22.5.2019 | Svátek má EmilDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Prezident prý není ŠvejkŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 37, poslední: 15.1. 2016 19:02, přehled diskusí

:)))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 15.1.2016 19:02

Ď, souzním..:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.1.2016 18:59

Jak geniální je autor článku. Jeho analýza :
Autor: P. Harabaska Datum: 15.1.2016 17:58

je vskutku jasnozřivá a jde ke kořenu věci. Jak jde o Zemana, rád se svěří se svým moudrem. Jen se bojím, že ten pán svými literárními výtvory, jež tu a tam publikuje, jen ve skutečnosti zakrývá svou lítost, že mu vlastně už dávno ujel vlak.

Míla je vůl ?!?:
Autor: J. Rojšl Datum: 15.1.2016 16:26

Vy si myslíte, že Míla je vůl ?!? To teda ani náhodou - von je korunovanej, a slouží tak aby mu rozuměla ta část národa o které před volbou prohlásil, že je debilní ...

Re: Zemana jsem nevolil, ale když má pravdu, :
Autor: L. Křivan Datum: 15.1.2016 15:56

I kdyby jich byla jen třetina tak je to pořád víc než půl milionu a to je zatraceně mnoho !

Re: Švejk byl idiot:
Autor: L. Křivan Datum: 15.1.2016 15:50

Znám jen jednoho Orbana. Viktor Mihály Orbán je maďarský ministerpresident a idiot v žádném případě není. Na rozdíl od Jana Urbana, autora tohoto článku.

Re: Blbě žvaníte:
Autor: P. Horak Datum: 15.1.2016 14:24

Wow....

potvrzuji:
Autor: L. Pelikán Datum: 15.1.2016 13:48

vše co řekl pan president potvrzuji,mám to od staré báby BLAŽKOVé,která se vyjádří jakmile ji nebude trápit průjem

Re: a nejste větší vůl vy?:
Autor: O. Horák Datum: 15.1.2016 13:00

Protože jsem naivní a od každého čekám možnost prozření, objektivity ... . Dle přísloví, že i slepé kuře občas zrno najde. Nebo jsem nekonečný optimista.

Re: Pane vševěde Urbane:
Autor: R. Langer Datum: 15.1.2016 12:30

Kecá, a přitom má i pravdu. Jako ten Švejk, že?

Blbě žvaníte:
Autor: J. Schwarz Datum: 15.1.2016 12:11

Jene Urbane! Prezident Zeman nikoho neúkoluje, jen naznačuje jaké alternativy existují pro "mladé syrské muže" k příchodu do Evropy, potažmo do ČR kde je málokdo rád vidí. Pár oikofobů a profesionálních spasitelů, kteří si nevšimli že "lidstvo" již jednou spasil svou obětí Ježíš a dalších spasitelů netřeba se nepočítá, zvlášť když se sami považují za světlo demokracie. Pokud jsou opravdu takoví demokraté a slynou vzorovou tolerancí, nejlépe by to osvědčili tím že by přestali vulgárně spílat většinové společnosti prezidenta nevyjímaje a pokud se zde opravdu cítí tak špatně tak si sbalili batůžek i s EU příručkami a odjeli do Berlína, Paříže či Londýna. Ale možná si ještě nestačili všimnout že "železnou oponu " už dávno prodali Rómové do sběru a cesta za štěstím je volná. A v cizině mohou tvrdit že vlastně nejsou češi, jejich praděda do Čech přijel s Emilem Holubem z pobřeží slonoviny a oni se za Čechy stydí neboť jsou pestří a schopni soulože s každým Božím stvořením.

Re: a nejste větší vůl vy?:
Autor: J. Lepka Datum: 15.1.2016 11:48

Mohu vám položit otázku zásadního významu ?

Když vám články pana Urbana tak zvyšují krevní tlak a omezují úsudek, PROČ JE ČTETE ???

Před pár lety se Mlhoš prezentoval jako komik,:
Autor: J. Lepka Datum: 15.1.2016 11:46

ale ani kostkované sako a prestižní divadelní scéna mu úspěch nepřinesly. Tak přitvrdil o oslovil voliče, jejichž IQ konverguje k hodnotě ověřené u Švejka a vida, je na Hradě a teď jen prubuje, co mu ještě jeho klaka sežere.

A k té důvěrné informaci, co mu sdělili dva arabští politici. Dle vyjádření Radia Jerevan, to nabyli politici ale poradci, neřekli mu to, ale napsali a to na stránku doleva dolů, to je Mlhošův nejoblíbenější kout.

a nejste větší vůl vy?:
Autor: O. Horák Datum: 15.1.2016 11:45

Takto zmatlaná slohovka na téma proč nevěřit prezidentovi svědčí o kvalitě přednášejících a i kvalitě školy s úžasným jménem a chudáky za katedrou.

Pěkně prosím, příště neokrádejte lidi o čas na čtení vašich slintů a pište ve stylu Tweeet či SMS - prostě jen zpráva že stále toužíte po knížeti na knížecím stolci pražského hradu.

Re: Zemana jsem nevolil, ale když má pravdu, :
Autor: J. Lepka Datum: 15.1.2016 11:38

Neuniklo vám chlapci něco podstatného ? Totiž, že těch "Syřanů" je v balíku migrantů sotva třetina a i z nich mají mnozí falešné papíry.

A opírat se o tvrzení literární postavy, jejíž autor byl vlastizrádce a bolševický komisař je přinejmenším slaboduché.

