Diskuse
PSI: Pes ze země slunce a pláží
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
krásná rasa psa
o které jsem vůbec neměla tušení (jako ostatně o všech ostatních, cos tu Mayo představila). Má nejen krásná zabervení, ale chytrost mu z oček přímo vyzařuje. Diky moc za článek.
Z. Jenny
Díky,
tyto chlupaté jižany vůbec neznám a nikdy jsem je neviděla. Moc zajímavé plemeno a navíc velmi pohledné, dobře se fotí,krásná barevnost. Bezvadně a čtivě zpracováno.
Z. Matylda
Tak to jsem netušila,
že i jižani mají tak chlupaté psy :) Ale na rozdíl od jiných já i poučena budu koukat, jak je ten voříšek hezky strakatej.... páč všechno prostě neuložím :)
T. Zana
Re: Tak to jsem netušila,
Já jsem neříkala, že si to budu pamatovat!
A. Lex
Mayo
díky za článek, vůbec jsem netušila, že existuje takové špicoidní plemeno v horkých podmínkách. Pejsek ke to moc hezký, ale bez tvého článku bych ho při setkání na ulici označila za velmi hezkého voříška :-).
Z. Janaba
Líbi se mi
To je moc hezká psí rasa, slyším o ní poprvé. Pes je to krásnej, takovej vesele barevnej! Díky za představení.
T. Zana
To je ale hezkej pes :-)
Stejně jako předpsavci jsem o existenci tohoto plemene nic nevěděla, ale fakt se mi líbí.
Mayo, díky za další moc zajímavý článek!
Z. Lika
Díky za osvětu
Jako laikovi by mi na první pohled některý strakatější nejspíš připomněl australáka :D
Tenhle thajský má taková malá ouška, což mi připadá zajímavé - na to, že je z horkých krajin.
Krásný souměrný pes, takový akorát mi připadá, žádné parametry nemá přehnané, je krásný. A vypadá vesele a neustaraně, i když starostlivý je hodně :-)
Bezva článek, Mayo.
Z. Maw
super clanek! pred lety sem tohohle krasavce videla na vystave v brne, prekvapil me existenci a byl naaadhernej :)
Z. Yga
Milá Mayo
Myslím, že na ty jižany jsem se ptala já. A tento je moc hezký, mně se líbí barevní psi (proto mám vždycky jednobarevného (rofl) ). A jak píše Xerxová - ač většinou mám aspoň mlhavou potuchu, o jakého psa se jedná, tato rasa mi zůstala úplně utajená. I když si nedělám iluze, určitě takových, mne neznámých plemen, se na světě najde neúrekom.
Z. Xerxová
hezký den
hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...
Mayo, dostala jsi mě. Nepoznám od sebe některé špice, ale vím (či alespoň tuším) že existují. O tomhle jsem vůbec nevěděla. A to se mi u psích plemen nestává :o)
Jinak opět pochvala za perfektní představení zajímavého chlupáče a dík za zařízení skvělé fotodokumentace i zprávy z "první ruky"
Z. Maya
Re: hezký den
No vidíš, a to na rozdíl od jiných tohoto můžeš teoreticky potkat i u nás na ulici. :)
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz