27.5.2018 | Svátek má ValdemarDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Zeman ve stopách Komorowského?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 55, poslední: 21.3.2017 11:13, přehled diskusí

že kromě obrovské touhy po moci:
Autor: J. Rojšl Datum: 21.3.2017 11:13

Myslím si, že kromě obrovské touhy po moci, líbivému zvuku fanfár při příchodu k plebsu a zároveň být hlavním velitelem armády naší republiky, chuti vést 10-ti miliónový stát a rozhodovat o velmi důležitých státních záležitostech, tj. jak a s kým a proč, by pro všechny kandidáty mělo přecházet nejen důkladné zdravotní vyšetření fyzických schopností ale hlavně důkladné vyšetření psychologického zdraví nezávislými odborníky .....!!!

Nepodceňoval bych voliče:
Autor: V. Mlich Datum: 19.3.2017 13:26

Nedělám si o českém voliči žádné iluze, svědčí o tom výsledky téměř každých voleb, ale v Zemanově případě si každý umí spočítat, kolik by mu bylo na konci volebního období. Ne, že by nebylo možné se ve zdraví dožít 79 let, ale tito lidé ve věku, kdy Zeman už vrávoral nad korunovačními klenoty, vítězili v maratonech, skákali z letadla padákem, nebo jen jezdili na koni jako Masaryk.

Každý kandidát bude mít v diskusích přidělený určitý čas a bylo by jeho plýtváním ztratit ho na jakékoliv řeči o Zemanovi, jenž se svého přídělu času předem demonstrativně vzdává a ještě k tomu nijak neohrozí výsledek.

Zatím bez soupeře:
Autor: F. Navr8til Datum: 19.3.2017 10:16

Pokud budou kandidovat pouhé figirky vygenerované společenstvím pravdy a lásky jako Horáček, Drahoš, Pánek, Kolář, atd., bude Zeman podruhé prezidentem. Přitom porazit Zemana v prezidentských volbách by bylo velmi jednoduché, kdyby se proti němu postavil kandidát mladší, zdravější, slušnější se zemanovským volebním programem.

I cvičená opice je lepší než hradní hovado. :
Autor: P. Mach Datum: 19.3.2017 14:02

V případě zemana, který již mnohokrát dokázal, že není nic víc než hovado, seroucí si do držky, je nějaká slušnost opravdu zbytečná. Hradní hovado naopak potřebuje aby mu jeho slovní zvratky byly vráceny i s nádavkem.

Tzv. zemanovský volební program není nic víc než ovarovy ad hoc a neodborné nápady a pusté proklamace, kydání špíny na oponenty a názorové veletoče, které provádí rychleji než si mění spodní prádlo. Čím méně se bude program prezidentských kandidátů podobat tomu ovarovu, tím lépe.

Re: I cvičená opice je lepší než hradní hovado. :
Autor: F. Navr8til Datum: 19.3.2017 15:16

Tím programem myslím zejména obranu státních a národních zájmů, reálný postoj k obchodním partnerům včetně USA, Ruska a Číny, skeptický postoj k vývozu lidských práv a k ekologickému třeštění. Dále rezervovaný postoj k islámské imigraci, byrokracii EU a parazitům z neziskovek.

Re: I cvičená opice je lepší než hradní hovado. :
Autor: M. Prokop Datum: 19.3.2017 20:37

Vy tedy dovedete pobavit.

Re: Zatím bez soupeře:
Autor: V. Plocek Datum: 19.3.2017 14:04

Pane Navrátil máte zcela pravdu až na jedno. Ukažte mi kandidáta zmíněného v poslední větě. Já ho ve svém okolí nevidím.

Re: Zatím bez soupeře:
Autor: F. Navr8til Datum: 19.3.2017 15:24

Jestliže se dnes ještě nepřihlásili, neznamená, že takoví nejsou. Škoda, že se Drahoš nechal zneužít společenstvím pravdy a lásky k politice vítačů a podílel se spolu s Putnou na sesmolení "akademické" petice na podporu invaze islámských džihádistů.

Re: Zatím bez soupeře:
Autor: J. Laták Datum: 19.3.2017 17:00

Máte pravdu, pane Navr8tile. Na tak "zrychtovaný" výdobytek ze sametové dílny KGB & STB, se už opravdu nedá koukat, leč bohužel, momentální situace ve společnosti, včetně některých figur z řady jeho protikandidátů je taková, že si ten hradní sajrajt zopakujeme ještě jednou, protože Drahoš, nebo Kolář jsou předem odsouzení k nezdaru. Náš národ vidí svou budoucnost v koblihovém ráji a v kultuře masných brad.

