16.7.2019 | Svátek má LubošDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRÁVO: Vítejte v politicko-právním Kocourkově!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 5.4. 2015 9:16, přehled diskusí

Re: Ještě by to chtelo, pokud by autor mohl viníky ...:
Autor: B. Rybák Datum: 5.4.2015 9:16

Souhlasím s Vámi a pouze připomínám, že o vinících záměrně zpackané arbitráže psal pan Štěpánek ve svých předchozích článcích. Zapojení cizího kapitálu do TV působící na vlastním území by pokud vím nebylo např. v USA vůbec možné.

S obsahem článku zcela souhlasím:
Autor: B. Rybák Datum: 5.4.2015 9:05

Záměrně prohraná 11 miliardová arbitráž (i pomocí státem dodaného svědka, který lživě svědčil proti zájmům státu) a jeho zásluhy na našem podřízení "Bruselu" byla m.j. důvodem za který byl pro jakoukoli politickou práci nekvalifikovaný "autista" Špidla odměněn korytem EU-komisaře a doživotně ekonomicky zajištěn.

Probůh,:
Autor: M. Koutný Datum: 3.4.2015 19:51

oni za tu šaškárnu brali peníze????????????

Re: Je to takový:
Autor: S. Donát Datum: 3.4.2015 13:38

K tomu Vašemu dodatku - řekl bych, že je to věc názoru a vkusu. Pro Vás zbytečné, někdo na to třeba kouká. Nejsem žádný fanoušek Novy, ale i já si z jejich nabídky občas vyberu. Z jejich vlastní tvorby třeba Comeback, nebo Hospoda, odpočinkové a vtipné. A rozhodně to byl svěží závan, v době, kdy začínali. Možná by jiná TV na jejich místě volila jinou cestu, ale dost o tom pochybuji. Zaplnili místo na trhu a uspokojili poptávku...

Já Štěpánek :
Autor: Z. Rychlý Datum: 3.4.2015 12:20

vám tu házím takové perly, a co vy ??? Sv..ně zas*aný !!

"Soudní spor vstupuje do třinácté sezóny.":
Autor: J. Slanina Datum: 3.4.2015 11:32

Tak to už nejvyšší čas na nějakou tu amnestii, ne?

Je to takový:
Autor: F. Kusák Datum: 3.4.2015 9:23

tunel "blanka" a pan Štěpánek má ještě tolik drzosti se veřejně obhajovat. Nejsem oprávněn a jistě ani schopen posoudit trestně právní odpovědnost rady za vzniklou škodu, ale politickou a morální odpovědnost jistě měla a tak se panu Štěpánkovi divím, že nám to připomíná. A ještě dodatek. Televize  Nova je pro mne příkladem média naprosto zbytečného a pokleslého. Plna násilí a škváru sahající s promyšleností na ty nejspodnější divákovy pudy. A za to jsme zaplatili, krom dalších prostředků, 11 mld Kč............

Ještě by to chtelo, pokud by autor mohl viníky vyjmenovat:
Autor: P. Vaňura Datum: 3.4.2015 8:19

a to ne viníky odvolané rady, ale zpackané arbitráže.

Takhle nemá vůbec cenu ten článek psát.

Pokud se zeptáte, kdo tak velký zájem na odstranění Železného, že na to vyhodil 11 miliard ze státní kasy, pak je to Pravda a láska, která celou tu podvodnou privatizaci kanálu ČT-1 DO ČESKÝCH RUKOU, S LAUDEREM V POZADÍ A ZADARMO původně způsobila. Tady je příčina maléru, Železný žádný zákon neporušil a Nova byla skutečně právně JEHO!!!!

Byli tu jiní kandidáti, kteří by NEPOTŘEBOVALI pochybné zapojení zahraničního subjektu, který neměl právo se na privatizaci podílet, neboť měli dost vlastního kapitálu !!!!!!

Vítejte v politicko-právním Kocourkově:
Autor: V. Plocek Datum: 3.4.2015 0:55

Souhlas s autorem o Kocourkově, ale z jiného pohledu. Fascinuje mě jeho odvaha, po tom, co televizní rada předváděla a svoji pasivitou do dnes předvádí, soudit se o výnosy z "trafiky", protože za nic jiného radu nepovažuji. Ale člověk se musí starat, a pokud jde o peníze tak dvojnásob.