14.5.2024 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

PSI: Jak roste dogák Night – část 2., červen 2014

Hned na začátku měsíce má Najtík „narozky“ – v červnu čtyřměsíční. Za měsíc pobytu u nás přibral ze 17,80 na 25,80 – tedy přesně 8 kilogramů. A v kohoutku se jeho výška změnila taky o osmičku – z 50 na 58 cm.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Štětinka 4.6.2014 8:38

Re: Chtěla jsem se Xerxové zeptat

geopatogenní zony :D

Z. Lika 4.6.2014 8:47

Re: Chtěla jsem se Xerxové zeptat

Štětinko, myslím, že psi to mají naopak, že milují geobenigní zóny. Ergo kladívko Xerxová by si měla přestěhovat postel pod lísku :-)

Z. Xerxová 4.6.2014 12:53

Re: Chtěla jsem se Xerxové zeptat

myslím, že se jim tam líbí "soukromí" a pak taky nezarostlá hlína. Prostě se tam krásně kutá nora - přirozené kryté prostředí

Z. Rpuťová 4.6.2014 7:05

Je to nádhernej psékus!

Xerxová a což takhle mu do jogurtu míchat chlorellu? Blesanovi to v jeho věku dělalo nááááramně dobře.

Z. Xerxová 4.6.2014 12:52

Re: Je to nádhernej psékus!

hele - ten má tolik doplňků na srst i klouby a růst... že nic jiného už nedostane  :o) Stejně nejvíc věřím vyvážené různorodé potravě a rozumnému aktivnímu pohybu

Z. Vave 4.6.2014 7:04

Krásně se to čte,

Xerxová. Pohodový štěník a pohodová výchova, co víc si přát?

Jen by mě zajímalo, jak budeš snášet svého večer snícího skřivánka po schodech dejme tomu za měsíc, chicht. :o)

Doufám a věřím, že se uhájíte před nájezdy chorob a že si Najtíka budu moct pohladit. Se mi moc líbí, ta tlapátka a vráska na čele, je kouzelnej. :o)

Přeju všem krásný den. <3

Z. Jarka_F. 4.6.2014 8:41

Re: Krásně se to čte,

Za měsíc - dyk je to Xerxová-Frištenská! Jen ty zápasnické trikoplavečky jí myslím ještě chybí...

Z. Lika 4.6.2014 8:49

Re: Krásně se to čte,

My jsme se se Štětinkou shodly, že by se Xerxové za tímto účelem hodily spíš krtkovské kalhoty s velkou kapsou, do které by se vešel Najtík a posléze i Najt :-)

Z. Jarka_F. 4.6.2014 8:56

Re: Krásně se to čte,

Jsem si vygůglila obrázky - krtek kalhotky. Vidím zde problém: krtkovy kalhotky mají dvě kapsy, a Xerxová má jen jednu dogu!

Z. Vave 4.6.2014 9:47

Re: Krásně se to čte,

Jarko, mohly bychom se jí na ně složit, prý jsou k sehnání! :o)

Z. Jarka_F. 4.6.2014 9:57

Re: Krásně se to čte,

Psssst! Jsem to tak ňák předpokládala - ale nebudeme o tom mluvit veřejně, ať je to pro ni překvápko...

Z. Vave 4.6.2014 10:06

Re: Krásně se to čte,

Tak jooo, už mlčím! ;o)

T. Louk 4.6.2014 6:58

Héézky roste

dogánek, do velikosti i krásy. A šikovnej je moc. A taky si tedy uměl vybrat páníky :- ).

Xerxová, ale že tě hústa nebolí, za potvoráka! Si Najtík vůbec nezaslouží a dobře to víš, většího vzorňáka a pohodáře byste těžko hledali. Esli budeš Garabu pomlouvat, pošlu ti expres na ozkoušení jiné zviřátko! A že zrovna ty se budeš ošklíbat nad včasným vstáváním, ech. Co by pak měla říkat sovička Dalmi třebas...

Kožíšek se spraví a z Najtíka bude sametový elegán.

Z. Xerxová 4.6.2014 12:51

Re: Héézky roste

Šikovný on je - právě jsem blbli na koberci a zkusil mi vykousnout oko ... blbec...  :o)

T. Louk 4.6.2014 13:11

Re: Héézky roste

Pche! Vidíš? Tak vidíš! :- ))

Že už kolik týdnů vypadám jak když denně zálibně prolejzám ostružinama, budiž. Že z obou uší (mejch vlastních jaksi) třásně, no dobrá. Že všude po těle různobarevná batika - od modré přes fialovou po různé odstíny žluté, no kdo to má, že. Ofšomž před pár dny se ta ehmm děvenka rozmilá trefila kamsi na předloktní žílu, takže nejsem chromá jen přes dolní, hřbet a hlavu, nýbrž se k málo funkčním připojila i pravá horní. Tak neříkej Najtíkovi blbec!!! :- )

Z. Kytka 5.6.2014 20:53

Re: Héézky roste

Milá Louk :o) ne že bych Ti toto zpestření přála, ale tvoje popisky mi vždy rozsvítí den. Doufám že přežiješ!!

Z. Lika 4.6.2014 6:18

Night se dostal do horských lázní

kombinovaných s akvaparkem :-) Je jako dítě, ty obvykle taky milují vodu. A osm kilo za měsíc... to máme, to máme čtvrt kila denně. Hezkyyy!

A já Najta asi uvidím, heč heč! Teda jestli nechytí nějakou dětskou chorobu, to víte, je zrovna v tom věku a poslední dobou to hodně řádí...

O. Joklová 4.6.2014 9:55

Re: Night se dostal do horských lázní

takyyyyyyyyyyyyyyy :-)

Z. Xerxová 4.6.2014 5:36

hezký den

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Musím ho pochválit - pokud je to za piškotky, už umí i večer nožičky najít. Takže se do náruče dostane už jen při nakládce a vykládce vozu.

A dneska potvorák opět vstával brzičko... Už maličko po čtvrté... chvilku jsem ho udržela v posteli, ale v pět pravil, že jdeme na zahradu a pak hlavně SNÍÍÍÍDAT. No a po snídani odkráčí do ložnice se dospat. Narozdíl ode mě  :o)

T. Zana 4.6.2014 8:31

Re: hezký den

... si tak nějak matně vzpomínám na nějakou osobu, co se posmívala nám, co ráno při vstávání cedíme krev ;)

Z. Jarka_F. 4.6.2014 8:48

Re: hezký den

:))) S dovolením - si přisednu :)))

Z. Dalmi 4.6.2014 9:41

Re: hezký den

I já. To bylo řečí o krásném východu slunce! :-)

Z. Xerxová 4.6.2014 12:49

Re: hezký den

čtvrtá ranní není o sluníčku... pátá už mi nevadí. Jako maličký potřeboval si jít hrát a mazlit a okusovat... prostě byl akční. Takže jsem brala i tu čtvrtou. Ale teď se proběhne, vyvenčí, nasnídá a odpadne do postele...  Proto potvorák. Ráno nic neudělám (abych spáče nebudila) ... jen vyřídím poštu

Š. Matyášová 4.6.2014 5:00

Nigoušek je čím dál větší krasavec....

srstka mu doroste a je vidět, že se má moooooc dobře...