24.3.2019 | Svátek má GabrielDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Univerzální pravdydržitelŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 19, poslední: 21.6.2006 17:42, přehled diskusí

Univerzalni pravdydrzitel:
Autor: Smirek Datum: 21.6.2006 15:17

Pane Zantovsky, chvalim Vas za to, ze trosku vetrare { ceskou?] novinarskou zumpu. Bylo by potreba se podivat i na dalsi periodika. Napr. germanskou MfD. Jak  to jsou nezavisle noviny napriklad predvedl pred volbama Herr Casensky ve sve antikomunisticke agitce.Neustale nam svou nestrannost vnucuje i komunistobijce Steigerwald, pred 16 lety jeste bojovnik za svetle zitrky. Nebylo by od veci se podivat i na kdysi uspesneho soudruha podplukovnika z Obrany lidu jana Gazdika. Zel, brzy zapomnel, komu prisahal vernost, vzdyt z tak krivou pateri se snad po svete ani neda chodit. Takze pane Zantovsky priste zalovte i v teto zumpe, at se narod konecne pobavi a at vi, jake charaktery se mu snazi davat rozumy. Posledni poznamka> z veseleho naroda novinarskeho my vychazeji nejcistci redaktori Halo novin. Ti ve zralem veku pisou tak, jak psali ve zlate ere socialistickeho Ceskoslovenska a ti mladsi proste jen bojuji proti bide, ktera tu vladne.   Smirek dekuje za trpelivost.

FUJ!:
Autor: Milan Datum: 21.6.2006 14:24

Pane Žantovský, vy jste odpad! (Y)

Takhle se mi to bude líbit.:
Autor: jb Datum: 21.6.2006 12:48

Jeden novinářský zmetek bude zápolit s jiným novinářským zmetkem a mezi lidmi se konečně bude moci diskutovat věcně a demokraticky.

Jak je to s tím žoldem:
Autor: Frant. Lukeš Datum: 21.6.2006 12:02

      Je pravda, že prokázat tvrzení, že někteří novináři pracují" v žoldu ODS" by bylo asi obtížné, pokud to nebudeme chápat jako výraz toho, že někteří novináři pracují systematicky ve prospěch ODS a to nikoliv nutně tím, že ve svých příspěvcích politiku ODS přímo vychvalují, ale především tím, že  kritizují (často nepodloženě - viz např. zprávy o informacích z Kubiceho vystoupení před parlamentním výborem, kritika ekonomické politiky vlády) pouze ČSSD. Např. v LN (ty sleduji velmi pečlivě) jsou to např. pánové Zvěřina, Máša, Plesl. Naopak podle mého soudu je p. Palata  jedním z mála novinářů (mám na mysli politické a ekonomické komentátory) který píše objektivně. Ovšem , podle toho co jsem od p. Žantovského četl, nepochybuji, že se neshodneme.

Re: Vážený pane Lukeši !:
Autor: BuBu Datum: 21.6.2006 12:25

Nečetl jsem sice komentář  "novináře" Palaty, týkající se výsledků voleb na Slovensku, ale pokud je pravdou, že napsal  " . . . přisluhovači, nedočkaví vládních postů . . . "  - pokud toto je pravda, tak to se s Vaším pohledem na svět neztožňuji ani já ! To je totiž vrchol novinářské prasečiny ! Pak se nemůžeme divit vylitému Zemanovi, že nazval novináře žumpou. Jestli měl své zkušenosti s takovými, jako je Palata . . . - tak to použil ještě dost slušného výrazu !  

Re: Jak je to s tím žoldem:
Autor: Jan Daniel Datum: 21.6.2006 13:45

Zaměňte LN Právem, ODS za ČSSD, dejte si tam Vernera, Hanáka a spol.a máte to samé v červeném (sorry, pro vás v oranžovém). Holt jsou noviny různého politického zaměření. ;-)

Pan Palata perlí nejen ohledně EU či Slovenska,:
Autor: ll Datum: 21.6.2006 10:30

ale velmi často v případě Polska. Zřejmě spoléhá na nevědomost domácích čtenářů o dění v okolních státech. Není špatně občas kouknout na TA3, případně sledovat publicistiku na TVP (ta současné vládě PiS není jistě nakloněna).

no, nan palata pise o tom,:
Autor: Mysch Datum: 21.6.2006 17:42

co zna, a kde byl. a z vlastni zkusenosti mohu potvrdit, ze pise zasvecene. vy budete asi jednim z tech nevedomych ctenaru, kteri maji jen to mineni, ktere jim nadiktoval uv.

jinak byste tuhle pitomost nemoh vypustit z klabosnice.

