18.10.2018 | Svátek má LukášDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GENOCIDA: Dostane českou medaili i popírač holokaustu?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 66, poslední: 11.6.2014 13:52, přehled diskusí

poznamka:
Autor: J. Babicka Datum: 10.6.2014 17:08

Problem je, ze tito lide, co umoznu ji Chromskemu jeho zivobiti a prednasky na americkych universitach jsou , az extreme netolerantni stejne jako Chromsky k jinym nazorum , A tak jsem cetl clanek od byvaleho starosty New Yorku, ktery rika, ze pres sve levicove nazory, musi upozornit, na nebezpeci, kdyz na americkych universitech neni dana prilezitost profesorum a prednasejicim jinim nez tem kteri maji levicove nazory. Rika, ze tim, kdyz je 97 profesoru na stejne strane  a tak studenti nejsou vystaveni ruznym nazorum, ktere by je nutili k premysleni a diskusim, pak tento jednostrany blok vlaste vzbuzuje nebezpeci totalitniho mysleni. Coz musim od levicoveho cloveka ocenit.

Re:Tady je odkaz:
Autor: J. Babicka Datum: 10.6.2014 17:15

http://www.theblaze.com/stories/2014/05/30/without-this-video-proof-you-might-have-a-hard-time-believing-who-went-off-on-ivy-league-schools-for-suppressing-conservative-ideas/

Re: Re:Tady je odkaz:
Autor: J. Babicka Datum: 10.6.2014 17:18

Skutecne ji dostal za sve politicke nazory, jako Chromsky ? To rikate novinku. Ja myslel, ze ji dostal za svoje technicke vedomosti, kterymi prispel lidstvu pri dobyvani vesmiru.

Re: Re:Tady je odkaz:
Autor: J. Babicka Datum: 10.6.2014 17:21

To je spatne umisteno, toto jsem napsal k tomu, ze se nekdo rozciloval, ze oceneni dostal i Werner von Braun.

Re:Pane Babicko:
Autor: P. Švejnoch Datum: 10.6.2014 18:03

A Mr. Chomsky dostal ocenění za své politické názory?

Ačkoli - teď vidím, že Vy píšete o nějakém pánovi jménem Chromsky - tak možná mluvíme každý o někom jiném.... :-)

Re: poznamka:
Autor: B. Rybák Datum: 11.6.2014 13:52

Souhlasím s Vámi. Problémem není existence "zastydlého" anarcho-sydikalisty N. Chomského a ani to, že ho aktivističtí "intelektuálové" vychvalují. Smrtelným ohrožením západní demokracie je to, že tihle neolevicoví "spasitelé" při svém organizovaném "pochodu institucemi" ovládli nejprve západní školství a masmédia a postupně ovládají soudy a ostatní významné instituce!

tak se divím,soudruzi,:
Autor: P. Kmoníček Datum: 10.6.2014 16:58

že tu medaili nedostal třeba i Werner Braun,odborníci na raketový výzkum jistě vědí o koho jde.Že Sevrát?

Chomsky není nic jiného :
Autor: J. Boleslav Datum: 10.6.2014 14:53

než levičádký výkal, jak se správně autor píše.

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: P. Švejnoch Datum: 10.6.2014 15:20

Pane Boleslave, dávejte si pozor na formulace - mám dojem, že to, co jste napsal, je vlastně impertinence vůči panu Brezinovi... :-)

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: I. Brezina Datum: 10.6.2014 15:24

To tezko, k levicactvi mam fakt daleko:-))

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: P. Švejnoch Datum: 10.6.2014 16:36

Hmmm... A pokud jste nepochopil o čem píšu, tak zřejmě i k češtině.

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 16:38

:-D

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 15:47

Pane Jiří Boleslave, Váš líbezný příspěvek, podložený mnoha argumenty, je vynikající ukázkou pravicového myšlení 2014 v Čechách. Líp jste to nemohl znázornit.

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: J. Boleslav Datum: 10.6.2014 17:47

Taky si myslím, děkuji za pochvalu. :-)

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: P. Mach Datum: 10.6.2014 17:52

Argumenty dodal sám hajzIík chomsky. Jeho výroky jsou ukázkou a důkazem toho, že levicové myšlení nejen v ČR ale všude a nejen v roce 2014 ale de facto mnoho desítek let není nic než žumpa a lež.

