25.6.2019 | Svátek má IvanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Vydá se ČSSD za lidmi a stane se znovu hnutím?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 16.3.2017 13:04, přehled diskusí

uvidíme:
Autor: M. Krutý Datum: 16.3.2017 13:04

jak se strana porovná s volebním výsledkem okolo 10%....

ČSSD ani žádná strana se za lidmi:
Autor: D. Polanský Datum: 16.3.2017 11:08

nevydá, ani se nikdy nevydala. Přece o tom to není. To si fakt myslíte, že někdo se dá na politiku kvůli lidu?

Není co závidět,:
Autor: A. Bocek Datum: 16.3.2017 11:07

ČSSD je 4 roky ve vládě s řepkovým Andrejem, který sice oje...vá erár , ale nic se neděje.Společně s Andrejem a Lidovci podporujou u nás montovny a pak se rozčilujou, že nás ty montovny málo platí . EET likviduje podnikání na vesnicích, až se hledají dotační programy na udržení venkova. Progresívně zdaníme manažery , lékaře, odborníky a těm když u nás nezvostanou budeme vymýšlet setrvávací bonusy. ČSSD nic nedělá pro střední třídu , dala se do holportu s velkokapitálem a nemá program .

Zatím ze spojení, nebo lépe řečeno:
Autor: K. Vyšata Datum: 16.3.2017 10:35

z výsledků koalice mají socani co rozdávat. Tak jim stouplo sebevědomí do té míry, že se navážejí pod vedením lišáka Kalouska do ANO, které vlastně na sebe vzalo tíhu vybrat co nejvíc daní aby si mohla ČSSD splnit svůj rozdávačný program. Je nesmysl si myslet, že bude ČSSD po volbách v pozici si plnit sliby co chrlí na voliče. Každou korunu co rozdají musí někdo vydělat a v podobě daně jim vložit do rukou. Kde asi by vzali socani tolik peněz aby všechny uspokojili? Sápou se na, chtěl jsem napsat bohaté, ale ono vlastně jde většinou o ty trošku lépe placené, těm napálí větší daně. Za pár měsíců začne zúčtování. Hrob se začíná blížit dnu a ČSSD se připravuje ulehnout .......

Dobrá poznámka:
Autor: P. Rudolf Datum: 16.3.2017 9:20

Přesně na to dojely Modré straky (samozřejmě, nejen na to) a Orange Boys jsou na nejlepší cestě je následovat. Ale jak správně píšete, ještě mají šanci (já dodávám - není-li už pozdě).

Netuším, kde se vydá ČSSD,:
Autor: F. Lesniak Datum: 16.3.2017 7:27

ale ví, kde by se měl vydat Jelínek.

Re: Netuším, kde se vydá ČSSD,:
Autor: F. Lesniak Datum: 16.3.2017 7:27

..vím..

Pane Jelínku,:
Autor: Z. Rychlý Datum: 16.3.2017 7:01

vy socani se od komančů zase až tak moc nelišíte. Bolševici jsou paraziti, kteří chtějí svého nositele a živitele rovnou zaříznout, aby z popela a dýmu vzlétl nový, lepší člověk jako Fénix; kdežto vy socani jste paraziti, kteří svému živiteli pouštějí žilou fest, ale úplně chcípnout ho nenechají.

Jenže zdravý hostitel vypadá úplně jináč, než chudinka napadená parazity buď rudými, nebo oranžovými.

Re: Pane Jelínku,:
Autor: P. Lenc Datum: 16.3.2017 10:16

Jo, ale přiznejme jim, že své lži desítky let propracovávaly téměř k dokonalosti a mnoho lidí jim stále věří.A nyní se chtějí vráti ke svým kořenům, to znamená že budou mlátit o stůl vykořisťo vaným dělným lidem a doufat, že jim "dělný lid" na to znovu skočí.Jsou schopni vytáhnout i svého času soc. dem. než se stal bolševikem harmonikáře a "dělníka" Tondu Zápotockého, který "dělníkoval" po hospodách na Brněnském Cejlu.