19.5.2019 | Svátek má IvoDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Omezování svobody není řešenímŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 24, poslední: 23.1. 2015 23:10, přehled diskusí

S obsahem článku zcela souhlasím:
Autor: B. Rybák Datum: 23.1.2015 23:10

K prosazení v článku napsaných rozumných pravidel bude ale nutno zbavit moci politicko-korektní teokracii v EU i jejich EU-hujerské slouhy u nás. Nebude to ale tak těžké, jak to nyní vypadá, protože oni vedou EU k ekonomickému debaklu!

Re: ještě lze vypíchnout:
Autor: B. Rybák Datum: 23.1.2015 22:44

Nic jste z diskutovaného článku nepochopil, nebo jste za předstírané nechápání "placený". Z chybného předpokladu obvykle nelze dospět k dobrému závěru. Vaše uvažování je ale tak "zvláštní" že Váš závěr, že nejlepší bude, když křesťanům koupíme zbraně je téměř dokonalý. Ovšem ne z peněz např. pro bývalé horníky, ale z peněz, které morálně zdegenerované EU-elity posílají (i z našich peněz) na podporu např. palestinských teroristů!!!

Re: Chyba není v islámu,ale v nás:
Autor: B. Rybák Datum: 23.1.2015 22:25

Souhlasím s Vámi!

autorvi :-) :
Autor: M. Vondráček Datum: 23.1.2015 18:25

Skvělý článek ...

Re: Vietnamská imigrace NENÍ z našeho civilizačního okruhu.:
Autor: P. Selinger Datum: 23.1.2015 16:47

Proč ne v komunistickém  Vietnamu, to chápu, ale proč zrovna u nás????

Re: ještě lze vypíchnout:
Autor: J. Schwarz Datum: 23.1.2015 15:50

Co takhle nic "NEŘEŠIT", peníze ponechat těm co si je vydělali, kdo chce podpořit / svými penězi / Kopty pak je podpoří, kdo chce podpořit horníky podpoří horníky.  Oni ti horníci nekutali aby měl "Lid" světlo a teplo, kutali za prachy. Jestli jim někdo při náboru tvrdil,  že se z dolu vynoří jako po koupeli v Lourdech, nechť je odsouzen za podvod a platí jako mourovatej. Pokud  horník znal podmínky, souhlasil s nimi a byl zaplacen v souladu se smlouvou, nikdo mu nic nedluží a k "pomoci" je stejně kvalifikován jako oni Koptové. Howgh.

Re: Chyba není v islámu,ale v nás:
Autor: J. Schwarz Datum: 23.1.2015 15:45

islám zde sice už několik století je, ale teprve posledních 50 let se o jeho šíření v Evropě aktivně zasazují samotné neislámské evropské vlády ve vleku svých levičáckých "intelektuálních elit". Ty jsou schopny chytit se každé ptákoviny, pokud nepochází z okruhu "bílé civilizace". Kdyby nebyl k dispozici islám,  klidně by si jako "stejně hodnotnou kulturu" dovezli lovce lebek z Bornea.

Re: Vietnamská imigrace NENÍ z našeho civilizačního okruhu.:
Autor: J. Boleslav Datum: 23.1.2015 14:11

Už jsem o tom psal níže, to je totální nesmysl. Vietnamci ale u nás přežijí. Spíš je otázkou, proč se jim líbí tolik u nás a ne třeba v nějaké jiné zemi.

Výborný článek, díky:
Autor: J. Urban Datum: 23.1.2015 14:01

pane autore!

Vietnamská imigrace NENÍ z našeho civilizačního okruhu.:
Autor: J. Chaloupka Datum: 23.1.2015 13:26

A až bude větší počet našich nezaměstnaných, a ono jich více bude, protože házíme podnikatelům klacky pod nohy už dlouho, tak první nepokoje odnesou "pracovití" nebo spíše "podnikaví" Vietnamci. Oni totiž už dlouho pracují na ovládnutí maloobchodu v ČR. Když jde do tuhého, tak obchody s potravinami jsou první na ráně.

Trefně napsáno. Avšak ještě je pane Vlku potřeba:
Autor: L. David Datum: 23.1.2015 10:14

ten článek dopisem zaslat podrazákům z domácí páté kolony.

Nějekému Dienstbierovi, Prouzovi, Schwarzenbergovi, Halíkovi, Šabatové ..........

Jen svoboda omezená a garantovaná zákonem má smysl.:
Autor: K. Janyška Datum: 23.1.2015 10:08

Tím je nutno vždy začínat. Otázkou je, kdo se zákonů chopil a co tam napsal. O soukromém právu ani slovo, takže celé naprd... Dzp.

Dobré!:
Autor: J. Kernal Datum: 23.1.2015 9:52

Nemusíme se bát určitých skupin lidí, ale bojme se rozšiřování zla od západu k východu a opačně, bojme se morálního úpadku společnosti, bojme se omezování osobní svobody, bojme se nálepkování, Žijeme v nejlepší době v jaké lidstvo žilo, žijeme v blahobytu, nepoznali jsme války, utrpení a bídu, zpohodlněli jsme až zlenivěli, jsme málo tvořivý a omezování osobní svobody je početné části lidí lhostejné. Morální úpadek společnosti produkuje morálně VŠEHOSCHOPNÉ politiky, jsou z nás a vyšli z nás. Pokud chceme něco změnit musíme každý začít u sebe. Základem pro porovnání svých hodnot může být třeba desatero, není jen pro věřící.

