1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

POVÍDKA: Jarka Metelka by jen zíral!

V pokoji vládla ponurá atmosféra. Těžkým vzduchem se neslo ženské vzlykání a mužský hlas se ho snažil zklidnit: "No no, však nebude tak zle maminko, však on se ti vrátí," konejšil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
WWW 19.11.2007 20:14

Re: Re: Lídoškůůůůů!

Ja vubec nevim o co jde, ale kdyz  ty jiny Honzo, tak ja taky !!

jiný Honza 19.11.2007 21:00

Re: Re: Re: Lídoškůůůůů!

Raději to ani nezjišťuj, WWW! Zhrozil by ses!

Jiřina z GB 19.11.2007 17:47

četli jste?

Něco pro kočkolidi 8-o

Rpuť 19.11.2007 17:55

Re: četli jste?

To jsou mi věci!8-o

Jiřina z GB 19.11.2007 18:03

Re: četli jste?

hehe... levitující kočičák... Snad se mu nic nestalo. Děcka mají aspoň vesty

Rpuť 19.11.2007 17:36

Herdekfilek, jak mám tomu Blesanovi vysvětlit,

že jsem fakt na smrdelný posteli a že k Lužnici nepůjdu, neb bych vyplivla pajšl. Celej den za mnou lozí a vyčítá, huhlá a nadává.....;-P

Vave 19.11.2007 18:34

Re: Herdekfilek, jak mám tomu Blesanovi vysvětlit,

Není von to nakonec chlap, milá Rputi? ;-)

Rpuť 19.11.2007 19:00

Re: Re: Herdekfilek, jak mám tomu Blesanovi vysvětlit,

Už se z něj klube;-) Včera byl už naprosto dokonalej -  od rána chodil a strašně si stěžoval, kdy už s ním někdo půjde a když šel manžel ještě ke všemu vyměnit brzdové obležení, tak se Blesan spravedlivě dožral a řek mu "co si teda vo něm myslí".... A navrdo!;-P;-D

jiný Honza 19.11.2007 19:59

Re: Re: Re: Herdekfilek, jak mám tomu Blesanovi vysvětlit,

Eště, že máme holky, jsou vstřícnější. Teda ty holky psí, u koček dám přednost klukům.

veram 19.11.2007 16:57

k výstavě v Letňanech

Koukněte se tady, možná by tam Li někoho poznala. Jo a ten poněkud vyděšený klučík na poslední fotce s vlkodavem viděl takového psa poprvé v životě a je to můj prostřední vnuk.

Štětinka 19.11.2007 17:16

Re: k výstavě v Letňanech

je veram, ty máš zase jiné fotečky, než já! Ale, krása, ještě chybí popisky s plemeny;-);-DR^

veram 19.11.2007 18:33

Re: Re: k výstavě v Letňanech

No plemena vám určitě neřeknu, to musí doplnít zdejší psolidi

EvaŽ 19.11.2007 18:50

Re: Re: Re: k výstavě v Letňanech

Ani psolidi nepoznají všechna plemena. To bílé nadýchané je maltézáček, ten "ořech" žluté barvy s liščí hlavou je asi shiba-inu, bernardýny a pudlíky pozná asi každý (i když ten růžový, to je zlý sen). Bílý hladkosrstý s velkou hlavou je argentinská doga, párek malých chlupáčů jsou šeltie asi dvojbarevná a blue merle. To rozkošné bílé ležící s černou hlavou by mohl být český horský pes (nebo Landseer, takhle se to nepozná). Co je zač ten chrt, nevím. To v náručí je spíš čivava, kdežto ta skupinka mrňousů budou krysaříci? Určitě jsem na pár psů zapomněla, možná se někde spletla. Ale jsou pěkní všichni, že jo?

MaRi 19.11.2007 18:46

Re: k výstavě v Letňanech

jeden krasavec vedle druhého!!!   Ale 8-o8-o - ať jsem považována za značně momentálně zaostalou, ale vědět to musím: Ten pudl na č. 188 byl fakt RŮŽOVÝ? To je přeliv nebo nasvícení nebo ... (blbě vidím?)

veram 19.11.2007 18:57

Re: Re: k výstavě v Letňanech

Fakt, ta fotka je velice věrná, já a kluci (dva vnuci) jsme na to koukali s otevřenými pusami. Ale pohotově jsem se vzpamatovala a poprosila majitelku, aby nám zapózovala.

P i t r ý s e k 19.11.2007 21:05

Re: Re: k výstavě v Letňanech

MaRi, vidíš dobře. To, prý je hit, to barvení, viděla jsem to v nějaké reportáži  asi z Maďarska. Už jsem potkala u nás ostříhaného yorka a ten měl na hlavičce červené číro. Sranda, ale nevím, už je moc polidšťujeme. Kdybych uměla vyvěsit fotky, pošlu sem barvené kočky. Legrace, ale strašně drahá a trochu smutná.

