18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

PTÁCI: Kostičík megafonem

Bylo mi tu ehm spíláno, že Kosťu odstrkuju, tak jsem hnedle sedla a hluboce se zamyslela, co tak o Kosťovi napsat?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 29.9.2008 21:23

Re: Vy jste se hledali...

Teda to je děs;-D;-D. Já jsem se tu už kdysi přiznala, že ptáky můžu jen takhle teoreticky - to mi proved ten film (jako Ptáci8-o8-o). Ale kvůli Kosťovi a spol. bych to snad i nějak překonalaR^.

MaRi 29.9.2008 14:29

OT pro Zanu

poslala jsem mailík s prosbičkou o vysvětlení. Tak "zoufalé" jak píšu, to snad ještě není, ale začíná se to blížit. Hydra zvaná úřední šiml má výýdrrrrž ;-(

zana 29.9.2008 21:24

Re: OT pro Zanu

MaRi, šla jsem do pošty až před chvílí, šla odpověď.

jiný Honza 29.9.2008 14:00

Tak tohle je první článek, který jsem po návratu přečetl.

A moc jsem si liboval. Díky. V tom frmolu, co mám, mi to udělalo krásné azůro. I s duhou. ;-D Snad bude líp...

Beda 29.9.2008 13:26

tak ještě k fóru - info

psala jsem znovu tosce, protože mi to ne a nešlo... prý u někoho bude nutné vyčkat možná do zítřka, než si poskytovatelé aktualizují DNS záznamy

takže já jsem restartovala (je třeba natvrdo, vytažením ze zásuvky!!!!) modem - mám kabel UPC - a už jeduuuuuu:-):-)R^R^R^R^

YGA 29.9.2008 13:53

Re: tak ještě k fóru - info

Jupíí - já už taky jsem tam.

Bláža 29.9.2008 13:20

Vtáčci

PetraK nezklame! Dycynky pobaví svým psaním a učí vtáčka řikačky! Švagrovci mají andulku už od té doby co je znám, nevím kolikátou. Jedna se jim však připletla do vaření a přišla o peříčka z horké páry, ale přežila. Jak dlouho si už nepamatuju.

PetraK 29.9.2008 14:43

Re: Vtáčci

brrrrrrr, Blážo nestraš, to je moje noční můra!!!

PetraK 29.9.2008 12:01

ještě další perly

Další dvě perly, který z toho máčovky vypadly poté, co jsem článek poslala:

Ta první zní: No to jistě, Kostičíku!

a ta druhá???

Kolaříku protivnej!!! ;-D;-D;-D;-D;-D;-D

zana 29.9.2008 12:03

Re: ještě další perly

tak takhle to říkáš?;-);-D;-D

PetraK 29.9.2008 12:34

Re: Re: ještě další perly

No takhle přesně;-D;-D

Jakub S. 29.9.2008 12:54

Re: ještě další perly

No to snad nejni pravda.

Medvídek 29.9.2008 11:59

Re: kde na to ten fógl přišel

No kde by na to přišel, slyšel to u Kolaříků doma.;-D 

OT: kdo má v adresáři můj telefon, začínající na 602...tak si ho prosím smažte.

YGA 29.9.2008 12:01

Re: Re: kde na to ten fógl přišel

A copa copa Medvídku - že ti byl odcizen? Jestli ano, tak upřimnou soustrast.

Medvídek 29.9.2008 12:13

Re: Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Ale ne, je prostě jen vrácen, zaměstnán jsem naposledy zítra.:-)

Jakub S. 29.9.2008 13:09

Zažil jsem několikrát. A několikrát jsem měnil práci sám.

R^!

zana 29.9.2008 13:15

Re: Re: Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Tak držím palce. Můj přednosta už je snad - ťuk ťuk - po strašlivě dlouhém roce umístěn (děkuju všem, kdo radili a duševně podporovaliVV). 

Medvídku, ty to určitě zvládneš mnohem snadněji a dřív - máš docela žádanou profesi a nemáš ten cejch padesátníka.

