20.4.2019 | Svátek má MarcelaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Jak prosté, drahý WatsoneŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 37, poslední: 18.9. 2016 22:08, přehled diskusí

Re: kde jsou ti vaši spravedliví?:
Autor: J. Schwarz Datum: 18.9.2016 22:08

Nebylo by potřeba "spravedlivých" nebýt korupčních "veřejných peněz". Zrušme dotace i všeliké "pobídky" a "výjimky" a pak ať klidně šéfuje radnici i místní vykuk. Může si dát za obecní peníze pivko a řízek a já mu popřeju dobrou chuť. Ale bazén ani AUDI Q7 si z obecního nepořídí...

kde jsou ti vaši spravedliví?:
Autor: R. Hroza Datum: 17.9.2016 15:38

Dobrý den, paní Kozumplíková, je někdo z dnešního kabinetu, sněmovny a lokálních vlád v krajích a okresech mezi těmi kteří..."si nešijí vlastníma rukama z ostudy kabát a chovají se, jak se sluší a patří, aby nezneužívali veřejné pozice pro vlastní zvýhodňování či obohacování jakýmkoli způsobem"....?

Nestyďte se, jmenujte je, vždyť je to pochvala a ti ocenění vám budou vděční, ne? To by byl randál, co? Že vy jste už ta jména zapomněla?

Re: Opravdu, jak jednoduché:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 16.9.2016 22:48

Zůstávám v klidu. Vaše zaručené prognózy se dlouhodobě míjí s realitou. Vlastně by se dalo říci, že to dopadne vždycky úplně opačně.

Takových pomlouvačných článků už tady bylo...:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 16.9.2016 22:40

Stačí pár recyklovaných fráziček a další antiBabiš je na světě, že paní Kozumplíková? Po revoluci nás rychlokvašení pravičáci přesvědčovali o závistivosti obyčejných Čechů, taky je nazývali čecháčky apod. Vynikal v tom zejména pan Kalousek, to je ten, co z krize dokázal vytvořit svým úsilím ještě větší krizi. No a teď zase zlobí Babiš. Je zajímavé, že tomuto bohatému miliardáři kupodivu převážně chudší Češi nezávidí. Naopak to vypadá, že mu závidí jeho političtí kolegové, peníze, úspěch, schopnosti. Že střet zájmu je záminka vědí všichni, ale vadí, že jim šlápl na penězovod. Jak prosté, paní Kozumplíková....

Re: Souhlas, ale ....:
Autor: M. Prokop Datum: 16.9.2016 15:59

Čemu nerozumíte, to si škrtněte sám.

Re: Opravdu, jak jednoduché:
Autor: M. Prokop Datum: 16.9.2016 15:57

tak on Bureš samozřejmě není nijak lepší než Bárta a ANO než VeVerky. Jen to lidem bude déle trvat, než jim to dojde. Koblihy a "všetci kradnů" je pro blby přímo geniální.

Babiš se chová tak, jak mu volič dovolí.:
Autor: M. Hoblík Datum: 16.9.2016 15:04

Protože jeho voliči jsou duše prodejné, dají se snadno koupit za mrzký peníz. Nevadí jim, že mají holé zadky; hlavně když jejich guru vítězí!

Re: Bez korumpujících dotací....:
Autor: J. Ráž Datum: 16.9.2016 14:47

Zrušit EU znamená naopak odklon od socialismu. Vždyť EU ovládají právě v socialistických ideálech osmašedesátého roku zamrzlí politici a ti, co v životě nepoznali nic jiného , než politiku (Sobotka, Merkelová a spol.) se k nim z vypočítavosti přidali. Návrat na stromy, tedy zpět k jednoduchosti a přímočarosti, by znamenal návrat ke skutečnému kapitalismu.

Re: Babiš bude příštím ministerským předsedou a Sobotka:
Autor: J. Ráž Datum: 16.9.2016 14:40

Zajisté jste si všimli, že většina relevantních evropských politiků ten "slavný" Junkerův projev sepsula. Dokonce se i někteří němečtí politici dali slyšet, že tímto projevem Juncker prokázal, že v čele EK nemá v této době co dělat.

Jediný Sobotka bezprostředně po projevu prohlásil, že Junker se projevil jako státník, který ví co EU trápí a že je odhodlán EU vést k obnovení důvěry i zvýšení akceschopnosti Evropské komise.

Přeloženo: Sobotka si naleštil svou hlavu lubrikantem, aby se mu do řiti Junkera a jeho patronky Merkelové dobře zasunula. Takže jeho místo v Bruselu se dá považovat za zcela jisté a ne jen pouhého komisaře pro nic, jako má Jourová.

Opravdu, jak jednoduché:
Autor: J. Ráž Datum: 16.9.2016 14:31

Nejprve: Nejsem příznivec Babiše a považuji jeho dojení státního rozpočtu ve prospěch svých firem za prasárnu...ale

Babiš se vůbec netajil s tím, co vlastní a vzhledem k tomu, že většina jeho firem je napojená na dotační penězovod, muselo být každému naprosto jasné, že ve vládní funkci bude ten tok dotací zvětšovat. Věděli to voliči, když mu dali hlasy, věděl to Sobotka i Bělobrádek, když s ním uzavřeli koalici! A teď najednou dělají, že jim to vadí. Proč nevadí Jurečkovi, že i jeho společnost vydělává na zelené naftě a na dotacích do biopaliv,? Vždyť i jeho rodina pěstuje na desítkách hektarů řepku a komu ji asi prodává? Vždyť jsou vláda které Babiš své návrhy předkládá všichni. Sobotka i Bělobrádek i Babiš, a v Parlamentu mají pohodlnou většinu. Proč sakra tedy Babišovi schvalují všechny jeho nápady jak zvýšit státní dotace do všeho možného, co vyrábí Agrofert? Proč mu to neztrhnou hned , když s tím nápadem přijde? Není to tím, že na tom také vydělávají i podniky se zatajenou majetkovou strukturou a poslanci ČSSD a Lidovců v nich mají podíl?

V majetku to není, co vadí všem na Babišovi. Vadí jim to, že si mysleli, že ANO dopadne jako Úsvit nebo před tím Veverky. A místo toho se dočkali nemilého překvapení, že Babiš je ve volebních preferencích válcuje. To je důvod, proč po něm jdou...střet zájmu je jen prostředek, jak Babišovi přistřihnou křidélka.

Myslím, že se přepočítají. Ten jejich soustředěný útok na Babiše mu přinese jen další hlasy!

P.S. Sobotka i Bělobrádek a všichni jejich poslanci je jen banda pokrytců...nic jiného. Na Babišovi se přiživují a že jim to dá teď zpátky "sežrat" je více než jasné!

Výzva k voličům,:
Autor: K. Vyšata Datum: 16.9.2016 14:01

aby začali používat rozum je na místě. I když se ukazuje, že ho používají už dost dlouho. Výsledek těžko tráví spousta lidí včetně autorky, nepochopila tu jednoduchou pravdu, Zeman i Babiš jsou výsledkem obrody zdravého selského rozumu v populaci, znevěrohodnění našich "elit" neschopných pochopit demokracii. "Lex Babiš", celkem rozumná zákonná norma s rakovinou přidanné nenávisti k Babišovi odhalila zoufalství politiků, že se jim voliči utrhli z řetězu a jsou schopni je vytlačit z korýtek.

Ani horko těžko uplácaná novodobá Národní fronta Kalouska to asi nezachrání, spíš Babiše v očích veřejnosti posílí.

Re: Babiš bude příštím ministerským předsedou a Sobotka:
Autor: P. Lenc Datum: 16.9.2016 13:48

Je to sice úvaha děsivá, ale bohužel, vysoce pravděpodobná.

Re: Přesně tak, paní autorko, bylo y to snadné.:
Autor: P. Lenc Datum: 16.9.2016 13:46

Nikoliv asi, ale zcela jistě.Trefujete se naprosto přesně.

Re: Už i ty, Nevitelný pse ?????????????????:
Autor: P. Lenc Datum: 16.9.2016 13:42

Jó pane Pisaříku,když on je Babiš takový fízl svatý, ba přímo andělský.Tu koblihu, co má místo svatozáře, no nežerte ho.

Re: Přesně tak, paní autorko, bylo y to snadné.:
Autor: I. Schlägel Datum: 16.9.2016 13:22

Asi v tomto případě nejde o kauzalitu, ale pouhou korelaci ;-)

Re: Přesně tak, paní autorko, bylo y to snadné.:
Autor: K. Frauknecht Datum: 16.9.2016 13:09

Hezký :-)).

Znamená to však, že je to o IQ a to mě zaráží, neb skrzeva titulované není v ČR kam plivnout :-))).

Re: Přesně tak, paní autorko, bylo y to snadné.:
Autor: I. Schlägel Datum: 16.9.2016 12:45

Mnoha Čechům, myslím si, podvodníci a lháři vadí, jenom je v záplavě těch spasitelů neumějí rozeznat.

Re: Bez korumpujících dotací....:
Autor: I. Schlägel Datum: 16.9.2016 12:44

Od EU existuje pouze cesta k socialismu? No prosimvás? A s EU vede ta cesta kam, prosím pěkně, k nesocialismu?

Re: Souhlas, ale ....:
Autor: I. Schlägel Datum: 16.9.2016 12:42

Peníze z brusele lze nahradit kterýmikoliv jinými veřejnými penězi sloužícími zhusta jako návnada pro voliče. Ten Brusel je "bonus" navíc.

Re: Už i ty, Nevitelný pse ?????????????????:
Autor: I. Schlägel Datum: 16.9.2016 12:40

Článek jste evidentně nepochopil.

Re: Už i ty, Nevitelný pse ?????????????????:
Autor: P. Rudolf Datum: 16.9.2016 12:37

Váš viditelný pes takový názor zastávat nebude, neb je evidentně chytřejší než mnoho zdejších psů neviditelných.

Babiš bude příštím ministerským předsedou a Sobotka:
Autor: J. Chaloupka Datum: 16.9.2016 11:11

nahradí Jourovou v Bruselu. Přece jí nepřenechá to místo, kde za minimum práce máte půl mega měsíčně a královskou penzi (Špidla socdem vzor)? Jen přemýšlím, jak se tam domluví, když se učil angličtinu a VB odejde z EU? Ostatně to už se nějak zařídí.

Re: Bez korumpujících dotací....:
Autor: J. Hejna Datum: 16.9.2016 9:50

Divná logika. Vaše, pane Mrázku.

Už i ty, Nevitelný pse ?????????????????:
Autor: L. Písařík Datum: 16.9.2016 9:06

To jste se teda na psovi pochlapili, když tisknete Kozumplíkovou. Štvavý článek, nic jiného. Co špatného udělal Babiš, když na svoje ha bere stejné příspěvky jako třeba Jurečka? Co špatného je na tom, když Agrofert vyhraje veřejnou soutěž tím, že nabídne nejlepší podmínky a cenu? Co špatného je na tom, že Babiš dělá ministra zadarmo ?

Snad byste, redaktoři, měli na Kozumplíkovou zareagovat a ctěným čtenářům vysvětlit, TŘEBA CO BY O TAKOVÉM PŘÍPADU NAPSAL ČAPEK? Nebo taky budete mlčet, jak je v poslední době zvykem. Stanovisko prezidenta jste doufám nepřehlédli, kdo to bude komentovat?

Kdyby takový názor zastával můj pes Brok, řekl bych mu: FUJ, STYĎ SE, BROKU.

Re: Souhlas, ale ....:
Autor: M. Valenta Datum: 16.9.2016 9:05

Představte si, že Brusel neexistuje a zkuste to ještě jednou.

Ano, :
Autor: K. Janyška Datum: 16.9.2016 8:54

navídaném... Dzp.

Re: Přesně tak, paní autorko, bylo y to snadné.:
Autor: M. Prokop Datum: 16.9.2016 7:43

Nejen Čechům, rozhlédnete-li se trochu po okolí.

Re: ANO:
Autor: M. Prokop Datum: 16.9.2016 7:42

Spíš nějaké eurofašisty. :-P

Souhlas, ale ....:
Autor: M. Prokop Datum: 16.9.2016 7:41

Přeslavná EU používá "peníze z Brusele" na utužení svého vlivu, místní čunitelé také nepohrdnou možností si při přerozdělování něco přirozdělit i sobě, "všeholid" doufá, že jiným bude ukradeno a jim dáno.

Zrušit či omezit to vše by bylo nesmírně záslužné, ale skoro neproveditelné.

Re: ANO:
Autor: M. Vondráček Datum: 16.9.2016 7:39

Z toho plyne , že Vy budete volit ODS.