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 18:23

Vy jste něco od Chomského četl nebo slyšel?

Váš způsob vyjadřování ukazuje, že jste opravdu správný český pravičák 2014 - nevzdělaný, hloupý, poněkud zblblý našimi "žurnalisty" jako je pan Brezina a především vztekle sprostý.

Re: Chomsky není nic jiného :
Autor: P. Mach Datum: 10.6.2014 19:24

To, že vy jste od chomského neslyšel nic ani nic nečetl je jasné, jinak byste mu stěží mohl lézt do prdeIe s takovou vervou. Můj způsob vyjadřování tak akorát sedí na nejen české levičáky nejen roku 2014, jejichž postupující demence se projevuje především tím, že obhajují zhovadilou komunistickou ideologii a zločinné představitele téhle ideologie a můžou se podělat úsilím při kydání špíny na demokracii a kapitalismus. Vy jste evidentně jejich vzorový představitel - ideologicky pevný pitomec.

Kecal Chomsky:
Autor: I. Brezina Datum: 10.6.2014 13:03

Chomsky prekrucuje fakta nejen o Pol Potovi. Keca, placa nesmysly, vymysli si neexistujici odkazy a zdroje. Takze je zbytecne s nim marnit cas. Vice zde - v cestine, aby to precetl i pan Bebr:

http://echo24.cz/a/wKhc8/at-sem-lide-jako-chomsky-nejezdi

Re: Kecal Chomsky:
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 13:29

Autor článku, na který odkazujete, se zapomněl podepsat, to je typické. Píše, že četl jediný Chomského článek a s tímto článkem si netroufl vůbec polemizovat. Pak už jen píše bláboly, nepodložené ničím, žádným faktem.

A vy, pane nejchytřejší ze všech Brezino, uveďte aspoň jeden příklad, kdy Chomsky překrucoval fakta / plácal nesmysly / vymyslel si neexistující odkazy a zdroje (ani autor "vašeho" oblíbeného článku nenapsal, kde že to Chomsky udělal).

Můj odkaz (poněkud serióznější, s podepsaným autorem a uvedenými prameny) jste zajisté nečetl, to je od nějakých blbých cizáků, že? Poradím: je to sice anglicky, ale leckdo vám to přeloží.

Zatím jsem od vás nečetl jedinou zmínku, kde pan Chomsky uvedl nějaký nesmysl nebo hloupost. Ani jsem nečetl, čím vy sám podkládáte své hloupé uslintané nadávky.

Re: Kecal Chomsky:
Autor: I. Brezina Datum: 10.6.2014 15:20

Vpravo vedle titulku mate napis jako krava "Martin Weiss, komentator Echo24", vcetne fotky. Ale takova selektivni slepota je pro levicaky typicka.

Re: Kecal Chomsky:
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 15:44

Nápisu jako kráva Martin Weis jsem si nevšiml. Omlouvám se za toto hrubé nedopatření.

Těší mě, že víte, co je myš a že si myslíte, že víte, co je to odkaz (měl jsem na mysli bibliografický odkaz, ale nemám chuť ani sílu vám to podrobněji vysvětlovat).

Pořád jsem nečetl odpověď na otázku: Odkud víte, pane Březino, že Chomský popírá genocidu? Četl jste nějaký Chomského článek, kde by genocidu popíral? Slyšel jste Chomského něco takového říkat?

Nemohu jinak,:
Autor: K. Frauknecht Datum: 10.6.2014 13:38

nežli se trapně opakovat :-(:

Citát k tématu : "Bohužel jsem si musela minulý týden připustit opravdu hrůznou provinciální omezenost českého intelektuálního establishmentu. Nedokážu pochopit, jak kdokoli, kdo nepostrádá základní intelektuální sebeúctu, může takto sprostě a demagogicky znevážit člověka světové pověsti, aniž by se vůbec zabýval smyslem jeho výroků." (prof. M. Bartlová, Chomský v zemi pomazánkového másla).

Na vás, p. Březino, jako vyšitý.

Re: Nemohu jinak,:
Autor: I. Brezina Datum: 10.6.2014 15:21

"Svetove povesti" ano, ale desive povesti popirace genocidy.

Re: Nemohu jinak,:
Autor: M. Sedláček Datum: 10.6.2014 19:52

Myslím, že to spíš vypovídá cosi o úrovni soudružky profesorky. Typické "intelektuální" bahno a ničím nepodložený pocit vlastní nadřazenosti.

Re: Jestli tomu dobře rozumím:
Autor: P. Švejnoch Datum: 10.6.2014 13:40

Dokládáte Vaše tvrzení, že Mr. Chomsky překrucuje fakta, odkazem na něčí NÁZOR, který je s Vaším náhledem konformní??? :-o

Úžasné. Pane Brezino, Vy jste krystalická ukázka toho pravého žurnalisty dneška. Obávám se, že mnozí ze zde (i pod jinými Chomsky-články) diskutujících vědí o předmětu diskuze neskonale více než Vy - Vám to ale stejně nezabrání v tlachání...

Provozovatel jednoho nejmenovaného, poměrně populárního webblogu o Vám podobných píše jako o mediálních onucích (ev. vonucích). Myslím, že ho chápu.

Re: Kecal Chomsky:
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 13:57

Vážně míněný odkaz na Balšínkovo Echo24 je vrcholem této debaty. Už jen to, že se pan Brezina na Echo odkazuje, vypovídá o něm hodně a jen potvrzuje jeho intelektuální úroveň.

Zatím jsem se nikde nedozvěděl (a od pana Breziny zcela jistě nedozvím), kde prof. Chomský podpořil genocidu.

Také jsem se nedozvěděl, proč na prof. Chomského pár diskutujících tak strašně a sprostě nadává.

A jsem rád, že rozumní a soudní lidé se objevili i v této diskusi.

Re: Kecal Chomsky:
Autor: I. Brezina Datum: 10.6.2014 15:23

V clanku jsou odkazy. To je takove to modre, vite? Kdyz na to kliknete, dozvite se to, na co se ptate. Btw. klika se mysi. To je taskove to cerne co z toho couha drat. Pokud tam drat nemate, jedna se o mys bezdratovou.

Dotaz horlivcům:
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 12:43

Jak jste přišli na to, že Chomsky schvaluje holocaust, že fandí Pol Potovi? Pan Zeman o "tom blbovi" ví hodně moc: a odkud, pane Zemane? Jedna paní povídala, jeden "žurnalista" to napsal. "Ono se to říká", "bylo to v českých novinách" – to jsou vaše "argumenty"?? Citoval jsem (níže) jeden dost poučný článek. Četl jste ho?

Pan Brezina ví, že Chomsky popírá genocidu. Odkud to víte, pane Březino, četl jste nějaký Chomského článek, kde by genocidu popíral? Slyšel jste Chomského něco takového říkat?

Byli jste, pánové (a níže plivající dámo), na Chomského přednáškách, kde se na tyto věci posluchači ptali. Slyšeli jste odpovědi?

Ne: pan Lepka "slyšel" od někoho něco a to mu prý stačí.

Faktem je, že Chomsky žádnou genocidu nepopírá ani písemně ani ústně. Nedělá nic z toho, za co tu na něho soptíte. Když nadáváte někomu za to, co neudělal, jste špína společnosti vy, "pánové"!

Re: Dotaz horlivcům:
Autor: I. Brezina Datum: 10.6.2014 13:02

Pene Bebre, kdybyste si muj clanek precetl poradne, nasel byste tam interaktivni odkazy na droje. Ale pozorne cteni hotl vyzaduje jiste myslenkove usili a intelektualni kapacitu. A navic jsou ty zdroje v anglictine, a na to zase musite umet anglicky.

Re: Dotaz horlivcům:
Autor: R. Bébr Datum: 10.6.2014 13:37

Nikdo rozumný po mně nemůže chtít abych vám tady vysvětloval, co to je "odkaz na zdroj".

Je tam jen jediná zmínka o Chomského článku (bez odkazu), s kterým si "autor" ale neví rady.