23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Vláda s pachutíVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 23.1.2007 2:05, přehled diskusí

Inu, hlavně že se to pohlo dopředu!:
Autor: ted Datum: 22.1.2007 7:12

Už vlastně nešlo ani o prvenství, ale o to aby konečně skončil pat! Když nic jiného, Topolánek dosáhl pohyb v zacpané, neprůchodné situaci. Zácpa je horší než průjem! Pro mne je to úspěch už proto, že to byla pravice, která toho byla schopna. Raději bych však viděl v brzké době nové volby. Takže až se položí nynější vláda, paradoxně se z toho budu radovat. Koalice ODS a ČSSD je nesmysl. Pro mne je důležité, aby vláda byla schopna prosadit zásadní reformy ve všech oblastech a zároveň aby se zřekla co možná největšího dirigismu společnosti. Decentralizace moci státu je jediný možný směr k prosperitě společnosti. Snad se toho dočkám dokud nejsem bezmocný důchodce!

Re: Inu, hlavně že se to pohlo dopředu!:
Autor: mjd Datum: 22.1.2007 7:41

Jestli je horší zácpa než průjem - těžko říct. Co se týká mých stranických postojů a preferenci? Nepreferuji žádnou velkou ani malou stranu. Preferuji stranické koalice velké a malé strany, nejlépe kolem šesté hodiny ranní v útulné volební komůrce WC.

Re: Re: Inu, hlavně že se to pohlo dopředu!:
Autor: ted Datum: 22.1.2007 7:54

Já kolem šesté raní jsem po dvanáctihodinové noční směně u pece, naladěný proti všem zašívákům a z toho plyne i můj postoj. V tuto dobu vnímám levici negativně a mám odpor k charitě vůči nepracujícím. Než jdu spát, mám takovýto duševní průjem, který mi umožní nastoupit další noční za účelem obživy a to ve vyrovnaném klidu. Chápu vás, že vám to je patrně u pr-ele. Vy patrně máte úplně jiné problémy!

Re: Re: Re: Inu, hlavně že se to pohlo dopředu!:
Autor: jirka.s. Datum: 22.1.2007 11:47

Tede! Fandím Vám a hlavně ať se svých přání dožijete. Mně po celoživotní práci na tři směny se to nepovedlo a jsem, bohužel, už jenom ten bezmocný důchodce!!