27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

KOČKY: Rozdvojený Felísek

Někteří z vás jste z mého vyprávění Felíska znali. Stejně tak někteří z vás už víte, že nám za sebe přes centrální distribuci koček poslal náhradu. Vám ostatním se to pokusím shrnout, ale čtěte určitě všichni, protože...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Joklová 21.1.2015 11:07

moc jsem si dnešní článek užila

i když jsem oplakala Felíska prvního, který se plazil se zkrvavenými drápky domů... ale je fajn, že si ještě dovedl nějakou dobu život užívat :-))))))

"K mému zděšení silueta vstala, mňoukla a zamířila rovnou k nám..." tak tady už jsem se pro změnu culila od ucha až k uchu - ostatně z fotek už jsem věděla, jak to dopadlo... jen jsem nevěděla, že pesové vystavovali koťata tak prudce a divoce

líbí se mi, jak koťátka sama vlezla do přepravky, ona už asi věděla, že je u vás čeká teplý pelíšek, bašta a hromada vlídného zacházení... hm, pelíšky, krabice, záchůdky, dvířka(!!!!), dokonce se rýsuje pokoj pro hosty (sic!) - to skutečně zavání kočičkami venkovně-domácími (srdíčko, srdíčko, srdíčko)

je prima, že si se suverenitou koťat "přivlastnili" celou zahradu, je ještě víc fajn, že je všichni domácí přijali - ostatně oni se vám dle tvého popisu odvděčují skvělou povahou :-))))))

a nesmím zapomenout pochválit Najtynka, která (jak už je o mě známo) se mi moc moc líbí - tříbarevné koč- ech, teda pejsky jsou prostě báječné... je opravdu nádherná!!!!!!!!!!!!

O. Joklová 21.1.2015 11:13

Re: moc jsem si dnešní článek užila

a taky ještě fotky jsem zapomněla pochválit!!!!!!!!

jo a zrzavé kočičky jsou v přírodě ve výrazné menšině oproti kocourkům a vy tedy zrovna máte nádherný exemplář Haničku (srdíčko) - mám pocit, že ta mi dosud úplně unikla... ale nejspíš mám jen sklerózu, hned si to jdu ověřit na rajče a až uvidím své komentáře u Haničky, budu se rdít až na zadeli :-DDDDDD

Z. Ivana 21.1.2015 13:22

Re: moc jsem si dnešní článek užila

No jo, máme toho moc :-D Mainské mývalí kočky Kalíška, Haničku a Pepita, teď k tomu tyhle dva Felísky, feny Najty a Ravenku, činčilu Meginu (o které jsem tady ještě nepsala, ačkoli už má 10 let a není tedy žádnou novinkou v naší smečce), slepice a králíky.

O. Joklová 21.1.2015 17:37

Re: moc jsem si dnešní článek užila

týjo, tak ona je Hanička taky mainka?? no pane - krásná zrzavá veliká mainská kočičí holčička, to je pane něco!!!! však už tady lovím fotky - třeba tuto moji oblíbenou (protože mňoukající)

http://1url.cz/kfzo

Z. Dalmi 21.1.2015 11:29

Re: moc jsem si dnešní článek užila

Bedulko, já se k tomu lípnu, moc hezky jsi to shrnula. Lépe bych to nenapsala.