21.10.2020 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

VíP aneb Víkendový pokecník

Dnes se koná 10. velké setkání Zvířetníků

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Matylda 5.6.2016 10:52

Neděle po Setkání

Setkání se vydařilo, bylo báječné, i když jsme dojeli jen na jeden den. V obchůdku byly krásně věci (mám nádhernou taštičku na šminky a trubač, sousedi mě asi zahluší), pak jsme byli na báječném výletě- výšlap po hřebenu nad Trojákem, následně oběd na Všemině i s procházkou kolem přehrady. Je škoda, že jediný pes, který někoho vyděsil, byla Karamelka- chtěla se napít z přírodního brouzdaliště a u něho byl asi pětiletý chlapeček s maminkou. Než jsem stihla Karamel zadržet, protože jsme dobíhala a ječela na ni, otiskla chlapečkovi na kraťasy zablácenou tlapku a zřejmě způsobila šok. Nabízela jsme, že mu ji podržím, jestli si štěně nechce pohladit, ale nechtěl.

Závody byly moc prima, i když psice jsem měla unavené a Světluška bez Borůvky do těch cviků nějak nedává srdce. A Karamel umí jen Sedni :)

Ale potkala jsem se s báječnými lidmi, tak, jak to Zvířetníci umějí, pejsci se vlídně družili a děkuju Jenny, Yze a MaRi za darované džíny na recyklaci :) Kaččina spotřeba na letošní semestrálku byla dost velká :) A děkuji i za další dárečky, jsem moc nadšená :)

Z. Matylda 5.6.2016 11:52

Re: Neděle po Setkání

A fotky :)

http://malcka.rajce.idnes.cz/2016_06_04_Rusava

O. Joklová 5.6.2016 12:12

Re: Neděle po Setkání

FOTKY JSOU ÚÚÚÚÚÚÚÚŽASNÉ!!!!!!!!!!! ovšem krapet jsem si vystřílela střelivo, vše jsem už okomentovala a naplácala pod fotkama

nicméně vyzvednu - opět(!!!!) bylo krásné počasí, čemuž jsem ale já pevně věřila... na rozdíl od některých škarohlídů, prej že má bejt hnusně - jo prdlajs!!!!!!!!!!!

a co mě teda i na fotkách nadchlo a na místě musela být úžasná sranda, byl Memoriál Dona Pedra pro páníčky!!! a podle fotek teda zvlášť Dede si to náramně užívala a je to zjevně rozená hééééérečka, ty její ksichtíky - ani pes by se za ně nemusel stydět... a další taky, Matylda, ri, jakkel, jen tak namátkou

chjo, bojim bojim že takový blázen točící který by disciplíny zvěčnil jako já vloni v Buňkově tam nebyl, no, užiju si věřím aspoň fotky - snad např. jakkel i fotil a nejen cvičil :-DDDDDDDD

moc jsem na vás včera myslela a jsem fakt ráda a přeju vám to, že jste se tak krásně měli a dobrou vůli spolu měli :-)))))

Z. Xerxová 5.6.2016 15:30

Re: Neděle po Setkání

dík za rychle dodanou fotodokumentaci :o)