23.10.2021 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

VíP: Aneb víkendový pokecník

Život si svou cestu najde

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Jajka 8.8.2021 14:09

Co se týče domácíh hmyzáků, když jsem po přestěhování po nějaké době vytáhla velký vál na těsto, byly v něm dírky od červotoče... Ne moc... Zdá se, že nepřibývají.

M. Crossette 8.8.2021 15:23

Včera se tu zastavila Kris s fenkou, co jsme hlídali a přivezal nám dva větší květináče krásných trsů siamského tulipánu o kterém jsem se ti nedávno zmínila. V jednom krásně rudě kvetou, v druhém jsou poupata. Nevím, kam je jela koupit, v našich obchodech jsem je neviděla, ale radost mi udělala velkou (asi si všimla, jak jsem ty jejich tulipány obdivovala). Snad se jim u nás bude dařit, stejně jako u nich,

Kris přijela i s Nalou (tak jsme se kvůli kočkám bavili venku ), která na nás nejprve párkrát bafla (no nikdy u nás nebyla), ale po chvilce si vzpomněla "jó to jste vy" a nechala se ode mne muchlovat a olízala mi obličej. Kris se smála a já byla ráda, že na vlastní oči viděla, že jsem jí v mailu nelhala, že je vše OK a nemusí si dělat starost:-)

T. Zana 8.8.2021 15:26

Maričko, to je moc fajn. Bylo by príma "známost" s Nalou udržovat :-).

M. Crossette 8.8.2021 15:44

Zana, myslím, že to byl hlavní důvod, proč s ní Krist přijela. Opakovaně jsme nabídli případné další hlídání a tak abychom pak zase Nalu "nenaháněli" dovnitř z její zahrady. Je to lekavá, ale jinak moc milá fenka.