21.6.2021 | Svátek má Alois


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Crossette 21.4.2021 18:43

Mawe, moc hezké fotkyR^ Ale představa, že se v zasněženém lednu, "jen v závětří lesa" dobrovolně choulím na noc do spacáku8-o,.nebo si v pohřáté hospůdce před odchodem zase navléknu (zřejmě) nedosušené ponožky ... no.to už připomíná průpravu odolnosti na nějakou zimní expedici8-o. Ale jinak vás všechny samozřejmě obdivuji, jste úžasní chodci :-)R^.

Také mám (e) ráda při procházkách (dříve v Evropě i delších tůrách) okolní klid, jen naslouchat hlasu přírody - vždyť to byl důvod, proč jsem "ven do přírody" vyrazila, ne? A kdybych se v jejím tichu a klidu rozhodla nocovat (spolu se zvěří a ptáky), rušivá hra na kytaru by mi vadila. A to jí mám jinak ráda.

Z. Mawe 21.4.2021 19:34

Ja doufam, ze se mi ten trening vyplati, az pojedu na dovolenou :D Vis, jak si pak clovek ale uziva, ze doma je teplo a tece tepla voda, i kdyz je ji jen na rychlou kratkou srchu? ze doma je horkej caj a nunavej psi kozisek:) Jojo, tenhle zimni vylet dva roky zpet byl jeden z poslednich, kdy me netrapilo nejake zraneni :D ted jsem snad konecne zase zpatky v kondici (bez zraneni z pretizeni :D) ackoli fyzicku, tu jsem jeste nedohnala, to jsem na prelomu roku 2019 ztratila a jeste ji nenasla :D