27.5.2019 | Svátek má ValdemarDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PORTRÉT: MacíkŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 92, poslední: 5.4. 2009 19:09, přehled diskusí

macík:
Autor: Elí Datum: 5.4.2009 19:09

ahoj macíku.přeju ti tak hodné pánečky.My jsme taky doma 3 kočičáci nalezenci a tyky se máme dobře.Držíme ti tlapičky  Krásně jsi to napsal o svých lidičkáchR^

Re: OT. - písnička o žluťáscích.:
Autor: radanova Datum: 2.4.2009 16:18

tedy veram poklona, jsi zlatíčko, ty ampliony mě moc mrzí taky je v práci nemám a doma zrovna nepracuje zvuková karta tak jako Velká kočka jsem bez úplného zážitku, ale lidi ona je to legrace i bez zvuku;-D

Re: OT. - písnička o žluťáscích.:
Autor: Jakub S. Datum: 2.4.2009 16:01

Jak tohle dobře znám...!

Re: OT. - písnička o žluťáscích.:
Autor: Velká kočka Datum: 2.4.2009 15:25

Milá veram, děkuji moc, ale já nemám u tohoto počítače zvuk. Dokud jsem měla od syna vypůjčený monitor, tak tam byly ampliony zabudovány. Ty staré ampliony od mého prvního počítače z roku 1999  jsem kamsi zašantročila a ne a ne je nalézt. Stejně jako nenacházím mnoho jiných věcí, uložených tak abych je v dobách potřeby rychle našla.;-D;-D;-D

OT. - písnička o žluťáscích.:
Autor: veram Datum: 2.4.2009 13:40

Radanova si včera vzpomněla na písničku ...žluťásku, žluťásku, čičoredko... Ta písnička je z filmu Přijela k nám pouť a tady je ten začátek filmu. Objeví se písnička a pouť ve filmu přijíždí ke Stéblovicům odněkud od Trosek.

já tio včera nestihla:
Autor: radanova Datum: 2.4.2009 10:23

tak chválím až dnes a fotky jsou náhodou moc pěkný a Macík je fotogenickej matroš, držím R^ ať vám to pospolu dobře a dlouho klape, šikovná Alčo a zachráněný Macíku, ostatním spolužitelům pochopitelně též

Re: Spousta žluťásků:
Autor: radanova Datum: 2.4.2009 10:18

tebou zmíněný žluťásek mi připoměl dětský film Přijela k nám pouť ze r.73 a ústřední píseň  "žluťásku, žluťásku , čičorietko..." teď prvně bych chtěla umět stáhnout píseň z netu a poslat ti ji mejlem - prosím zvířetníky schopnější pochlapte se!!!

Garykovi klepu packou k narozkám a nakazuju vytáhnout ti duši z tůně

Re: Spousta žluťásků:
Autor: Velká kočka Datum: 2.4.2009 9:02

Milá RenatoE, děkuji za žluťásky všeho druhu.;-D Žluťásek, kterého jsem viděla musel být žluťásek čilimníkový a nebo po případě jižní, protože byl silně žlutý. Musím se ještě podívat co je čilimník, asi nějaká rostlina. Moc se mi ten název líbí. :-D 

Děkujeme s Macíkem:
Autor: Alča Datum: 2.4.2009 7:39

za všechny krásné reakce a slibujeme, že spolu zase něco napíšeme - jen co budou nějaké novinky!

A také se, my ostudy, pokusíme pořídit kvalitnější fotky...;-)

Re: Stalo se!:
Autor: Jakub S. Datum: 1.4.2009 23:58

Ahjo. Tak a brou!!

Spousta žluťásků:
Autor: RenataE Datum: 1.4.2009 23:58

tady, taky tenhle a tento, trochu z jiného soudku plechovej (proč žluťásek, to nechápu:-)) a ještě kytička pro Velkou kočkuV

Re: Zítra dvouletý Garyk:
Autor: Jakub S. Datum: 1.4.2009 23:56

Tebe zachraňoval  T ř í s k a - a tos ho pak nechala Karličce?! Jsi normální? On tě držel v rukách, vytáhl tě z vody, no nemlich jak ten uhlíř chytil tu komtesku - a ty to necháš být, tohle?

Re: Stalo se!:
Autor: MaRi Datum: 1.4.2009 23:46

Jakoubku, to je masáž :-), aby se jizva pěkně hojila

Zítra dvouletý Garyk:
Autor: Velká kočka Datum: 1.4.2009 23:35

Krásný kocourek, doopravdy Macík - to jméno mu pasuje. Je vidět jak si lebedí po těch všech počátečních trápeních. Moc se mi líbí fotografie kdy s páníčkem dělají berany duc. Vzduch se kolem nich jen tetelí tou něhou.