Re: Píše nebo přemýšlí?:
Autor: R. Langer Datum: 15.1.2016 11:15

Trefné! :-)

Je mi úplně fuk,:
Autor: K. Krejčů Datum: 15.1.2016 10:45

ke komu se mladí afričtí muži přidají - a je zbytečné jim radit. Oni se také nestarají, jak já uživím sebe, svoji rodinu atd. a jak přežiju. Vadí mi, že nám někdo předepisuje, že jim musíme pomáhat. Proč bych měl - v konečném důsledku - podporovat možnou budoucí konkurenci pro sebe či naše děti? A sorry - dojde-li na ozbtrojené konflikty mezi křesťanským a arabským světem, budeme se navzájem zabíjet. A není jednodušší nechat je, ať se zabíjí sami mezi sebou - když to k jejich kultuře evidentně patří? Jenom aby z toho nebylo trochu přeplněné mohamedánské nebe a necpali se potom přes bránu Svatého Petra do toho křesťanského. Svatý Petr by z toho mohl mít problémy - musel by přijímat další imigrační úředníky - a kde na to vzít.

Re: Zemana jsem nevolil, ale když má pravdu, :
Autor: R. Morava Datum: 15.1.2016 10:45

S tím souhlasím. Zemana jsem taky nevolil, ale že se sem hrne muslimské bratrstvo vidí i blbec. Jestli nemají v Sýrii na které straně bojovat je možné, ale pořád to není důvod bojovat u nás proti nám.

Jestli byl nebo měl být Švejk idiot nebo ne, to nevím. Ale že měl na válku lepší názor než "inteligentní" vůdci Rakouské monarchie je evidentní.

Re: Švejk byl idiot:
Autor: J. Žitný Datum: 15.1.2016 10:37

Snad Orban, ne?!

Současný prezident je soudně usvědčený lhář.:
Autor: J. Urban Datum: 15.1.2016 10:10

Ale bylo by lepší, kdyby jím byl ochránce do Evropy se valících musulmanských hord?

Nezodpovědný Zeman pouze plácá:
Autor: M. Valenta Datum: 15.1.2016 9:37

co chtějí slyšet jeho voliči a moskevská centrála. Když Mašínové vzali do rukou zbraně, jak Zeman radí Syřanům, tak to se mu nelíbilo. Je to populista a hňup.

rízené to je:
Autor: F. Matousek Datum: 15.1.2016 9:24

uz dávno pred tím, nez se migranti dali do pohybu, vyhrozil Tsipras EU, ze jestli bude Recko prinuceno prijmout drastická úsporná opatrení, otevre hranice migrantúm. A presne to provedl.

Druhy kdo se mstí za to, ze mu Evropa upírá vstup do unie, je Turecko. A vynucuje si nyní jednání o vstupu do EU a kasíruje miliardy.

Za chaos v Libyi a "humanitární bombardování " si muze EU sama.

Re: Pane vševěde Urbane:
Autor: P. Kmoníček Datum: 15.1.2016 9:03

Pane Křivane a pane Krátký,on pan Urban neradí,jen konstatuje,že náš pan prezident kecá jak ten idiot Švejk.A v tom má pravdu.

Re: u autora je tomu přesně naopak.:
Autor: L. Křivan Datum: 15.1.2016 8:49

Perfektní !!!!!!

Zemana jsem nevolil, ale když má pravdu, :
Autor: L. Křivan Datum: 15.1.2016 8:48

tak to uznám. Tisíckrát lepší Zeman než to ho vado Urban.

Švejk byl idiot:
Autor: L. Křivan Datum: 15.1.2016 8:46

Urban taky.

Re: Zemanova pravda barvená v Putinův prospěch:
Autor: J. Fridrich Datum: 15.1.2016 8:35

Souhlas pane Maleček - napsal jste to přesně. Zemana také nemusím, ale jeho postoj k nepřátelským a necivilizovaným hordám imigrantů valících se nekontrolovatelně do Evropy je správný - na rozdíl od jeho chybného-přátelského postoje k Říši zla............ No a je to také popleta....

Pane vševěde Urbane:
Autor: M. Krátký Datum: 15.1.2016 8:25

prosím stručně vysvětlit jak vy osobně vidíte tuto katastrofu, kdo to - nebo jak tedy organizuje, jak se budeme bránit, jak budeme bránit naše území, naše ženy a děti, jak budeme bránit naši kulturu a tradice atd. atd ??? Děkuji předem i zadem !!! Zatím vás vnímám jako žvanila.

Zemanova pravda barvená v Putinův prospěch:
Autor: P. Maleček Datum: 15.1.2016 6:48

Zemana "nemůžu ani cejtit", ale když řekne že 1+1=2 nebudu tvrdit, že lže. No a s tou organizovaností islámského nájezdu na EUa tím nutností uzavření EU hranic a NATO vojenské akce přímo v Islámsku, má prostě Zeman pravdu.

Jen si ji samozřejmě přibarvuje k obrazu svému, či spíš těch, kterým slouží. A tak plká o Islámském bratrstvu, když jen onem slepej a k tomu blbej nevidí, že za tím je Rusko.

Což dokazuje svým prý proti IS bombardováním, když se trefuje do civilistů a tím je popohání k exodu do EU.

Píše nebo přemýšlí?:
Autor: J. Kovaříček Datum: 15.1.2016 6:29

Jaký je rozdíl mezi Švejkem a autorem tohoto dosti hloupého článku? Švejk byl chytrý a proto ze sebe dělal blba, u autora je tomu přesně naopak.

Zemanovy argumenty sice vydatně kulhají, ale Urbanův článek jen mlží. Lépe, kdyby nepsal a šel studovat na nějakou solidní universitu.