jeho drahého tatínka Ila.

Vážený soudruhu, se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi. Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.

Sociální demokraté jsou nepoučitelní.:
Autor: J. Štrobl Datum: 21.3.2017 7:18

U nás kolaborovali s komunisty, v Německu s nacisty. S mohamedány se je kolaborovat otevřeně bojí, tak sáhnou zase po osvědčených komunistech.