1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ROZCESTNÍK: Krasová oblast kolem jeskyní Yarrangobilly

Před letošními Velikonocemi jsem se toulal po Klokánii a tak se dostal i do Sněžných hor. Z městečka Tumut do městečka Cooma vede přes Sněžné hory silnice s přiléhavým jménem. "Snowy Mountains Highway".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
YGA 14.7.2009 10:46

Re: nestíhám níííc

Pro Kiki R^R^VVVV

veram 14.7.2009 10:52

Re: nestíhám níííc

R^R^R^VVVVVVR^R^R^

Alena s Maxem 14.7.2009 10:46

Re: nestíhám níííc

Přidávám se k blahopřání, ale hlavně pořád myslím na Kikušku, strašně moc přeju, aby se všechno obrátilo k dobrému. Dvě potěšující zprávy o marodech už tu byly, věřím, že se dočkáme i třetí. Držím palce, co to jde.

Karolína 14.7.2009 11:20

Re: nestíhám níííc

Z toho si nic nedělej, já taky nestíhám!!!!!!!!!!!!!!;-(

Přeji zlepšení, určitě se ozvi!R^

zana 14.7.2009 11:55

Re: nestíhám níííc

Kačírku, moc na vás myslím VR^VR^V, prosím, dej vědět.

PetraK 14.7.2009 12:12

Re: nestíhám níííc

Sakra!! Držím palce.

Jsem na tom časově podobně, chtěla jsem se přilípnou s gratulací Karolínám a koukám, že se situace zkomplikovala. Moc, moc držím palceR^R^R^R^R^

HanaW 14.7.2009 13:29

Re: nestíhám níííc

Kacirku, drzim palce, at uz se to k lepsimu obrati.VVVV

Li 14.7.2009 13:59

Re: nestíhám níííc

Kačírku !! Držííííím !!R^VVVVVVR^

Dede 14.7.2009 15:03

Re: nestíhám níííc

I já Kačírku moc držím palce malé Kikuš, ať už je konečně líp! VVV Musí to zbrat, ne? Když je nás tolik... a ona umí zabojovat, to už ukázala VV

Zdena b.p. 14.7.2009 15:48

Re: nestíhám níííc

Já vám mám míň času, než když jsem dělala :-(. Tak jsem si krásné cestování schovala na večer. Teď jen nakouknu a už zase letím. Achjo. Kačí, kéž je líp. VVVVVV

zana 14.7.2009 17:47

Re: nestíhám níííc

typickej rentiér;-);-D

Hanča 14.7.2009 15:57

Re: nestíhám níííc

Držím R^R^  a ať už je příští zpráva dobrá!

Jakub S. 14.7.2009 10:29

Taková krása, všestranná, ještě umocněná úžasnýma lidma, co to pomalu vytvořili, podpořili, u d r ž u j o u .

Jiří, ty ovšem víš, co z toho všeho na nás tady působí nejvíc neskutečně, že? Však to neopomeneš zmínit všude. Jo jo... Kultivovaný pracovitý národ, vědomý si taky práce druhých. Neničící, nekazící, neznečišťující, neloupící. Jen tak z radosti. Nenechte si tohle niveau zničit! Hlídejte si to! Bez tolerance!

George 14.7.2009 11:19

Re: Taková krása, všestranná, ještě umocněná úžasnýma lidma, co to pomalu vytvořili, podpořili, u d r ž u j o u .

Normální true blue, tedy Australáci, by si to ničit nedali, ale vysvětluj to politikům a pár blbečkům. Každýho, kdo něco poničí, znečistí a nebo šlohne by patřilo citelně a tvrdě potrestat a převychovat. Kyž by se cukal, tak ho poslat postrkem tam, odkud přivandroval. Ale to bych chtěl od těch mimozemšťanů co nám vládnou trochu moc.

zana 14.7.2009 8:20

chtěla bych

mít někdy cestu okolo;-PR^R^. Hned bych si zkusila vysedět - tiše a trpělivě;-) - nějakou tu klokaní pozoruhodnost.

