2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

PSI: Moje první závody

Jak začít vzpomínání na úplně první závody? Vylíčit to mlhavé ráno před deštivým dnem, hrkot sjíždějících se aut, z nichž vyskakují psi služebních plemen. Příjezd auta, ze kterého vystoupí rozhodčí, ten hlavní vážný a vážený, s nepatrnou vadou chůze, a s až příliš patrnou autoritou u těch všech, kteří dnes nezávodí poprvé.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jakub S. 2.9.2008 12:38

Re: Re: PŘIPOMENUTÍ

Tož Evo! To oslovení... !

MaRi 2.9.2008 11:20

Re: PŘIPOMENUTÍ

jakékoliv přání by vedle slov Vave zbledlo závistí - proto přeju za celou smečku totéž :-)

Alča 2.9.2008 12:04

Re: PŘIPOMENUTÍ

Díky za připomenutí a taky se přidávám k ostatním gratulantům - všechno nejlepší!V

Apina 2.9.2008 12:07

Re: PŘIPOMENUTÍ

Andy, gratuluji. Ať se ti daří ve všem, co děláš a hlavně ti přeji hodně zdraví, štěstí a sšechno nej, nej, nej...VVV

zana 2.9.2008 12:13

Re: PŘIPOMENUTÍ

Adny, hodně štěstí a spokojenostiR^. Ať ti vyjde, na co sáhnešVV.

Pitrýsek 2.9.2008 13:05

Re: Re: PŘIPOMENUTÍ

Milý mladý příteli! Také se připojuji a z ÚJM posílám ÚNP.  (úplný jih Moravy, úplně nejupřímnější přání) Vím, že i  největší optimista, občas, potká den blboň. Přeji  ale, aby takových dnů a událostí bylo jen málo, abys poznal ty krásné, jasné a veselé, kterých přeji  co nejvíc. 

.........ANDY, VŠECHNO NEJLEPŠÍ, ........a pověřuji jednu krásnou mladou dámu, aby Ti dala (za mně) jednu pusu navíc.

Alex 2.9.2008 12:57

Re: PŘIPOMENUTÍ

Nemohu to vyjádřit lépe než Vave, ale přeji ti Andy ze srdce hodně zdraví, štěstí a ta Vaše láska s Luckou NA FURT!!

Velká kočka 2.9.2008 13:11

Re: PŘIPOMENUTÍ

Milý Andy, všichni už ti přáli všechno a tak já se jenom řadím do fronty přejících. A ať se ti to všechno všecičko vyplní !!!! VVR^VV

terra 2.9.2008 13:37

Re: PŘIPOMENUTÍ

Všechno už bylo řečeno, ctihodný elfe ;-), tak jen: hodně štěstí, a když nebude, tak hodně síly, a když nebude ani ta, tak hodně lásky.  Protože zmoudřet neznamená přestat snít, a kdo nezapomene cestu do Lothlórienu, nezestárne... Vážím si vás.

veram 2.9.2008 13:59

Re: Re: PŘIPOMENUTÍ

Gratulujíííííííí! Všecko nejlepší!!! VVVVVV

Pro elfa pozdrav čaroděje: http://www.astro.cz/apod/ap071209.html

EvaŽ 2.9.2008 14:08

Re: Re: PŘIPOMENUTÍ

Vše bylo již řečeno, kde nejsou slova je lepší mlčet. A přátV

Rpuť 2.9.2008 14:13

Re: PŘIPOMENUTÍ

>>>>>((:-)))<<<<<

jiný Honza 2.9.2008 15:44

Re: PŘIPOMENUTÍ

Andy, tisknu na dálku ruku a přeju všechno nej!

jenny 2.9.2008 18:13

Re: PŘIPOMENUTÍ

Jejda, jejda, pozdě, ale přec, takže všechno nejlepší milý Andy přeje mimo jiné i Čita s Miou, no a taky Daník, jmenovec jednoho z chlupatých brachů.VV

Velká kočka 2.9.2008 9:30

Teď jsem si přečetla.......

......zprávu v Lidovkách : "Gustav zeslábl, z bouře Hanna je hurikán". A jak jde o vážnou situaci, kde jsou lidské životy v nebezpečí a lidé přicházejí o vše co vlastní, tak jsem se musela smát, když jsem ke konci článku četla tuto větu : Hanniny větry už mají rychlost 120 kilometrů v hodině. ;-D;-D;-D

Vave 2.9.2008 9:42

Re: Teď jsem si přečetla.......

Óóó! 8-o;-D;-D;-D

štětinka 2.9.2008 9:45

Re: Teď jsem si přečetla.......

KOčko, to snad ne??! ;-D;-D;-DR^

Matylda 2.9.2008 10:05

Re: Teď jsem si přečetla.......

fakt je to tam;-D;-D

Zdena b.p. 2.9.2008 10:16

Re: Teď jsem si přečetla.......

Jéééžkovo voko, chudák Hanna ;-). ;-D

štětinka 2.9.2008 10:26

Re: Re: Teď jsem si přečetla.......

to mi připomíná, že jsme  koupili mojí sestře v Ikea takový ten rukáv, co ukazuje směr větru. Jmenovalo se to "pytel na větry". Hanno, nepotřebuješ to?;-D;-PR^

Kačer 2.9.2008 10:35

Re: Teď jsem si přečetla.......

Hehe! Dneska ráno jsem to četla v novinách cestou do práce, nad oceánem se tvoří Hanna a Ike, tak jsem si na Hanku vzpoměla ;-D ale ty jsi tomu milá Kočko dodala "komično" ;-D

Jakub S. 2.9.2008 11:12

Re: Teď jsem si přečetla.......

To je gól dne! Ne - měsíce!!

Ale čistě fyziologicky - to musí být strašné...

Apina 2.9.2008 11:21

Re: Re: Teď jsem si přečetla.......

Tohle musí být doslova na roztrhání těla ;-D;-D;-D. Mám co dělat, abych si nepoprskala obrazovku, toto číst při kafi není zrovna taktické. Už jsem to našla i v originále, je to tam!!! Ajajaj, redaktor aby se šel zahrabat hluboko pod zem. Asi nejen já jsem si vzpomněla na naši Hanku, ať ji hlavně nikdy nic podobného nepotká.

zana 2.9.2008 12:14

Re: Teď jsem si přečetla.......

Božíčku, to je situace;-)

Pitrýsek 2.9.2008 13:07

Re: Teď jsem si přečetla.......

8-o8-oUf, ještě, že mám ve jméně jen jedno N. Tak mi to jde mimo;-D;-D

Hana W 2.9.2008 14:50

Re: Teď jsem si přečetla.......

Hele, ja jsem cetla to same a taky jsem strasne smala.:-D

Velká kočka 2.9.2008 9:19

Tu bojovnost nemám

Milá Li, tak tohle je pro mne neznámá oblast, na takové trénování bych nikdy neměla dost trpělivosti. Ta už dávno zmizela s mými neustávajícími bolestmi. Ale já jsem nikdy neměla ráda soutěžení a poměřování sil v čemkoliv. Jsem moc ráda, když si můj pes na povel sedne a je mi jedno kam. Jak ho cvičit aby zmizel jeho strach nemám ponětí, to co jsem vyčetla a zkoušela nijak nezabírá.

To tvoje vyprávění mě fascinuje, vtáhla jsi mě do pocitů soutěžících, něco co jsem sama nikdy nezažila a nezažiji. Dodatečně po těch 35 letech gratuluji. VVR^VV

Bubu 2.9.2008 9:08

to bylo napínavý

Napnutá jsem byla jako struna. Pašák psíček, věděl, jak ti udělat radost. Až mě to dojalo. Podrbej chlupáčky.

štětinka 2.9.2008 9:01

Li

to bylo krásný, prožívala jsem to s tebou. Erdík je moc pěkný zvíře a málem jsem se rozbrečela, když jsme si přečetla, jak se krásně zakous a pustil, on ti to chtěl vynahradit!R^V

Vave 2.9.2008 8:46

Četla jsem

a měla jsem chuť tu malou holku na cvičáku obejmout. Ale ona by mi stejně setřásla ruku z ramen, bylo v ní tolik síly a odhodlání a nadšení, tolik důvěry i vysokých met, že snad jen na chvilinku a letmo mi dovolila ji pohladit.

Lídošku zlatej VV, v uplynulých dnech jsem na Tebe hodně vzpomínala, na Eliščiny narozeniny, telefonování s TJF a na Dráčka, který byl v srpnovém slunci tak krásný.

Tvoje vzpomínání a vyprávění má vždycky obrovskou sílu, pokaždé na mě silně zapůsobí. Dovolím si připomenout tady a tady. :-)

A děkuju Ti a přeju Ti hodně slunných dnů s něžnými dračicemi. VV