19.5.2019 | Svátek má IvoDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


UDÁLOSTI: Z posledních dnůŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 77, poslední: 27.5. 2006 0:14, přehled diskusí

pana Doležala stojí za to číst:
Autor: clay Datum: 27.5.2006 0:14

lze s ním v lecčems nesouhlasit. Komentáře je lépe nečíst. Ty chytré proto, že rozmělňují už napsané, a ty hloupé, protože jsou hloupé

Re: no, když si přečtu středočeský krajský bulletin, tak nic jiného než nadávání na ratha a rozhovory s představiteli ods nenajdu. :
Autor: Jenda Datum: 27.5.2006 0:04

tak "osukrome" je preklep, v poradku, ale "financuje kraj. s našich daní"? s? S?

Justice:
Autor: Haf Datum: 26.5.2006 23:10

Možná by bylo dobrý vyjmout z justice všechny bejvalý bolševiky, hlavně Horvátovou (odsoudila P. Wonku na kolečkovým křesle a druhý den zemřel) - viz kauza Hučín.

Autorovi tohoto článku...:
Autor: Ccecil Datum: 26.5.2006 21:41

Důchod ještě nechystejte. Ovšem nebezpečí rudopink koalice mne nenechává klidným. Je to poprvé od revoluce, co se voleb opravdu bojím. V KSČm zůstali pravověrní komunisti, kteří svou nenávist musí ventilovat veřejně. Do ČSSD nalezli právě ti lidé, kteří by za minulého režimu byli agenti STB, komunistickými lídry, krajskými tajemníky, kádrováky a podobnými zhůvěřilými existencemi. Není nadarmo, že na čelních místech kandidátky čssd jsou bývalí členové KSČ v pmožství jinde nevídaném, tedy až 40% promořenost hovoří za vše.

Opravdu také přemýšlím, co udělat po vítězství levice. Emigrace se mi už nezdá tak nereálná. Většinu života jsem prožil za komunistů a nehodlám ji ještě zvětšovat. Tady už nejde i nějaké idee, ale o holou existenci. Poslední rudé týdny ve sněmovně hovoří za vše. Paroubek se tváří jako mílius a tvrdí, že schvalované zákony jsou pro naše dobro. Opak je pravdou a kdo dohlédne za první vazbu, nebezpečí pochopí. Ten, kdo dohlédne, pochopí a přesto nereaguje je ten pro kterého to bude výhodné. Ten, kdo na tom vydělá bez ohledu na všeobecný morální úpadek a ekonomickou devastaci celku. 

Re: Pane Doležala:
Autor: Cedr Datum: 26.5.2006 21:19

Také se připojuji. Vaše články jsou strašlivě neobjektivní - nekritizujte druhé.

Re: Re: :-)):
Autor: Ivan Datum: 26.5.2006 21:19

Za takovou představu o kritickém myšlení pěkně děkuji. Když chcete vědět, co je to objektivní zpravodajství nebo  kritické myšlení, tak si přečtěte zprávy BBC (bohužel jsou teď jen anglicky), nebo Britské listy (ty jsou  naštěstí česky), i když Britské listy se zpravodajsky snaží pokrýt především jen ta témata, která jsou místním německým tiskem v české řeči soustavně zamlčována. Přesto je  to obdivuhodný výkon.

Doležal je jen trapný, placen z Bavor za štvaní,  s nadějí zmocnit se majetku oprávněně zabaveného jako nepatrná náhrada za nesmírné škody napáchané v Českoslovenku nacistickým Německem.  Vydávat MF a Lidové noviny za nějaký vzor objektivity je drzost, která by opravdu zasloužila trest. Škoda, že takové lhaní není trestným činem.

