1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

POVÍDKA: Obraz

Tohle měl být nejdůležitější a možná i nejkrásnější den jeho života. Místo toho tady sedí, svíjí se v křečích pochybností a ze všeho nejvíc si připadá jako idiot. Takhle to přece nemělo být!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
RenataE 6.4.2008 15:17

Re: O.T.paní Šejbalová,

Přestava Anežky na barikádě s podprsenkou vlající na násadě od koštěte taky není k zahození;-D

Xerxová 6.4.2008 13:16

Betí deníček

první část dubnového týdeníčku spatřila světlo světa;-)

pouzarka 6.4.2008 14:51

Re: Betí deníček

Kde prosím? Těším se a nenašla jsem;-(

Judith Saebel 6.4.2008 15:06

Re: Re: Betí deníček

Zkuste to tady.

pouzarka 6.4.2008 15:21

Re: Re: Re: Betí deníček

Děkuju.Hlásím přečteno a jako obvykle skvělé.

zana 6.4.2008 15:39

Re: Betí deníček

Xerxová!!!! Jak vznikla fotka strašlivý feny baskervillský z podhledu?8-o8-o8-o;-D

Xerxová 6.4.2008 15:51

Re: Re: Betí deníček

Kamenná zídka - zbytky po stodole v Otročíně na dvorku... Betka zhůry útočí s klackem v tlamajzně a chce, abych jí ho brala. Znáš to - sedím vysoko - vidím daleko...

Je to záhada - všechny schody jsou děsně nebezpečné a zdoláváme je více méně jen na povel (občas i s mírnými donucovacími prostředky;-D), ale zídky, skalky, průzorové kovové rošty... i ty hrozné lávky z "klacíků" daleko od sebe položených přes potok jí vůbec nevadí. Ty minilávky s rozvahou přejde - dává si pozor, aby nešlápla do mezery a pak přeletí potokem na druhou stranu a zpět po lávce třeba třikrát dokola - je na volno, nemusí jít lávkou a jde... Nerozumím tomu

zana 6.4.2008 16:37

Re: Re: Re: Betí deníček

hmm, já taky něco nemusím a kdybych měla rozumně vysvětlit proč ne...;-P

Dede 6.4.2008 16:41

Re: Re: Re: Betí deníček

Milá Xerxová, zítra vyjde konečně to povídání o bloudění kolem Berounky ;-D Vy ostatní se těšte - je to paráda, jen z toho virtuálně bolí nohy... Jo a dvojku bude mít třetí díl povídání Jakubova Fandy...

Xerxová 6.4.2008 17:19

Re: Re: Re: Re: Betí deníček

Ono to tak strašné nebylo - já měla představu procházky hodina a půl - max. dvě (rezerva na neznámý terén bez mapy;-D;-D) a byly z toho dvě a třičtvrtě hoďky ostré chůze... Ale delší o 10 km to nebylo - páník přehání. A taky jsme nepadly a neusnuly - to je pomluva...

zana 6.4.2008 18:32

Re: Re: Re: Re: Betí deníček

no, to bude parádní dvojčteníR^V

Hana W 6.4.2008 19:11

Re: Re: Betí deníček

Taky jsem koukala na tu kosatci tlamicku:-D:-D:-D

Xerxová 6.4.2008 11:57

sněží...

právě se deštík, který nepřetržitě od rána padá k zemi, proložil velikými kusy mokrého sněhu8-o

Ale jinak to vypadá na jaro - vše se zelená, pupeny jsou nalité - jen prasknout... Dopolední mokrá procházka byla docela psí - počasí sice, že by psa nevyhnal, ale těch vyhnaných páníků s chlupatci bylo v lese překvapivě dost

jiný Honza 6.4.2008 11:47

Tak jsem tu práci včera asi přepískl

Teď mám plný nos, spálený krk, bolí mě palice a asi na mě něco léze... A venku je krásně... Nemohlo být takhle včera, když jsem tam tahal tu vibrační desku? :-( A to jsem měl včera jen 2 piva (a po nich třetinku láhve wisky). Asi to bylo na léčení málo. ;-D

Beda 6.4.2008 11:50

Re: Tak jsem tu práci včera asi přepískl

vib... vib... cožeeeeeee??????8-o

přeju rychlé vyléčení (u vás je krásně??) - zalez do teplého pelíšku a odpočívej!!VV

P I T R Ý S E K 6.4.2008 14:24

Re: Tak jsem tu práci včera asi přepískl

Tak se zdá, že jsi to s tou prací opravdu přehnal. Navíc ta udusávačka dá pěkně zabrat na hlavu i záda pokud nejsi na tuto práci patřičně aklimatizovaný). přeji Ti, milý jiný, brzké pozdravění. Možná by pomohlo masážní emulzí ta záda promasírovat.