Chyba není v islámu,ale v nás:
Autor: M. Klas Datum: 23.1.2015 9:45

Islám je zde již několik století a je stále stejný-netřeba rozebírat.Jen my jsme změnili a to jednoznačně k horšímu.Nebyli bychom dnes schopni,tak jak dříve islám porazit,zastavit,protože si ho sami dovážíme a stavíme na roveň své víře,své rodině,svému státu.Pokud se tedy nezměníme my,budeme islámem (třeba však nejen jím)pohlceni.Co třeba změnit?To by nám měli říci intelektuálská a politická elita,ale ta toho není schopna(ani v EU,ani v ČR).Musí tedy přijít zdánlivě obskurní politická tělesa typu Pegida, uskupení pana Konvičky(Islám v ČR nechceme) a porazit ve volbách paní Merkelovou,Babiše a Sobotku,o Halíkovi for president ani nemluvě! Teprve pak se něco bude dít......

Re: protože si musla své křesťanské sousedy už dávno:
Autor: F. Eliáš Datum: 23.1.2015 9:11

Však pan Konupčík netvrdí, že bychom měli sociálně podporovat Vietnamce.

Re: protože si musla své křesťanské sousedy už dávno:
Autor: J. Boleslav Datum: 23.1.2015 9:03

No, že by zrovna Vietnam byl podobný kulturní okruh, si rozhodně nemyslím.

protože si musla své křesťanské sousedy už dávno:
Autor: M. Konupčík Datum: 23.1.2015 8:39

vybili a vyhnali. Posílat tam nové maso na porážku mi nepřipadá jako správné řešení. Islám prochází svou vlastní malou revolucí. Tak jak umí, je to cesta zpět do středověku. Bohužel jejich vládnoucí vrstvy podporují své obyvatelstvo v jejich "jediném správném, od Boha, chápání světa". Tečka.

Naše "elity" označují vlastní obyvatele za xenofoby, nácky. Nepřipouští se ani debata. Zato se zvyšují těm drzým žebrákům daně, aby elity mohli nadále využívat sociálního státu a státních zakázek. Že na tom nejvíce vydělá právě islám není rozhodující v okruhu volebního období. A mimo to krom politiků tu máme velkou a aktivní skupinu vlastních "sluníček". Poblázněných a v nejlepším případě jen "extrémně naivních" etatistů, kteří se dokáží držet jednoho dvou hesel, ale ani je neumí spojit dohromady v jeden systém. Ti spustí křik při jakékoliv příležitosti. Samozřejmě jen na ty, od kterých jim nehrozí podřezání jejich růžových krčků. V takto asymetrické situaci neexistuje mírumilovné řešení (když ho jedna ze stran odmítá).

Jinak souhlas, říkám to samé. Zrušme sociální stát. Omezme vyjímky pro církve. A pro imigraci přijímejme pouze z podobných kulturních okruhů.

Ano, máte pravdu.:
Autor: A. Alda Datum: 23.1.2015 8:11

Nelze nesouhlasit.

Také mám už dlouhodobě za to, že je třeba podpořit migraci ze slovanských států (ale i migraci slovanů z neslovanských států - např. Lužických Srbů) a dále migraci Vietnamců a Korejců, kteří oplývají genofondem se sklony k vyšší inteligenci a pracovitosti.

Protože když naše ženy nechtějí rodit děti v dostatečném počtu, na uvolněné místo určitě někdo přijde. A jde o to, aby přišel ten, kdo naše potomky nevyvraždí.

Re: Bravo Vlku !:
Autor: P. Lenc Datum: 23.1.2015 8:03

Naprostý souhlas, není co dodat.

Re: Bravo Vlku !:
Autor: K. Frauknecht Datum: 23.1.2015 7:17

Souhlas.

Re: lze pouze připomenout:
Autor: Z. Rychlý Datum: 23.1.2015 5:48

Vždyť vy máte pravdu! Tak tedy šup s nimi do jedné cely. Svůj k svému. Hnůj k hnoji.

Bravo Vlku !:
Autor: Z. Rychlý Datum: 23.1.2015 5:45

Přečetl jsem pozorně, a se vším souhlasím ! Ta švejkovina na závěr by byla taky hezká, ale přešli jsme do SciFi.

ještě lze vypíchnout:
Autor: Certik Datum: 23.1.2015 1:02

že autor nechce sice platit za sociální služby, ale naopak chce platit za šíření absurdních a škodlivých pověr kdesi ve vzdálených zemích. Předpokládám, že by například chtěl převést dávky nezaměstnatelným bývalým ostravským horníkům na podporu egyptských Koptů. Nejlépe je samozřejmě podpoříme tím, když jim koupíme zbraně.

Áá, to je to pravé ořechové, tak to vyřešíme

lze pouze připomenout:
Autor: Certik Datum: 23.1.2015 0:51

že útoky z 11. září má za spiknutí vlády USA například i Stanislav Huml, člen parlamentní komise pro bezpečnost.  Chudák Abbás v bizarnosti svých názorů a nebezpečnosti své osoby trapně zaostává za zvolenými českými činiteli.