Pan Žantovský:
Autor: F.Vízek Datum: 21.6.2006 9:38

jistě uznává, že 50 let totality (nacistické plus bolševické) poznamenalo tak či onak práci všech lidí ve všech profesích počíněje právníky přes učitele a konče zedníky. 

Jediní čístí, neposkvrnění, solidní, vyvážení a vždy přísně  pravdomluvní BYLI, JSOU a vždy BUDOU čeští novináři.  Denně se o tom přesvědčujeme. 

Zřejmě něco podobného  nám chce dostat do hlav pan Žantovský, který je sám vskutku nezávislý, neúplatný a ani kuřeti z řad oponentů by neublížil.   Moc mu děkuji!

Re: Pan Žantovský:
Autor: milan007 Datum: 21.6.2006 11:33

Nejte náhodou senátor Vízek ?? Můžete mi stručně vysvětlit , o čem je Váš příspěvek ??

Re: Re: Pan Žantovský:
Autor: Quardok Datum: 21.6.2006 17:09

je to tučně, to nestačí? ;-D

Re: Pan Žantovský:
Autor: jirka.s. Datum: 21.6.2006 17:25

Vízku, obdivuji tvůj záběr. Mám obavy, že když si najdu internetové Bravíčko, že  tam též najdeš téma, ke kterému se, zajisté fundovaně, vyjádříš.

novináři předně netuší:
Autor: hneda nora Datum: 21.6.2006 9:20

většinou  nic  tom, jak  státní instituce  uvnitř   fungují.  Fungují  totiž  socialisticky.  A  pokud   se  v  nich  něco  dá  změnit,  pak  jedině  tak,  že  to  někdo  přestaví.  Anebo   zboří.   Zvenku  se to  jejich   optikou  opravdu  často  jeví  tak, že   ODS  je  inteligentní,  pružně  myslící  a  přichází  s  neotřelými  nápady.  Pokud  ale  nahlédnou  pod  pokličku,  systém je zcela  pohltí  a  budou  jistě  pitomě  blábolit  také.

Pane Žantovský:
Autor: Antonín Hrbek Datum: 21.6.2006 9:15

v čím žoldu jste normalizoval Melodii?

Re: Pane Žantovský:
Autor: Milan Datum: 21.6.2006 14:24

R^

Pane Žantovský,:
Autor: Josífek Datum: 21.6.2006 8:09

!!citovaný novinář se už dostal přes "šálky čaje" a "není mé ořechové" a teď již míří výš. Kdo to má ale číst. Přečtěte si příspěvek pana Štěpánka níže. Ten se už cítí na vrcholu novinařiny !!

Re: Pane Žantovský,:
Autor: Václav Datum: 21.6.2006 9:05

Ročně tisíce lidí se dozví, že smrtelně onemocněli. Potom bez užitku umřou. Kdyby tak uměli vzít spolu do hrobu jednoho lživého člověka, vznikla by dokonalá demokracie. A ještě by dostali punc národního hrdiny.

Pane Žantovský:
Autor: franta Datum: 21.6.2006 8:08

Ty krásné věty "Voleným výrazivem i celým laděním článku dává jasně najevo svůj osobní odpor k jednomu politickému subjektu. To je ovšem něco, co si novinář nikdy nesmí dovolit, pokud nechce být označen za propagandistu." si laskavě nechte vytisknout velkým písmem a umístěte nad svůj psací stůl. A jednu kopii bych prosil poslat panu Štěpánkovi. Děkuji 

Palato, Palato :
Autor: krajánek Datum: 21.6.2006 7:39

Palata roky působil v Bratislavě , ale zdá se mi, že nic nepochopil ze slovenských realit, protože kromě jiných věcí stále obviňuje Klause  z rozpadu ČSFR, což může jen ten kdo je slepý a blbý, nebo obojí. Já tu žiju už 35 let a pochopil jsem snad zásadní věc, že si Slováci (resp. manažérské  špičky ) chtěli Slovensko rozkrást sami, že na to nepotřebovali ostré hochy z Prahy, Brna , Ústí . Čarnoguského stolička a hvězdička v EU byly až na 2. místě a Slotova slovenská kráva co se pase na Slovensku a musí se proto i na Slovensku podojit až na místě třetím (pamětníci vědí o čem je řeč).