25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: JednopohlavnostŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 3, poslední: 18.3.2010 7:31, přehled diskusí

Autorka se opět opakuje:
Autor: M. Roesel Datum: 18.3.2010 4:09

Autorka se opakuje s přibližně měsíční periodou, jen je to pokaždé jinak barvité, žka, že homosezualita je zvrácená. A pokaždé se najde někdo, kdo jí vysvětlí, že homosezualita je zcela přirozená.

Navrhuji této autorce dovolit další článek o homosezualitě až po třech článcích na jiná témata.

Re: Autorka se opět opakuje:
Autor: J. Bakulová Datum: 18.3.2010 7:31

Milý pane, to je stálý omyl. Homosexualita NENÍ normalita. Pokud budete krátkozraký, můžete tisíckrát vysvětlovat, že jste normální, ale při získání řidičáku vám to nepomůže. Homosexualita je abnormální projev lidské sexuality, tolerujeme ji, ale nebudeme tvrdit, že je nornální. Jinak dojdete logicky k názoru, že je tedy nenornální heterosexualita, nebo budete muset připustit jako normální i jiné sexuální praktiky . A které to budou ? Zvířátka, nebo třeba nekrofilie ?

Zrcadla:
Autor: J. Anděl Datum: 18.3.2010 0:58

Říká se, že pokud nás něco na chování druhých emocionálně rozladí, je to proto, že sami v tomto směru máme něco špatně. Že nám tedy zrcadlí naše nitro.

Co heterosexuály tak dráždí na homosexualitě? Troufám si říct, že právě zdůrazňování té sexuálnosti v mezilidských vztazích.

Soudím, že heterosexuál vyrovnaný se svou sexualitou homosexuály vnímá, ale nerozlaďují ho, jako ho nemůže rozladit poryv větru ve větvích. Pokud ho to dráždí či vnímá je jako nějakou hrozbu, měla by to být výzva rozhlédnout se po svém dvorečku.

Homosexuálové mají svých starostí dost. Pokud se týkají jejich orientace, je to hlavně problém sebepřijetí.

Sebekriticky musím říct, že si to ještě musím promyslet, naprosto lhostejný k tomu ještě stále nejsem. Ale ošoupává se to. Ostatně i díky tomu, že téma je (děkuji, pane Dušku) teď takové aktuální a frekventované.