EvaŹ 14.7.2009 10:23

Re: chtěla bych

Viď. člověk by chodil po kopcích, prolezl (ty přístupnější jeskyně, vyráchal se v koupališti a pak by mohl hodiny sedět a pozorovat. I ptakopyska bych ráda viděla, tu pozoruhodnou koláž ptáka a savce... No, škoda. Musím jít pracovat. Ale Austrálii jsem si nemohla nechat ujít.

zana 14.7.2009 17:53

Re: chtěla bych

prohlídla jsem si fotky... Ty jsouR^. Krasový oblasti jsou úžasný všude, tady ještě ta fauna!

Medvídek 14.7.2009 8:17

Jeskyně

mám rád i když jsem jednou zažil "útok" podivného ticha, které postupně přestane být tichem a prvotní noci, která panuje uvnitř jeskyní - jinými slovy jeskynní nemoc a není to nic příjemného, ale vydrželi jsme to a jsem rád že jsem si to zkusil. :-)

YGA 14.7.2009 7:34

Milý Jiří

- tak až se někdy budu potloukat po té sněžné cestě, tak na ten kras taky kouknu ;-). Ale jsem smutná, nemůžu se přes odkaz dostat na fotky - a fotky já tůůůůůze ráda. Může mi sem někdo prosím hodit adresu na rajče - prosím prosím, smutně koukám. Kuíííííí

A kdyby se někomu pro změnu chtělo toulat po našich končinách, tak tady je další část naší jihočeské anabáze.

Jakub S. 14.7.2009 10:34

Re: Milý Jiří

Podívám se pořádně až pozítří, teď odcházím na svůj asyl pod Světlovem. Ten nárožní patník opravdu sloužil tomu účelu - nejstarší u nás je v Praze hned před Betlémským náměstím, na rohu tuším Husovy či Jilské - poctivě románský!! A pan choť je, milostivá, zachycen velmi kouzelně...

YGA 14.7.2009 10:49

Re: Milý Jiří

Díky za pochvalu - a časem se snad dopracuji ještě k zámecké zahradě, Hluboké i Kratochvíli  a Trocnovu ;-)

George 14.7.2009 11:11

Re: Milý Jiří

Ten Č. Krumlov se ti povedl, krása samotná...Tady je ta adresa na fotky k článku.

http://hillbilly.rajce.idnes.cz/Yarrangobilly_caves_ve_Snowy_mountains_NSW_Australia/

YGA 14.7.2009 11:26

Re: Milý Jiří

Díky za odkaz - fotky opět eňo něňo, jenom si při nich pomlaskávám (eště chybí ten ptakopysk :-P, ale vakomyš mě nadchla) - a na té poslední ti to moc sluší, a tričko se mi taky líbí ;-).

zana 14.7.2009 17:57

Re: Milý Jiří

YGO, máš tradičně parádní fotky :-)R^. A tý vody, co v Krumlově bylo8-o8-o

dalmatin 14.7.2009 19:30

Re: Milý Jiří

Ygo, měla jsem čas až teď. Moc hezké, hned bych jela... Díky

Myš 14.7.2009 7:05

Móóóc pěkné

Krásné pocestováníčko po ránu a jdu se pustit do práce. Všem přeju krásný sluníčkový denVV.

Xerxová 14.7.2009 6:12

hezký den

hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům :-), těm, co dneska něco slaví (Karolína, Pudlíková...) přeji vše nej nej VV A palečky stále držím, hlavně maličké Kikče VV

Zase jsem si krásně po ránu zacestovala, australské úterky už jsou prostě klasika.

Zajoch Provokatér právě snídá u nás - už ho ani neplaším, Betka ho často ignoruje a když za ním náhodou vyletí, ušák stíhá opustit zahradu (nebo jen zaleze pod tis nebo do azalek) 

Vave 14.7.2009 6:43

Re: hezký den

Článek jsem ještě nezvládla, ale KarolínkámVV popřát musím hned po ránu všechno nejlepší, hlavně hodně radosti a zdraví. :-)

A Zvířetníkům všem přeju krásný den. VV

YGA 14.7.2009 7:39

Re: hezký den

Dovolím se připojit - krásný den, milá pudlíková - hezky si svůj svátek užij, vezmi kluky na dlouhou procházku a rozmazli se nějakou dobrůtkou VVVV

JiLe 14.7.2009 9:28

Re: hezký den

Milé Karolínky hodně zdraví štěstí a stále dobrou náladuVVVVVV