Topili jste se někdy? Já ano, když jsem chodila na vysokou školu, plavali jsme v bazénu IMKY, nebo jak se to jmenovalo. Vdechla jsem vodu a padala ke dnu jak hřebík, ani jsem se nebránila. Honza Tříska mě tenkrát vytáhl na povrch. Ten podivný pocit že se topím se mi vrací i teď a ne při vodní gymnastice, ale tak na suchu. Někdy ten pocit trvá i několik dní. Jako právě teď. Doufám že Zvířetník přebere Honzovu funkci, nenechte mne utopit!!!

A to byl dneska překrásný jarní den, travička vyráží, keře nasazují pupence, před školkou kde vede tepelné topení kvetou sedmikrásky a před nosem mi proletěl žluťásek, motýl s takovým názvem asi neexistuje ale bělásek to nebyl, byl to žlutý motýlek tak tedy žluťásek. Vylezli jsme s Garykem na kopec, který je na naší straně a dostali se až k místu kde se shromažďuje voda, spíš taková velikánská louže než co jiného. Garyk to tam miluje a do vody plné žabince vždycky vletí. Dnes tam lítal po skalách a skákal přes vodu tam kde byla louže trochu užší. To jste měli vidět ty skoky.

A už to je dva roky co tříbarevná collie Subat porodila osm buřtíků, zůstalo jich nakonec jen sedm. A jeden ten buřtík byl Laban, tedy náš Garyk. Dva roky a rozumu mu nepřibývá, zatím co mně ho rychle ubývá. Jak my to asi spolu doklepeme? To bych chtěla vědět. To jsem celá krvežíznivá, jak to dopadne, říkával můj záchrance z IMKY. Tedy on říkal "to jsem celej krvežíznivej", samozřejmě že nepoužil ženský rod. Co Garyk dostane? Dobroty žádné, sem tam má trochu průjem a ještě baští jen dietu a nic jiného. Na nějaké další vyšetření u veterináře teď nemáme. Bez peněz do hospody nelez. Ani k veterináři. Bez peněz mohu jedině do hospůdky Zvířetnické. ;-D 

Re: jak to, že mi to vypadlo?:
Autor: Jakub S. Datum: 1.4.2009 23:30

Šak až já ji uvidím! - no tak nic - holt jí zase neublížím, bude zase mít vedle sebe tu černou kamošku Bárinku... ona je hrozně hodná, ale zvednout na paničku hlas, nedej bože dačo iné - joj...

Re: jak to, že mi to vypadlo?:
Autor: Jakub S. Datum: 1.4.2009 23:28

To říká ta pravá...

Stalo se!:
Autor: Jakub S. Datum: 1.4.2009 23:27

KRISTOVY RÁNY! MOJE JIZVA§§§ teda !!! STE NORMÁLNÍ?

A teď mám potvrzeno, že jsi krasavice inteligentní::
Autor: Jakub S. Datum: 1.4.2009 23:24

právě jsem si pro potěchu chvíli  ř í k a l  ve sloupcích Karla Čapka ze starých LN -a tvoje expresivní řetězení a stupňování těch kouzelných výrazů je prostě jejich organické pokračování. Fakt, tohle mě ohromilo Nakopla, praštila, zmlátila... no dobrá česká tradice - všecka čest stranou!!

Re: chtěla jsem se podělit o zážitek:
Autor: Louk Datum: 1.4.2009 22:47

Heduš, tyhle debility se poslední dobou vážně nějak množí a je těžké to rozdýchávat :-/. Ale přeci jen, fyzický násilí holt nebude ta správná volba, i když chuť by tedy byla - jelikož bychom za chvíli všichni chodili přinejmenším s bejsbolkama ála Volný pád ;-).

Gratuluju k navrátivšímu se hlasu - pěkná medicínská kombinace ;-D.

Re: Mila Alco:
Autor: Louk Datum: 1.4.2009 22:35

Hani, taky mám poslední dobou vrtuli nebo co, a nestihla jsem zaťukat u tvého báječného vyprávění o hospůdce a cukroví. Vím, že to poslední dobou s časem ani náladou nestojí za moc, ale prosím tě, když vyšetříš chvilku - piš!! Jak je na tom stará paní po operaci, neprošvihla jsem nějaké nové hlásání?

Mila Alco:
Autor: HanaW Datum: 1.4.2009 22:18

To mas ale sikovneho Macika. je videt, ze ma u tebe hoch vystarano. Doufam, ze uz nebude mit zadne problemy a napise nam jak zvladl ty ksirky;-)

Bohuzel dnes jenom probiham okolo.

Re: No toto!:
Autor: Heduš Datum: 1.4.2009 21:44

Blážo, paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neboj, pořádně poslouchej a piš si a ony ty informace začnou zapadávat do správných kolejí a pospojují se, však víš... Trvá minimálně 2 měsíce, než ty ifnormace začnou dávat smysl (alespoň u mne to tak tedy bylo), prostě jsem jen chodila, kývala na všechno a všechno si snažila pamatovat. Nejlepší je ten okamžik, kdy se to opravdu spojí a člověku se rozsvítí a ví:-):-):-) MOC držím palce!!!!!!:-):-):-):-)

chtěla jsem se podělit o zážitek:
Autor: Heduš Datum: 1.4.2009 21:41

dneska jsem šla z domova od taťky k autu a tam stojí taková "vydizajnovaná kočička s asi 10 letým klukem" a ona řve do telefonu "už sem nikdy nepudu, ani nevíš, jak depresivně to na kluka a mne působí", "řikám ti, už sem nevkročím", "dítě má z toho šoky".

Podotýkám, že kluk v pohodě koukal na řvoucí asi maminku a ukusoval nějakou sušenku. Můžu Vám říct, že jsem ji málem nakopla, praštila, zmlátila, hrozně hrozně jsem chtěla, aby byla v tu chvíli stará, poka/děná a já si do ní mohla kopnout a říct jím, že smrdí a je hnusná a už ¨se to nezlepší a bude dokonce života sama. NECHÁPU. Nechápu a je mi to hrozně líto, hlavně za toho kluka. Tohle je přesně ta de/bilní matka, která hodí štěně z okna auta. Kde se to v lidech bere? Ach jo. Omlouvám se za výkřik, ale je toho furt tolik a tohle už je moc:-/:-)

Ale jinak chci říci, že hlas mám jak zvon a všechny hleny jsem už vykašlala, už je mi fakt dobře:-) Pomohly mi homeopatika - Paragrip a dobrá domácí slivovice. Vím,ž e se to nemá kombinovat, ale PARÁDA:-):-) Otázka je, co z toho mi pomohlo;-P;-D;-D

Re: No toto!:
Autor: YGA Datum: 1.4.2009 21:40

Jéé Blážo, něco mi uniklo - ty už zařezáváš 8-o?! No toto - to ti vyšlo, jak té dívce do vánoc :-). Moc ti přeju, ať se ti v nové práci daři a hlavně, ať tam máš dobré kolegy a zajímavou práci.

Re: Macíku!:
Autor: zana Datum: 1.4.2009 21:39

No jo, ale občas to jinak nejde;-)

to je ale bobánek:
Autor: Heduš Datum: 1.4.2009 21:27

ten Macík jeden! Takový krásný kus Kosourka:-) Ta poslední fotka mne naprosto dostala, dívala jsem se na ni přes den několikrát:-) je v ní tolik energie a důvěry a krásy a vůbec... ouplně mne dostala, přiznám se bez mučánkování:-) moc se těším na další fotky a vyprávění vůbec !!

Re: :-o:
Autor: dalmatin Datum: 1.4.2009 21:07

My měli podobného Sandyka ;-D No, fakt ;-D

Macíku, měj se úúúúžasně VV

Re: Macíku!:
Autor: Jakub S. Datum: 1.4.2009 20:52

Tahle sci-fi virtuální vlčice, to je teda něco - absolutně jiný svět, paralelní s tím psím a jinýma, že? To musí být zážitky! Ale závidět se nemá. NEMÁ! A hotovo. A nemá!!

No toto!:
Autor: Bláža Datum: 1.4.2009 20:10

Tak toto je prosím nespravedlnost. Jeden nemůže celý den na Zvířetník protože se snaží první den v novém zaměstnání pochopit, co po něm budou vlastně chtít a stejně na všechno kouká jako ten, no, tentononc na nová vrata a tady se zatím představuje Macík od Alči. Od té super ženské do nepohody! Tak Macíku, v tomhle pelíšku ti bude určitě báječně! R^VV:-)

Re: Otázka:
Autor: Jajanka Datum: 1.4.2009 16:00

Ďakujem za info. Piškotika som dostala asi v 2 rokoch - údajne bol predtým v byte ... nemám kontakt na pôvodných majiteľov a vlastne aj ten depozit by som ťažko hľadala