R^R^

YGA 29.9.2008 13:54

Re: Re: Re: Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Držím palce jak přednostovi tak Medvídkovi - kluci, nedejte se! R^R^

zana 29.9.2008 12:03

Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Medvídku?8-o

baty 29.9.2008 12:49

Re: Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Medvídku, co jsem psala minule, platí, kdybys něco potřeboval, mého maila má Vave, třeba by se něco podařilo!

Pitrýsek 29.9.2008 12:53

Re: Re: Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Medvídku, nezbývá mi, než R^R^R^

Medvídek 29.9.2008 14:11

Re: Re: Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Napíšu určitě, děkuju.

PetraK 29.9.2008 14:58

Re: Re: Re: Re: Re: kde na to ten fógl přišel

Medvídkůůů-taky držím R^R^

Beda 29.9.2008 11:45

reglamaceeee

já bych si prosila nějakou ukázku, jak Kosťa ŘVE!!!!!!

jinak zírám na jeho slovní zásobu, padají z něj samé perly - kde na to ten fógl přišel8-o?;-D

a... ehm, prý že máváš masíčkem - já tak nějak myslela, že jsou to vegetariáni, že dlabou nějaké zrní nebo tak něco a ono ne?8-o8-o8-o8-o

LA 29.9.2008 11:47

Re: reglamaceeee

Hmyz, např. červ, je také maso. ;-P

EvaŽ 29.9.2008 11:54

Re: reglamaceeee

No kdysi měla moje známá králíky a nosila jim zbytky ze školní jídelny. Myslela, že si dají brambory nebo těstoviny. A ty mrchy vždycky první vybrali maso. O to se i prali, o brambory ne. A pak si říkej vegetariáni, býložravci....

PetraK 29.9.2008 11:54

Re: reglamaceeee

zrní jako jo, ale MASO, JE MASO, tak se na to aspoň kouká Kostík - syrové, vařené, to je fuk, hlavně že je to flákota, Ešusovi by lozil do misky;-D

Matylda 29.9.2008 11:55

Re: reglamaceeee

Moje andulka Mikina II. (dneska je to asi Mikina V.), co už je za Duhovým mostem, žrala s oblibou jogurt a smažené bramborové lupínky. Přes dědečkovy chmurné předpovědi o smrti do druhého dne se dožila snad osmi let. Andulky rozhodně ochutnají ode všeho a o způsobu stravování se posléze rozhodnou.

zana 29.9.2008 13:22

Re: reglamaceeee

taky jsem si myslela, že jsou vegetariáni. Když se to tak vezme kolem a kolem - ono těch opravdickejch fest vegetariánů, co si masíčka ani nezobnou, asi zas tak moc nebude ...

Kačer 29.9.2008 11:41

Kostěj je můj oblíbený opeřenec

a dobře se nosí na hlavě a má hlášky výborný a vůbec je to tuze šikovná ptíca. Rozveselilas mně tuze :-)

Jinak máme zítra večer dostaveníčko na veterině s naším panem veterinářem, kterého jsem chudáka ze zoufalství vytáhla ráno z postele.

Neděle byla příšerná, Andula se prakticky nezastavila, usnula úplně vyčerpaná až dneska nad ránem. Karsivan jsem vysadila a po sobotní rozhovoru s tím druhým veterinářem, jsem byla dost namíchnutá. Si považte....říkám mu, že se mi účinky toho Karsivanu nezdají, protože zatímco předtím Andula měla tyhle stavy pouze v noci, tak teď je má i přes den a vůbec nespí a on na to "A to považujete za negativum nebo pozitivum?" ;-O;-€ kdo proboha bere jako klad, že mu pes, navíc starý pes, přestane spát??? Pak mně uzemnila hláška o demenci a že se mám k němu objednat, řekla jsem, ať se nezlobí, že se objednám k panu doktorovi Filipovi, jelikož on Andulu zná od jejího roku. Filip mi pak ráno řekl, že demence to nebude, Andulu viděl naposled před 3 týdny a navíc prohlásil, že se mu to jeví, jako chování psa, který má bolesti.

Dal nám typy co s ní zkoušet (vyjít a sejít ze schodů, zvednout do náruče atd) a pozorovat její reakce. Tak snad se něco dozvíme :-/