19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

FOTOČLÁNEK: Rok v cípu Krušných hor 2016

Jak vypadal únor na severu Čech

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Joklová 1.3.2016 11:48

Re: Sorbon baskervilský :)))

to je pravda Liko - to úplně bílé oslepující světlo mě zaujalo hned jako první, když jsem ráno proloupla oko... a je to moc příjemné :-))))))))

já bych chtěla aby se tak o pět stupínků ochladilo a nějaký čas to vydrželo......

O. Joklová 1.3.2016 11:46

Re: Sorbon baskervilský :)))

Liko, díky za Mistra Čapka :-)))))

Z. Jenny 1.3.2016 11:51

Re: Sorbon baskervilský :)))

To je hezkýýý ! No, není ten jazyk český báječný?!

Z. Xerxová 1.3.2016 6:30

hezký den

Hezké ůterý všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Krásně jsi nafotila únor u vás na horách. Psiska spokojená, na té poslední psí i krásně unavená. A hezké prostředí určitě ocení malí pacienti, jejich rodiče a i personál, který tam tráví spoustu času.

Včera varovali před kalamitou - a u nás večer napadly asi dva cenťáčky sněhu. Ani není co házet - moje oblíbená rozcvička se nekoná (na dlažbě to odtálo)

Z. Dalmi 1.3.2016 9:06

Re: hezký den

Už máte víc sněhu? Tady jsou hromady

Z. Xerxová 1.3.2016 9:13

Re: hezký den

připadnul tak další cenťák - ale padá teď docela solidně. Sníh mi kape do klávesnice - mám dneska "odpolední" a tak teprve budu vyrážet do školy. A Přišla jsem před minutkou z lesa...

D. Ruščáková 1.3.2016 9:33

Re: hezký den

Tak to máte o cenťák víc, než my - jaky obvykle jsme v začarovaném stínu a pořádné srážky k nám nedojdou... (Podkrkonoší)

Z. Matylda 1.3.2016 19:37

Re: hezký den

U nás sněží už půl dne- a stíhá to všechno odtát.

V. Glover 1.3.2016 0:54

psí čumáčci jsou taky moc milí

Krásné fotky Dalmi, tolik různých barev a dojmů. To vypadá jako fotky ze všech ročních období? A Sorbonek i Eisha jsou velice decorativní.

Z. Dalmi 1.3.2016 9:07

Re: psí čumáčci jsou taky moc milí

Že? Ale je to opravdu jen únor :-)