23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: MesiášVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 8, poslední: 10.3.2011 4:25, přehled diskusí

Já, pozemský červ, jsem se zvolením Obamy zhrozil ! Je to zde k dohledání ! Dzp.:
Autor: K. Janyška Datum: 8.1.2011 9:39

Re: masakr křesťanů:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.1.2011 11:16

Doufám, že Obama zkončí na propadlišti dějin. I bílí demokraté možná pochopí chybu své volby.Jeho promuslimský postoj, jak psal pan Ulč, kde byli muslimové když připluli do Ameriky Otcové poutnícíci? Kde byli muslimové přisepsání Ústavy Deklarace nezávislisti? Kde byli muslimové ve válce Sever proti Jihu za osvobození černochů z otroctví (muslimové byli otrokáři), kde byli muslimové za Druhé světové války? Bojovali na straně Hitlera a spolupracovali při masovém a průmyslovém vyvražďování Židů, Husejní žádal Himmlera, aby nacistická komanda doplula do Svaté země a vymlátila všechny Židy. To jsou jen fakta, necítím žádnou nenávist k muslimům, ale obávám se,že mě pan Brodský bude napadat za domnělou "islamofobii".

A nyní, v Egyptě probíhá masové vybíjení koptů, denně vybuchují koptské kostely, koptky jsou znásilňovány,dospělí koptší muži zabíjeni. Jsem zhnusena tím, že někteří "křesťanští" představitelé se koptů málo zastávají, do Izraele tepat to ano,ale koptů se zastat to ne. Někteří "křesťané" kritizují Izrael za domnělou okupaci izraelské země a osud koptů je jimu zadku. I papež by mohl dělat víc, položit ultimátům,buď přesťanou útoky na kopty a nebo ukončíme dialog s muslimy. Mučednická krev koptů pryští do nebe. Jen nebesa vědí, jakým hrůzám koptové čelí. Koptové jsou sami, nikdo se jich nezastane (tak jak při vybíjení Židů nacisty), nikdo jim nepomůže.

Re: masakr křesťanů:
Autor: M. Stuchlik Datum: 8.1.2011 12:24

A Obama k tomu mlčí

Re: masakr křesťanů:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.1.2011 13:51

A EU také mlčí.

Paní Lukešová, já bych brečel.:
Autor: P. Brodský Datum: 9.1.2011 3:21

Paní Netzer Vás informovala, že EU nemlčí, že se naopak vyjádřila ústy své skoroministryně zahraničí, Vy jste tu informaci ani slůvkem nezpochybňovala a o hodinu později již zase suverenně tvrdíte, že EU mlčí. Přitom Vás nijak neznepokojuje, že u nás nemlčí jenom Klaus a Nečas, což jsou konec konců isolacionističtí ODEsáci, ale že v podstatě se moc neangažuje ani eurooptimistický a světu otevřený ministr zahraničí Schwarzenberg.

Re: Paní Lukešová, já bych brečel.:
Autor: H. Lukešová Datum: 9.1.2011 14:17

Je sice hezké, projevovat sympatie slovy, ale to nestačí. Říci jasné ultimátum, buď skončí pronásledování křesťanů a nebo uvalíme na Egypt sankce. Situace mi připomíná WW2. Světové velmoci vyjadřovali Židům sympatie jen slovy,ale záchrannou hůl nechtěl hodit nikdo,nikdo Židy nechtěl, raději jsme je nechali vyvraždit.

A Klaus k tomu mlčí:
Autor: P. Brodský Datum: 9.1.2011 3:01

A Nečas také.

Druhá světová válka:
Autor: P. Brodský Datum: 9.1.2011 3:43

To paní Lukešová. Když jste mě vyvolala, tak bych měl odpovědět. Ve druhé světové válce bojovali na straně protihitlerovské koalice miliony muslimů a to jak v armádách koloniálních velmocí, tak i v armádách samostatných států, např. Egypta. Někteří nacionalističtí odpůrci koalice s koloniálními mocnostmi, např v Egyptě, Syrii nebo v Iráku se pokoušeli využít války k převratům ve svých státech, ale neměli úspěch. Pokud jde o civilisty typu jeruzalémského velkého muftiho, ten pouze využíval svobody slova(jinak řečeno mlel pusou) poskytované britskou mandátní správou v Palestině. Divize ani roty neměl žádné.