21.10.2021 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

PTÁCI: Jak nám ten Kosťa dospívá

To je pořád jen samej Ešus, Náčelník Zrzavá huba apod. a na nebohý pernatce se při psaní ani nevzdechne!!!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
alan 30.6.2007 16:09

alan lagoseznam .cz

no je toheske ale nic mocRv(Y)

dalmatin 6.4.2007 23:35

DÍKY

za palečky. To byla taková síla, že jsem se vznášela. Lidičky, jste báječní. Můžu úplně neskromně poprosit ještě ve středu?

Krásné svátky jaraVVV Dnes jsem konečně sehnala bílé voskovky, tak budu ještě zítra vrtat a malovat kraslice. Ronymu bych mohla ozdobit ucho, stejně ho má krajkové od jednoho boxera :-D:-D

zana 7.4.2007 7:23

Re: DÍKY

Puntíku, R^R^VVVVR^R^VVVV

Myš 7.4.2007 8:50

Re: DÍKY

Budem na tebe myslet hromadně v ZOO s trpajzlíkama a dalšíma zvířetnicema báječnýma VVR^.

Štětinka 7.4.2007 11:15

Re: DÍKY

R^R^R^

evva 7.4.2007 18:37

Re: DÍKY

ve středuR^R^R^R^R^R^R^

Jakub S. 6.4.2007 23:16

Ahoj possum! Teda tohle mě profesionálně odrovnalo.

A nemíchá to? Je vždycky spořádaně sprostej jednojazyčně, třeba v bohémštině, a pak přepne na klokanštinu? Co se tady člověk nedoví.

possum 7.4.2007 15:22

Re: Ahoj possum! Teda tohle mě profesionálně odrovnalo.

Bohuzel, uz je to par let co dopovidal. ;-(  Ale casto promluvil jako by presne vedel co rika. A mluvil vic cesky. V anglictine vic nadaval. ;-)

Jakub S. 7.4.2007 15:44

Lidí - no to je krása, zas a zas -

no prosím: česky  m l u v i l , anglicky  n a d á v a l . - Jeden aby fakt imervére přemejšlel... tady je to o mozkovnu, na týdle pabučině.

Jak mi už kdysi dávno pravila jedna má růže(nka)(šak ta z Besedního): no když už sis zvykl od mimina furt a furt přemýšlet, pětadvacet hodin denně a nikdy si s tím nedat pokoj - no tak se nediv. Ty snad přemejšlíš aji když mě (cenzurováno). - se divím, že spíš nemám prů*ery permanentně,kamaráde...!

Jo, holka, šak už se to právě na mě šilo. Jenom jsem to eště (70) naplno nevěděl... Pak výzva do Bohunic a bylo. A je. No to je jiná pohádka, přepáčte.

Jakub S. 7.4.2007 15:45

- nemáš, přirozeně. Blb. Já.

JoVo 6.4.2007 21:39

R O Z V E R N Í Č E K .

:-)Jde mladík po cestě, když v tom na něj začala volat žába: "Když mě políbíš, proměním se v krásnou dívku!" Mladík žábu vzal a dal si ji do kapsy. Žába se nedala: "Když mě políbíš, proměním se v nádhernou dívku a zůstanu s tebou!" Mladík žábu vyndal z kapsy, usmál se na ni a vrátil ji zpátky do kapsy. Žába začala plakat a prosit: "Když mě políbíš, proměním se v nádhernou dívku, zůstanu s tebou a udělám všechno, co budeš chtít!" Mladík žábu zase vyndal z kapsy a znovu se na ni usmál. Žába to nevydržela a začala.řvát: "Co jsi to za člověka? Slíbila jsem ti, že se proměním v nádhernou dívku, zůstanu s tebou a udělám všechno, co budeš chtít, tak proč mě nechceš políbit?" Mladík odpověděl: "Hele, já jsem programátor, nemám na ženský čas. Ale mluvící žába, to je super!" :-)Dobrou noc a klidné velikonoční svátky.VVR^

!!!!Zítra nebude rozverníček, protože JoVo bude mimo stanoviště.!!!!

Fallowa 6.4.2007 21:50

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

JoVo,jako vždycky skvělý;-D!Ťukám!!!A jestli můžu,přidala bych ten,který jsi mi připomněl:

Mladík šel okolo staré studny,když vtom na něj kváká žába:"Polib mě a uvidíš,co se stane!"Mladík si vzpomněl na pohádky a tak žábu políbil.Ale nestalo se nic,jen žába blaženě kvákla:"No co se divíš,já nejsem zakletá dívka,ale teplej žabák Břéťa..."!

zana 6.4.2007 21:54

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Oba jsou úžasný ;-D;-D;-D. JoVo, doufám, že si jedete s JoVovou užívat jara a velikonocV

My ráno vyrážíme směr Karlovarsko. Už se těším, to je kraj mého dětství (chatu si naši pořídili první, mě až druhou;-)).

Vave 6.4.2007 22:05

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Na Karlovarsko jedu pozítří. 8-o:-)

Milí JoVáskové, užijte si výlet a díky za dnešní vtípek, ten byl! R^VVVVVV;-D;-D;-D

evva 6.4.2007 22:09

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

chudák žába.....Jovo, že uteče zavolá a někoho, kdo není programátor, že to tak bude???