štětinka 6.4.2008 15:08

Re: Tak jsem tu práci včera asi přepískl

u nás Žáby tahají soudruzi z bývalého Svazu ;-), asi to není práce pro Čecha ;-D

zana 6.4.2008 15:44

Re: Tak jsem tu práci včera asi přepískl

Tak to krásně venku ti drobet závidím, zbytek nee, to už jsem zkoušela  a není to ono, jak říká ten chlapeček o smetanových krémech, co nejsou probináček;-).

No jo, no - neříkal jsi tuhle, že už máš hotovo?

Opatruj seR^V!!

alimo 6.4.2008 11:30

Počasí

To počasí si dělá co chce, hlásil synek, že v Anglii (Crawley) napadlo 20 cm sněhu8-o, jdou se koulovat !!!;-D

Myš 6.4.2008 9:33

Krásné ráno

Milí Zvířetníci, přeju vám i vašim zvířátkům krásné nedělní ráno jakož i celou neděli a nenechte si jí zkazit nepřízní počasí ani ničím jiným. VV

zana 6.4.2008 8:16

ahojky

i tady je šedivo a mokro, ale kaštan, co ho mám před oknem, už má všecky pupeny otevřený a mrňavý lístečky venku a někde už i malinkou svíčičku s květem:-)R^.

alimo 6.4.2008 10:37

Re: ahojky

Potvrzuju mokro, deštivo...ale u nás už začínají pomaloulinku rozkvétat sakuryR^, koukám na ně z okna a už jsem se bála, že nepřežily ty poslední mrazíky:-)

Xerxová 6.4.2008 7:18

hezké nedělní ráno

hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům. Tady je dneska deštíkem uplakané šedivé ráno. Ale Kosatka měla radostný vstup do nového dne - před granulkovou snídaní dostala předkrm - kus tvarohového koláče (mládežníci nebyli ve formě - kousek zbyl;-D)

YGA 5.4.2008 23:15

Dneska jsem opět zcela unešená

Povídka krásná - protože ruce - ty jsou snad na člověku to nejkrásnější - a já se musím pochlubit, že můj muž má opravdu moc hezké ruce - měla jsem štěstí, protože na tyto končetiny si potrpím. "Mamíí, prosím tě, proč máš ty ručičky tak tlustý a malý?" ... "To proto, milá dcero, že jsou tak akorák  k mému tělíčku - tlustýmu  a malýmu :-( - buď ráda, že i ty ruky jsi zdědila po tatínkovi;-D;-D;-D!"

Naši stařeček měli moc zajímavý ruky - takové ty, ve kterých si člověk představí "dědovu mísu" - i když jim se ruce netřály, tudíž nádobí nebylo všechno rozbito - ale uměli je malebně složit na čaganu, když v kuchyni pozorovali mamku, zda jim na kuře zas potajmu "ne/ser/e tú putru ;-€". Nojo, stařečkovi ruky by se panu malíři krásně malovali!

Jakub S. 6.4.2008 21:47

Joj, to je krása s tým staříčkem - přímo ich čuju!

Ale né aby ste tejto robečce vjéřili gdejakú hovadinu - a zrovna tú o tem tělíčku! Náhodú ona je šaramantní roba - dyž sem s ňú seďél, byla za dámu a ukrutně í to sedělo!

Dede 5.4.2008 21:28

plno fotek psů

Tak konečně! Kdo máte chuť a trochu času (těch fotek je - uznávám - moc, pojďte se podívat sem, do oázy psího míru a her, která se nechází v jednom koutě slavného Vigeland parku v Oslo. Jen kousek od světoznámých soch je prostor pro volné běhání psů. A protože s dubnem jsme vstoupili do období přísného zákazu běhání psů přírodou, bylo tu živo. Společnost byla pestrá, ale mírumilovná :-) Fotky nejsou vždy nejkvalitnějí, oni ti psi ne a ne postát ;-P Jo a to krásné sluníčko nám nevydrželo ani dvanáct hodin... už zase prší. Asi zplesnivím 8-o:-)

zana 5.4.2008 21:45

Re: plno fotek psů

To je ale pokoukáníR^R^

Xerxová 5.4.2008 21:53

Re: plno fotek psů

Moc hezký atlas psů;-D

Vave 5.4.2008 22:16

Re: plno fotek psů

Fotky jsou krásné, milá Dede!VV A dej si nějaké "vysoušedlo", byla by škoda, kdybys nám zplesnivěla, to se stát nesmí! R^

veram 5.4.2008 22:41

Re: Re: plno fotek psů

To je krááásných čoklů a čoklíčků ...:-D