Re: Zatím bez soupeře:
Autor: F. Navr8til Datum: 19.3.2017 17:50

Souhlasím s vámi, že nemají šanci lidé jako vítač Drahoš nebo fanatik Kolář. Ovšem není na místě kritizovat náš národ za zdravý realistický pohled na skutečnost. Krásných slov, slibů a multikulturních vizí mají voliči po krk.

Re: Zatím bez soupeře:
Autor: J. Laták Datum: 19.3.2017 18:36

Je vidět, že ta sluníčka Vám nedaj, anedaj pokoj. Praha je opravdu plná zdivočelých muslimských nájezdníků a vůbec nejhorší je dav barevných černochů, jak kuje pikle

s Miroslavem Kalouskem.

Někteří se opírají o své schopnosti:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.3.2017 10:14

a nechtějí dělat Moravcovi šaška, jiní zase vzývají boha aby měli šanci uspět, další se pyšní bojem s odhalenou hrudí, prostě máme z čeho vybírat. Zdá se, že předvolební kampaň bude trapně jednoduchá, každý z dalších bude hlásat jak nebojuje proti Zemanovi a po každé druhé větě Zemana napadne.

Jako ten Horáček, ten taky nechce žádnou podporu od stran, ale neváhá se k nim tulit, prý jen si popovídat. Když neuspěl, nasadil modlení, asi si myslí, že ten nahoře nemá co na práci....

POLITIKA: Zeman ve stopách Komorowského?:
Autor: V. Plocek Datum: 19.3.2017 1:04

V popisovaném je Zeman geniální. Nejsme v Polsku, kde lidé alespoň trochu přemýšleli, jak vidno. U nás funguje setrvačnost, která je vidět ve statistikách oblíbenosti politiků. A na to p. Zeman sází.

Re: POLITIKA: Zeman ve stopách Komorowského?:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.3.2017 10:05

Setrvačností taky nazýváte uragán Babiše, růst obliby Okamury a i rozhodnou volbu prezidenta? Nepatříte snad k té části obyvatelstva, která je ve svých názorech na svoji vyjímečnost a přesvědčení o své vůdcovské úlohy vést národ, trochu zamrzlá v minulosti?

Re: POLITIKA: Zeman ve stopách Komorowského?:
Autor: V. Plocek Datum: 19.3.2017 14:02

Pane Vyšata, omlouvám se, ale pletete si pojmy. Setrvačností nazývám fakt, že oblíbený politik nějak zaváhá, ale je pořád oblíbený. Co se týká zmíněných politiků, tak ti ze setrvačností nepracují, spíše naopak. Potřebují, aby setrvačnost zmizela, protože jak správně zdůrazňujete, tito lidé koukají tvrdě dopředu, kde vidí své uplatnění, bez ohledu na minulost. V některých případech je to dobré ale občas nás to straší. Jinak děkuji za poklonu, ale vést národ zejména český bych neuměl. Jsem totiž zastánce vedení společnosti jako firmy a tam jak víte se nespolehlivost a nestálost v nastaveném směru tvrdě trestá. A to asi by jste nechtěl. Zdravím.

Re: POLITIKA: Zeman ve stopách Komorowského?:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.3.2017 16:15

Asi jsme se minuli v chápání setrvačnosti. Setrvačnost podle mého mínění je ve stále se opakujících jménech politiků na kandidátkách. Proto třeba jako zásah do setrvačnosti chápu i zvolení prezidenta po chybě politiků, když si odřízli možnost ovivnit volbu a dali ji neprozřetelně do rukou prostých lidí. Taky zjevení Babiš je taková tvrdá rána "konzervám" z tzv. tradičních stran. Hnutí, nezakonzervované setrvačností, rozvrátilo mocenské struktury těžící právě ze setrvačnosti zahnívajícího rybníka naší politiky.

I když mám spoustu výhrad k ANO, jsem příznivcem Babiše a na rozdíl od lidí co nikdy nic neřídili vím, že i stát se dá řídit v některých oblastech jako firma. Dokonce, stav našeho politického prostředí donutí některé nerozhodnuté volit Babiše, já už se rozhodl.