Myš 6.4.2007 22:30

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Jovíčko, šťastnou cestu a dávejte na sebe pozor. A děkuju za Rozverníčka VV.

zana 6.4.2007 21:13

Petro,

zařazuji se do dlouhé řady těch, co chválí paničku sepisující a foglíka konajícího - jste skvělí ;-D;-DR^R^!!

zana 6.4.2007 21:08

tak si musím ulevit

Na zítřek synek nahlásil odjezd na velikonoční "tábor" s koly, odjezd byl z Prahy autobusem v devět ráno. Někdy před desátou mi volal, že to --- ehm --nějak poplet a že se jelo dnes. A že prý to není daleko, jen asi 40 km, že pojede za nimi na tom kole. No, představa toho předsvátečního provozu mě moc netěšila, ale už halt není ve věku na zákazy, tak jsme honem po telefonu řešili, co sebou, co musí nějak zaimprovizovat (taky se chtěl dneska na to kolo po zimě konečně podívat, jestli vůbec jezdí :-P). Zkoušela jsem ho zlehka ukecat, jestli nechce jet vlakem, ale to prý ne. Pak někdy po obědě volal přednostovi, že už je blízko a že dobrý. Pak volal zase mně (všimněte si té distribuce  zpráv;-P), že to není dobrý, že to je ještě jednou tak daleko a jestli bych mu zjistila, jak je to s těmi vlaky.

Tak jsem našla spojení a volala ČD, jestli tenhle vlak bere kola. Věřili byste tomu, že to na infolince ČD nevědí ?8-o8-o Tak jsem volala na telefonní informace, ať mi najdou číslo na nádraží v Mělníce. Nenašli8-o, ale nakonec jsem z nich vytáhla Mladou Boleslav (to jsou krajní body dotyčné trati).  Pak už to byla brnkačka, paní na nádraží řekla, že jó.

Teď už je prej nunánek i vysprchovanej.;-D

Vave 6.4.2007 21:33

Re: tak si musím ulevit

To Tvoje dítě je nakonec dočista šikovný !!8-oR^R^:-)VVVVVVVV

zana 6.4.2007 21:38

Re: Re: tak si musím ulevit

Nejhorší na tom je, že takhle praštěnej je evidentně po nás, takže mu člověk ani nemůže zdravě vynadat ;-P;-D

Myš 6.4.2007 22:27

Re: Re: Re: tak si musím ulevit

Tahle distribuce zpráv u nás taky funguje, dobrý Medvědovi a co by nerozdejchal, tak to Myši, ta to zmákne ;-D. Jak jsou některý ty děti všechny stejný ,jako jsme byli my...

zana 6.4.2007 22:31

Re: Re: Re: Re: tak si musím ulevit

;-D;-D;-D

Jakub S. 6.4.2007 22:31

Zu, to je dokonalá diagnóza, i s tím prvkem zoufalství,

a současně fatalistický závěr ze zjištěné premízy. Jo. A to já mám tři. A sice všecky po mně tak úplně přece praštěné nejsou, ale zato teď kluci... Téma: přes jednu generaci by taky vydalo, ne?

zana 6.4.2007 22:51

Re: Zu, to je dokonalá diagnóza, i s tím prvkem zoufalství,

si piš;-)

zana 7.4.2007 7:29

Re: Zu, to je dokonalá diagnóza, i s tím prvkem zoufalství,

drobnokresba na vysvětlenou: dnes odjíždíme konkrétně do Krušovic, kde budeme bydlet. Já to tam všude dost znám, takže když jsme šli koupit mapu (přednosta mapy miluje a odmítá jet kamkolikv bez ní), bylo na mně, abych se podívala, jestli je na ní to, co potřebujeme. Tak koukám - rozpětí od Nového Strašecí až k Jesenici - dobrý, Krakovec - dobrý, Křivoklát - dobrý. Jediný, co jsem přehlídla, že chybí ty Krušovice (mapa končí 1,5 km pod nima);-D;-D;-D

possum 7.4.2007 15:14

Zana,

ty tu mas vsude takovy hlasky, ze ted si budou i sousedi myslet, ze jsem cvok! Rvu tu smichy. Ve 23.13. ;-D;-D;-D Krusovice, tam delaj piiivo, neee???? :-P

Jakub S. 7.4.2007 15:51

Jó, oni to ví aji klokani!

A třeba - můžu předpokládat, že někomu něco říká jméno Rabas? Jeho slavný "čtvereční kilometr" pole u Krušovic - a stačil. Na všecko - předjaří,jaro, klíčení, orání, převracenou hlínu, tvrdě už spící zemi po tom vypětí o sklizni - všecko.

A taky se tam kdysi přepřahaly dostavníky, ne? To už pamatuju teda jenom mlhavě (Ulriko - ? je to tak, pite?), ale v osmašedesátém tam pro autobusové lidi čepovali úžasnou arokolu! Ach, majn líbr augustyn, ales ist...

evam 6.4.2007 20:10

Kosťa je boží!

  A všem přeji milé Velikonoce !   

Měla jsem andulky,ale ty jen řvaly! Žádné mluvení. Co se dá dělat!:-P

evva 6.4.2007 20:14

Re: Kosťa je boží!

můžou mít schoppnosti jinde - Adulka naší Kristiny cestou od MVDr. uletěla na sídlišti. Neuvěřitelně našla cestu domů , spletla se jen trochu - sedla si na balkon u sousedů.

evva 6.4.2007 17:51

přeju krásné svátky všem

:-):-):-)!!