Xerxová 19.11.2007 18:58

Re: k výstavě v Letňanech

Teda Veram - a doga žádná?? Tedy jen ta argentinská, dvě tibetské, ale německá ani jedna... To je neseriozní zpravodajství :o) Jinak fotky jsou to hezké (až na tu růžovou hrůzu) a vnuk nevypadá ani moc vyděšeně...

zana 19.11.2007 19:13

Re: Re: k výstavě v Letňanech

Táák, moc pěkný fotky, vnuk je šikula - akorát jako mnoho ostatních jsem u toho růůůůžovýho chudáka jen cvakla zubama8-o

Štětinka 19.11.2007 20:34

Re: Re: Re: k výstavě v Letňanech

Holky, vynechcete dom rrrrrrrrru-žo-vy-ho pejsánka?;-D;-D;-DR^

Anezka sejbalova 19.11.2007 15:59

Jovooooo

Byla jsem za panem Cajthamlem, vis, jak jsi psal o tom zajici, co pod sebou smidla vetev ! Pan Cajthaml rikal ze je to blbost. Uz jste nekdy videla Anezko zajice na strome ? Tak jsem mu rekla, ze jsem to cetla na internetu. Prej by tam musel toho zajice nekdo vysadit, povidal pan Cajthaml a vubec, i tak, ze je to kravina, protoze s tema pacickama nemuze ani poradne drzet pilku.

Radeji jsem mu ani nerikala, ze jeste  pri tom vykecaval s liskou .

To jsem Ti zase jednou paradne naletela. To Ti teda povim !! A tak jsem Ti verila !

Maňa Nová 19.11.2007 16:08

Re: Jovooooo

Anéško, jestli to nebyl ten sovětský zajíc?

Anezka Sejbalova 19.11.2007 16:13

Re: Re: Jovooooo

Marenko, ty jsi hlava, jak clovek rychle par klet po prevratu zapomina !

JoVo 19.11.2007 21:27

Re: Re: Jovooooo

:-D:-D MaRi, zdravím. Byl to určitě ten sovětskýzajíc.:-D:-D

YGA 19.11.2007 16:10

Re: Jovooooo

No - já ti nevím, Ágnes - jestli jsi spíš nenaletěla Cajthamlovi - to víš myslivecká latina je myslivecká latina. Přece JoVo je serijózní pán, ten by si nějaké capiny nevymýšlel. Proč by nemohl vylézt zajíc na strom - třeba tam byl opřený žebř - háá, to ho nenapadlo. A s tou pilkou - podívej, takový zajíc má času dost, on tam mohl šmrdlat větev celý den- třebas aj lupénkovou pilkou. Já nevím, pan Cajthaml ty dnešní zajíce dost podceňuje.

Anezka Sejbalova 19.11.2007 16:15

Re: Re: Jovooooo

Moc se ho nezastavej. Ja uz jsem to vypozorovala. Ty jeho Rozvernicky mam rozdelene. Kdyz je jeste pani Janicka vzhuru a kdyz uz sla spat. Vono je ho vopravdu dost !

jiný Honza 19.11.2007 20:52

Re: Re: Re: Jovooooo

To si, Anežko, pleteš. Ty sprostší vtípky tam věším já. Když se MLP nedívá.

Vave 19.11.2007 18:33

Re: Jovooooo

To by mě teda zajímalo, kde jsi za tím panem Cajthamlem byla, milá Anežko!:-) Jestli U Kance, tak taky jeho řeči nemusejí být směroplatný, že ano, zvláště jestli byl pan Cajthaml zrovínka na odchodu! ;-);-)

Jakub S. 19.11.2007 20:25

No on ten Cajthaml asi nejni na zajíce, no -

moc jim nerozumí asi. Třeba chce ulovit spíš tebe...

Fallowa 19.11.2007 15:53

Jo,na fotbale,

tam se může stát cokoliv:-).Mě vytáhl kdysi manžel(to jsme spolu chodili) na Spartu - zážitek to byl nezapomenutelný!Cesta na Letnou neskutečně narvanou tramvají,z níž jsem vystoupila zmuchlaná jak papír od sekaný,na stadionu jsem skoro nic z fotbalu neviděla,protože fanoušci každou chvíli vstávali,aby mohli důrazně nadávat rozhodčímu,skoro jsem od řevu ochluchla a když v řadě nad námi vypukla strkanice,polili mi hlavu pivem."Železná"Sparta sice vyhrála,ale mé odhodlání nejít už nikdy na fotbal to nezměnilo;-D...

Jakub S. 19.11.2007 20:29

Teda člověk tahá holku různě, aby jako viděla, jaký má rozhled a co všecko zná a s ním pozná -

ale něco tak - no - neintelygentního - a nebezpečného, to mě teda nenapadlo nikdá...