Re: Re: :-)):
Autor: ilna Datum: 26.5.2006 20:50

Ano, to je ono. Kritické myšlení. Pojem, který v Čechách zcela vymizel, nebereme-li v úvahu skupinku "podivných existencí" umanutě si vedoucích svou v hlubinách kabinetů některých vědeckých pracovišť. :-)

Pane Doležala:
Autor: schautam Datum: 26.5.2006 17:16

jděte již prosím do důchodu !!!!!!!!

směšné kotouly:
Autor: MudrC Datum: 26.5.2006 17:13

K tomu Sokolu, který dnes nikoho nezajímá: náhodou zrovna dnes mi kdosi vypravoval o zatýkání sokolů za války... Pro autora článku ale takové věci nejsou podstatné, spíš ty kotouly, jak směšné, že.

Re: Re: Re: Re: Re: pravo:
Autor: AeroKarel Datum: 26.5.2006 17:12

Já také, takže se nechávám nasrat Lidovkami a občas jim napíšu co jsou to za voly, jen tak aby se moc nenadýmali jak jsou dobří. Pozdrav a jdu bydlet.

Re: Re: Re: Re: Simkanič směnku spálil,:
Autor: AeroKarel Datum: 26.5.2006 17:10

No mne zas napadly různé politické škváry ........

Re: Re: Re: Simkanič směnku spálil,:
Autor: Pavla B. Datum: 26.5.2006 17:02

Aby nedošlo k mýlce, nemám nic proti pornu. Ale někteří lidé mají.

Re: Re: Simkanič směnku spálil,:
Autor: Pavla B. Datum: 26.5.2006 17:01

Trafikant - nekuřák nebude prodávat cigarety (BTW skutečně existují trafiky, kde se prodávají jen noviny a časopisy, což mě vždycky naštve:-)

Ale fakt si dovedu představit trafikanta, který ze zásady nebude prodávat porno.

Re: Re: Re: Re: pravo:
Autor: zbynda Datum: 26.5.2006 16:51

S tim souhlasim , ze to je bida. Nekdy se obavam ze objektivni zpravodajstvi neexistuje :( . Jenze neco odebirat musim, protoze jsem zvykly u snidane cist noviny :) .

Re: Simkanič směnku spálil,:
Autor: AeroKarel Datum: 26.5.2006 16:44

Tak si představuji trafikanty cenící si svého názoru .......

Re: Re: Re: pravo:
Autor: AeroKarel Datum: 26.5.2006 16:43

No, mohu to těžko posoudit, neboť Právo jsem do ruky nebral z jakéhosi pocitu potřeby duševní hygieny už za komančů a MF taktéž. Takže jsem s nimi raději nezačínal ani po plyšáku. Ale ona je to bída obecně. Zřejmě zde není dost čtenářů na zaplacení čehosi slušnějšího. Naše škoda.

Re: Mackova facka:
Autor: Pavla B. Datum: 26.5.2006 16:02

Bylo to spiknutí všech lékařů, středního i nižšího zdravotnického personálu a umývačů mrtvol.

Simkanič směnku spálil,:
Autor: Pavla B. Datum: 26.5.2006 16:00

ovšemže falešnou směnku. Je to člověk, kterého evidentně baví dělat tyjátr - teď taky. Škoda, že už nepíše do NP.

Velice mě potěšilo, že existují lidé jako ten majitel kina. Před ziskem dal přednost svému přesvědčení, které sice nikterak nesdílím, ale přesto jsem ráda, že jsou ještě na světě lidi, kteří si cení svého názoru víc než výdělku.

Re: Re: pravo:
Autor: zbynda Datum: 26.5.2006 15:53

he he , trefne :))

Pravo jsem prihlasil v polovine 90-tych let misto Mlade fronty , ktera se mi zdala prave tehdy tak jednostranicky zamerena.

Re: Re: Re: no, když si přečtu středočeský krajský bulletin, tak nic jiného než nadávání na ratha a rozhovory s představiteli ods nenajdu. :
Autor: Pavla B. Datum: 26.5.2006 15:52

A navíc existují i vyšinutí jedinci, které fotbal nezajímá. Z valné části jsou těmito jedinci ženy. To bylo před časem nějakech řečí (i z ČSSD), že by se veřejné finance na účely typu "koníček" měly rozdělovat rovnoměrně s přihlédnutím k zájmům mužů a žen! A teď najednou miliarda na stadion.;-€;-€;-€

MF je objektivní:
Autor: Petr Datum: 26.5.2006 15:51

Mladá Fronta je velice objektivní deník. Podívejte se na video a fotky jak napadl Macek Ratha. Není nic vynecháno - super zpravodajství.

Re: pravo:
Autor: AeroKarel Datum: 26.5.2006 15:41

To to tedy trvalo. Jak dlouho po válce jste odhlásil Volkische Beobachter?

pravo:
Autor: zbynda Datum: 26.5.2006 15:17

Vcera jsem po mnoha letech odhlasil odber Prava . To ze tam byly jednostranne zamerene komentare jsem jeste prekousl, ale jakmile zacali i manipulovat se zpravami (specialni vyber, co prospeje CSSD davaji na titulku, co skodi to zastrci dovnitr atd) tak to uz jsem nevydrzel.

Re: Re: Juniore chyba, člověk má sám srovnávat.Re: ach Bože:
Autor: nup Datum: 26.5.2006 14:39

Jo jo, soudruhu, a ta Mladá frotna, orgán předvoje strany, ta teprve psala vždycky objektivně. A zůstalo jim to, panečku, jen tu stranu už neuváděj, aby ji mohli operativněji měnit...

Re: Děláte si z lidí blázny?:
Autor: Jura Jurax Datum: 26.5.2006 14:10

Jojo, když někdo laje socanům, najmě pak Paroubkově tlupě, je hnedle tendenční. Holt ta správná tendence, aby jeden nebyl tendenční, je velebit socany, případně komundíry. Jenže když jeden není tendenční, jak může napsat něco dobrého o socanech, neřkuli komundírech?

Re: Re: Re: Mackova facka:
Autor: Jura Jurax Datum: 26.5.2006 14:06

No, kvůli Rathovi by si leckdo i nohu v kyčli vyvrátil ... :-D

Re: pane doležale jste výrazný pomník zapšklého staříka,kterého smyslem života je plivat na lidi levicového smýšlení -manipulujete s fakty-to by novinář nemělk-nikdy jsem se u vás nesetkal s objektivitou-takovému člověku lidé věřit nemohou-jděte radě:
Autor: Jura Jurax Datum: 26.5.2006 14:05

Mýlíte se - s panem Doležalem sice zhusta nesouhlasím najmě stran sudeťáků, ale zapšklý stařík rozhodně není, naopak píše docela uvážlivě (pokud se to ovšem netýká ybrmenšů a odsunu). A nezdá se mi, že by byl kritizoval výhradně lidi levicového zaměření ...

Re: Pane Doležal, tak to vypadá, že to skutečné dění:
Autor: Jura Jurax Datum: 26.5.2006 14:01

Jojo, Zimo, vskutku - jste ještě větší císařpán než se původně předpokládalo; a původně se předpokládalo, že jste císařpán vskutku olbřímí ...

Ad císařpán - vzpomeňte Semafor, mistra Suchého a píseň o vose a o tom, že malé věci se mají řešit ruky mávnutím, aby vás neměli za císaře pána ...

Che:
Autor: Harwey Datum: 26.5.2006 14:01

Beru vaše příspěvky s nadhledem a musím říci, že mě většinou pobaví :-D jen tak dál

Re: Re: Promiňte, ještě jednou: Loulo,:
Autor: J. Mach Datum: 26.5.2006 13:50

Loulo, to ale nemůžete od rudého práva chtít, to by bylo popření samotných principů, ze kterých to vzešlo. Ta vaše jistá naivita je ale možná důsledkem špatné četby.