Re: POLITIKA: Zeman ve stopách Komorowského?:
Autor: V. Plocek Datum: 19.3.2017 22:09

Pane Vyšata moc děkuji za toto konstatování. V první části jsme se skutečně minuli v účelu zamyšlení v setrvačnosti. Již bych to neřešil, protože asi tento pojem chápeme každý jinak, což mě naprosto nevadí. Ale druhý odstavec mě vyloženě potěšil, protože vyjadřujete velmi přesně to, co jsem chtěl vyjádřit jako svůj názor. Jen bych si moc přál, aby takto uvažovalo ́hodně lidí. V tom případě by zde byla naděje, že by se pár nevhodných politiků odstranilo. A že to je potřeba, o tom asi nepochybujeme oba a možná i více lidí. Zdravím.

Mlejnek mele a mele,:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 18.3.2017 12:42

ale zatím žádného outsidera, který by mohl zabrat a překvapit, nenamlel.

Re: Mlejnek mele a mele,:
Autor: M. Prokop Datum: 19.3.2017 0:11

Od toho ovšem Mlejnek není.

Kéž by to tak bylo ....:
Autor: J. Rojšl Datum: 18.3.2017 11:03

Favorité mohou šlápnout vedle, outsideři zabrat a překvapit...

Kéž by to tak bylo ....

Klid.:
Autor: M. Valenta Datum: 18.3.2017 10:55

Zeman bude dělat dál svoji tak osvědčenou negativní reklamu. Zatím to vidím na fifty, fifty.

Re: Klid.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 18.3.2017 12:18

Můžete dát nějaký konkrétní příklad Zemanovy negativní reklamy? Abych se dostal do obrazu...

Re: Klid.:
Autor: Š. Hašek Datum: 18.3.2017 13:09

Také tápu. Negativní reklamou (na copak) až k vítězství ve volbách. Pan Valenta také nerozdejchal ........

Re: Klid.:
Autor: M. Prokop Datum: 19.3.2017 0:12

Stačí dát Zeman do Googla. Prakticky cokoliv.

Zeman:
Autor: P. Lenc Datum: 18.3.2017 10:26

nemusí dělat televizní agitku, on ji dělá tím, že jezdí po republice.Což je pro mnohé nepochopitelné.Tím se ho nezastávám, můj kůň to není.Problém je, že za koněm Zemanem zatím klopýtají pouze oslové.

Re: Zeman:
Autor: Š. Hašek Datum: 18.3.2017 13:16

Možná mu diskuse/presidentské cesty zakážou. Jen koukat na Prahu z vokna. To by tak hrálo, aby president si takhle dovoloval!! Ať nezávislý arbitr oddělí benzín "presidentský" a "reklamní".

Chápu, skoroneznámý novo(ne)politik, jinak dřívetextař, to má těžké. Chudák chlapec.

A kde jest rovnost šancí, kde je v tom to gender (sakra)?? Neměla by Šabatovka začít kvótovat??

Re: Zeman:
Autor: P. Lenc Datum: 18.3.2017 13:47

Jo,dyť ti kandidáti musej mít aspoň nějakou šanci.Nějaké šourání po republice, to by tak hrálo...

Re: Zeman:
Autor: V. Plocek Datum: 19.3.2017 1:10

Nechat prezidenta koukat se z okna na Prahu. Víte jaký by z toho vytřískal kapitál? Raději nechtějte vědět.

Textaře nekomentuji, stačí na to sám. Zatím nevím jestli v dobrém nebo ve zlém. Čas ukáže.

Proč Šabatovka, když máme paní Nečasovou. To by bylo lepší a hlavně zajímavější.

V každém případě oceňuji, že jste hoden jména jiného šprýmaře.

Problém je:
Autor: P. Mach Datum: 18.3.2017 10:18

Problém je, že Komorowski je racionální jedinec, který se nesnižoval k tupému populismu, tedy člověk zcela se lišící od českého hradního hovada. V populismu a kydání špíny na opozici se hradní hovado podobá spíše pisáckému koni dudovi.

Re: Problém je:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 18.3.2017 12:24

Typické Hovado je někdo, komu nestačí říci, že Zemana nemá rád, ale musí tento prostý a regulérní fakt balit do typicky hovadského komentáře. Prostě někdo jako vy.