Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VíP: Aneb Víkendový pokecník

Jaro, mozek a to ostatní
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŠM

to j epo velikonocích..to budu makat jak bulhar..;-(

0 0
možnosti
Foto

kuk - máme za sebou 2600 km zpáteční cesty. Nonstop... Parádní výlet - zažili jsme krásný jarní týden - všechno v květu, úžasně čisté moře a písečnou dlouhou pláž, kde nikdo nebyl... jen my. Ti mrňaví blázni tam vlezli, já důstojně po kotníky. Yoda hrabal přehrádky a rybníčky... a trýskal tím obřím pískovištěm. Jinak byl vzorný účastník výletů za kulturou.

Abyt mě poprvé nemile překvapila... Achjo, to mě mrzí hodně

0 0
možnosti
ZL

Páni, tak pěkně vítám, měli jste se určitě parádně.

Teď budu duma, proč jsem si myslela, že se vracíte třicátého... ;-D

0 0
možnosti
Foto

Přeji všem krásný zbytek neděle. U nás pod Hostýnkem svítí sluníčko jako o život, vypadá to zatím dobře, uvidíme. Oslava jubilea mé snachy se vydařila,akorát jsem si uvědomila, že je ze mne pěkný samotář, stačíte mi vy všichni tady i vedle a pár kamošek a kamarádů ,kteří zbyly. Proto,když někteří odchází,je mi táááak těžko. Mějte se krásně a užijte si začínajícího jara. R^V:-)

0 0
možnosti
ZL

VYHLAŠUJI POPTÁVKU po článcích! Ať si máme o čem číst - o zvířectvu, výletech... budu se tu těšit :-)

0 0
možnosti
Foto

Liko, moc hezké fotečky. Tedy ta dlouhozobka, jestli takhle poletovala venku 8-o , ale i ve skleníku by to byla dost předčasně.

U nás se už druhým dnem véélmi nepříjemně ochladilo, měli jsme tu předevčírem pořádný, dlouhý lijavec a bohužel spolu s jakousi studenou vlnou a venku je brrr zima, pořádný skok z minulého týdne.

"Můj" drozd dále přiléta pro oříšek, jen teď na to moje pískání a třepání sklenicí reaguje i jedna veverka:-). Takže zatímco droz sedí na cykasu, já honem nasypu několik oříšku veverce někam stranou a teprve pak jdu hodit oříšek trpělivému drozdovi. Jeden párek drozdů si zase staví hnízdo v keřích za záhonem a jak jsem vypozorovala, jeden z nich je právě ten můj. Tedy nerozeznám, jestli samička nebo sameček, jsou na facku stejní. Ale myslím, že můj je sameček, protože někdy jeden z nich sedí na plotě, kousek od keřů. Vidí mě, ale nepřiletí, protože jasně "hlídá samičku", tedy druhého drozda, který přilétá s vystýlkou do hnízda. Až teprve po chvíli, když já tam stále stojím tak přiletí, asi uznal, že si může dopřát krátkou "oříškovou pauzu",, Rychle přiletí, popadne oříšek a zminí. No a v garáži "u stropu" nám zase hnízdí střízlíci, na stejném místě (a v loňském hnízdě) takže na teď zůstává garáž přes noc s mezerou, aby ptáci měli možnost výletu ven už za rozednění.

Hezkou neděli všem !!!

0 0
možnosti
Foto

Páni, Maričko, u vás už mají ptáci fakt jaro :-) Je to radost pozorovat!

Taky preju hezkou neděli.

0 0
možnosti
Foto

Já si při svých a Goliho zdravotních problémech na takovou akci netroufnu :-(, ale moc Vám přeju, aby se zadařilo.R^:-)

0 0
možnosti
ZL

NOVÝ NÁVRH: čtvrtek 13. dubna, je to schůdné?

0 0
možnosti
Foto

Vypadá to, že bych mohla :-)

0 0
možnosti
ZJ

Z. Jajka

18. 3. 2023 12:27

Pražení 14.dubna, já nemůžu... No, nemusím být u všeho ;-). Já bych mohla až po 24. dubnu.

0 0
možnosti
ZJ

Z. Jajka

18. 3. 2023 12:54

Teoreticky 13.4., ale do čtyř jsem ve škole...

0 0
možnosti
Foto

Krásnou sobotu všem Zvířetníkům i ostatním čtoucím. Za chvíli frčím pro kytici, snacha má kulatiny, odpo slavíme. Pražení kolem Veliknočních svátků nevidím, mám tady fůru práce s barvením vajec atd.Tady se drží tradice,takže v pondělí pak přijdou všechny děti z dědiny, nestíhala bych, nechci je zklamat a po Praze je pak velká únava a v Praze mraky lidí. Ale uvidíme jak bude vyhovovat ostatním.R^V

0 0
možnosti
ZL

Takže posuneme Pražení buď na čtvrtek 6. 4., anebo o týden dál na 14. 4.? Jak to vidíte?

0 0
možnosti
Foto

Za mne prosím 14.4.

Světový den spánku, to je sympatický svátek. :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz