Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

L19i10k12a 12L43i63k32a

23. 6. 2024 8:13

Jsem rozcestovaná po celé republice - rodinné oslavy, srazy... všechny zdravím!

Foto

Taky se chystám cestovat. Ze všech sil doufám, že ten hnusnej zánět už odezněl :-P.

Zítra tu bude Meg, v úterý odjíždíme.

Foto

hezkou výletní neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

už máme doma páníka (od pátku byl na třídním srazu v horách Krušných) a tak Jizerky volají

Foto

U nás pod Hostýnkem bouřky pořádné i slejvák byl, pak to průběžně pokračovalo a ranní bouřka nasadila té slotě korunu. Teď svíti slunko a je 26st. Asi ještě něco přijde, zatím naštěstí škody žádné ani elektrika nevypínala.Přeji hezký zbytek soboty, my jdeme ještě ven.R^V

ZM

Z44. 29M60a82t30y73l14d58a

22. 6. 2024 16:22

U nás byl večer vichr, dvakrát vypadla elektřina krátce a v půl desáté večer definitivně, znovu šla až v půl desáté ráno po další sérii poměrně rozumných bouřek. O těch ranních se vědělo, tak se na to asi vykašlali. Naposled elektřina vypadla ve středu při bouřce. Jsem ráda za fotovoltaiku s baterkami, když nemáme plyn. I když přinejhorším bych v zahradním krbu rozdělala oheň :-)

Foto

Zdravím všechny při sobotě, u nás taky jen normálně přes noc pršelo. Doufám, že nikoho nepostihly ty hrůzy, co jsem zahlídla ve zprávách.

Foto

Tady v noci dvakrát bouřka, poprvé jen zlehka, zato ve dvě v noci pořádná průtrž, hromy a blesky. Vzbudilo mě to, šla jsem zavřít okno, mrkla jsem na terasu, ale žádné kroupy nebyly vidět. Teď částečně azuro, mraky odplouvají.

Ad Akce - myslí se Setkání? Zkusila jsem dvakrát. Horalka v Sněžném je už nějaký čas mimo provoz, Šlechtův palouk na Pastvinách bude asi dost obsazený. Tady nad městem je areál (tábor - chatky, hlavní budova), bývá k pronajmutí, ale muselo by se nějak zajistit stravování a asi i jiné věci, nevím, asi bych už na organizování neměla.;-)

Foto

Hezký den přeju:-) . Kolik u nás napršelo si netroufnu odhadnout, ale dost. Ale kroupy a hromy a blesky se snad nekonaly, alespoň o tom nevím. A pžed 5 minutami vykouklo sluníčko :-) .

Foto

L76i49k16a 70L11i25k23a

22. 6. 2024 5:52

Přeji co nejlepší sobotu - snad bez pohrom. Jinak zvířetnická Akce hledá organizátora-organizátorku - bylo by moc fajn, kdyby se toho někdo ujal.

Foto

hezkou oddychovou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

doufám, že se všem kroupy vyhnuly a máte jen pořádně zalito. U nás napršelo od večera skoro 30 mm, ale žádné hrůzy se naštěstí nekonaly

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz