Diskuse
MLSOTNÍK: Narozeninová směs (archiv)
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A31l38e22n35a 27Z48e32m23a62n76o47v86á
Vzpomínám na Li.
A o zapečeném masu jsem zrovna v sobotu uvažovala, nakonec ale zvítězily minutky. Přece jen v tom teple je to rychlejší a studenější pracovní postup.
A56l36e20n69a 80A36l47i54m29o
Kotlety zapečené s houbami a se šlehačkou, k tomu brkaše - výborný nápad, budou zítra a když jich udělám víc, tak i pozítří
. Dnešek je jasný, budou z mrazáku vylovený švestkový knedlíky z tvarohového těsta s nastrouhaným tvrdým tvarohem, polité máslíčkem, klasika
L94i15k15a 14L25i35k43a
Inspirovalo mě to k retroklasice - kotlety zapečené se šlehačkou. Možná s houbami. Broskve na mase byly svého času velice oblíbené. Jablka mi pásnou k masu - vepřovému - lépe, taková lehce smetanová omáčka s nastrouhaným jablkem, to mi chutná. Přeji dobrou chuť, ať budete chystat cokoli.
Š63á77r22k89a 98M39a38t58y77á19š74o42v41á
jo,KOBRŠLE jsou skvělé ..je to stálice naší kuchyně...
T16v91í80ř27e79t78n56í51k 87Z98a13n66a
Na Li jsem tuhle vzpomínala, když jsme potkali paní se psem, co vypadal jako trošku menší bernardýn. Prý kříženec různých ruských pasteveckých psů. Prý štěňátko ;-) sedm měsíců.
Maso bych až takhle nekombinovala, ale každý máme svoje chutě.
Mávám ke Kanci :-)
A43l40e36n32a 17A31l12i23m87o
Naše snacha měla kavkazačku Áju, už je za duhou. Tady je taky pár kavkazáků, moc je neznám, jsou z druhého konce vsi a Darek velké psy moc nemusel, asi že si dovolili víc vyrůst
. Když je s Luckou náhodou potkáme, vždycky se k nim vrhá a muchluje je, psi jsou nadšení, páníčci zděšení
, Lucka má 50 kg i s postelí, rozhodně míň než ti pejskové
, ale oni poznají, že jim rozumí má je ráda
. Nakonec, co se divím, já obdobně reaguju u labrošů
Š59á83r64k57a 87M27a96t60y91á70š60o15v22á
jako apríl dobrý...méně znamená více..vynechala bych to ovoce...
L23i12k33a 87L33i46k77a
O chutích, zálibách a barvách se nelze přít. Máti mi vykládala, jak mi jako odstavovanému miminu sladila vývar!
Z91. 74M78a18t32y64l97d12a
Já bych toho na maso navrstvila jen půlku- zastavila bych se před tou broskví, zakápnutí smetanou schvaluji
Ovšem včera byla ještě jednodušší večeře- opekli jsme si buřty, poprchání zvládla zastavit shrnovací střecha na pergole
Z36v69í87ř72e29t53n55í18k 26X68e91r61x58o89v94á
hezký archívně mlsací pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům 
na mě je tam toho najednou moc - já raději jednodušší chutě.
Mám přehozený dnešek a zítřek - zítra jdu do školy, dneska do Jizerek
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz