18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

PORTRÉT: Anežka

Jmenuji se Agnese Cane Favoloso a jsem malé štěňátko rasy cane corso.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Li 22.7.2008 14:37

Re: A JEŠTĚ JEDNO OT PO DEDE

TO VÍŠ, MLSNÍ KABLÍCI SI CESTOU TU KOUSNOU, TU UKOUSNOU A PAK TO TAKHLE DOPADÁ ;-P;-D;-P LIDI, MĚ DNESKA HONÍ MLSNÁ, JÁ BYSEM SNAD NA POSEZENÍ SEŽRALA CELOU BOMBONIERU, NEBO DOKONCE DORT :-/

Fallowa 22.7.2008 18:24

Re: Re: A JEŠTĚ JEDNO OT PO DEDE

NO,TAK TO JSME DVĚ - MĚ BY STAČILY JAHODY SE ŠLEHAČKOU:-):-P...

LENKA S 22.7.2008 10:02

POZDRAVY VŠEM

AHOJKY ANEŽKO  , JAK JSI  KRÁSNÁ  A PŘEPEČLIVÁ  PANIČČINA HLÍDAČKA JSEM  MĚLA   MOŽNOST  POZNAT  NA   VLASTNÍ OČI. A  NEJEN JÁ. I NÁŠ  HOKIN ZJISTIL, JAK DOVEDEŠ  VRČET, KDYŽ  SE  JEN  TAK LETMO  PŘUBLÍŽÍ.  ANEŽKA  ZPOČÁTKU SICE  BYLA   HODNĚ NEDŮVĚŘIVÁ A   VRČELA  NA  HOKINA  ZVLÁŠ´T  KVŮLI  TOMU, ŽE  TEN NÁŠ   UKECANÝ PES JÍ  NEUSTÁLE  NĚCO  HLASITĚ  POVÍDAL A   VYZÝVAL JI  SVÝM  ŠTĚKOTEM  K VESELÝM  HRÁTKÁM  A  LÍTÁNÍ.  CHUDINKA  ANEŽKA   SI  MYSLILA, ŽE  JI  CHCE I  S PANIČKOU  OD  NÁS   VYHNAT. TEPRVE   VENKU PŘI PROCHÁZCE SE  VŠE  VYJASNILO  A  TI  DVA  SI  TO  SKVĚLE  UŽÍVALI. I KDYŽ  NÁŠ   HOKIN  JE  SKORO  13 LETÝ  STAŘÍK, PŘESTO  SI S ANEŽKOU   VENKU  ROZUMĚL A KRÁSNĚ BLBNULI   A  VYÍTALI SE. DOKUMENTACI  Z NÁVŠTĚVY  ALE   NEMÁME. JÁ  NEFOTÍM  A  NEŽ   LA  VYNDALA   FOŤÁK,  BYLO  PO  MOMENTCE.  TI   DVA  BYLI  JAK   VYSTŘELENÁ TORPÉDA.

LA 22.7.2008 10:17

Re: POZDRAVY VŠEM

To je fakt, z fotek, kde je buď prázdné pozadí nebo mizející ocásek/špuntík bych mohla vytvořit objemné album. Pes v pohybu se špatně fotí, vyfotit 2 psy v pohybu je zázrak.

Beda 22.7.2008 9:39

:-)))

štěňátko šikovné štěkací psací:-)R^VV ... majintatééééééé;-P

MaRi 22.7.2008 9:39

Anežka je moc hezká holčička

jen mě na fotkách na rajčeti, kam jste se přestěhovali, vyrazila dech. Tady ve vesnici bydlí jeden příslušník jejího druhu a seznámení s ním pro mne znamenalo přesvědčení, že "korsičan" je ČERNÝ jako uhel. Na fotkách z dob miminčích a batolecích mi Anežka taky připadala černá. A ona je zatím hnědá a žíhaná 8-o

LA 22.7.2008 9:45

Re: Anežka je moc hezká holčička

U CC standart připouští černou, šedou, hnědou (různé odstíny), červenou a plavou. Může být žíhaný (Anežka je černá se zrzavým žíháním), může mít bílou skvrnku (pokud není moc velká), plavý má mít tmavé skvrny na obličeji apod. V podstatě jsou možné všechny barvy kromě strakaté a bílé. A vzhledem k tomu, že nejsou omezení týkající se barvy rodičů (pokud jsou standartní), bývají štěňátka různá a navzájem si nepodobná.

MaRi 22.7.2008 9:56

Re: Re: Anežka je moc hezká holčička

právě pro tuto rozmanitost CC se sama sobě řehtám, že jsem si na základě setkání s dvojicí černočerných hafíků (to poprvé) a pak opakovaně s jedním z nich udělala přesvědčení, že CC je černý a basta fidli. Ono to bude asi tím, že pro pesa a číču je černá barva ta NEJ. (Proto asi má naše smečka základní barvu bílou;-D)

Vakandi 22.7.2008 9:09

Mooc

krásná pejska R^ Po Čadově odchodu uvažujeme o řádném hlídači ( ne že by Jessica byla neřád, ale 5 kilový pes je spíš takové morče ;-P ) Tak zahrneme do úvahy i cane corso :-)

LA 22.7.2008 9:47

Re: Mooc

Jsou to mazlíci, ale velice temperamentní. VV

Li 22.7.2008 15:22

Re: Mooc

Takže kavkazáček ne-e?8-o

tosca 23.7.2008 22:37

Re: Re: Mooc

:-) Li se těšila, že bude mít prima místo pro Darlenku ;-)

Vakndi 22.7.2008 9:07

Mooc

krásná pejska R^ Po Čadově odchodu uvažujeme o řádném hlídačí ( ne že by Jessica byla neřád, ale 5 kilový pes je spíš takové morče ;-P ) tak zauvažujeme i o cane corso...

Rpuť 22.7.2008 8:54

Co mě fascinuje, je ta čínská váza ve spojení s Anežkou.

S Blesanem by nepřežila 5 minut...;-P

LA 22.7.2008 9:00

Re: Co mě fascinuje, je ta čínská váza ve spojení s Anežkou.

Ta váza přežila nejen Anežku, ale i 2 generace koťat. Základem je dát vázu opravdu do rohu, aby nepřekážela v obvyklých trasách. ;-)

Jakub S. 22.7.2008 11:44

Re: Co mě fascinuje, je ta čínská váza ve spojení s Anežkou.

Ano. Jeden by to považoval za aranžmá pro fotku či za koláž!

EvaŽ 22.7.2008 11:52

Re: Co mě fascinuje, je ta čínská váza ve spojení s Anežkou.

Víš, Anežka má zkrácený ocásek. Tak nesmetá vše tak asi metr za sebou;-) ve výši p..ardón,  zadničky;-P.

LA 22.7.2008 12:06

Re: Re: Co mě fascinuje, je ta čínská váza ve spojení s Anežkou.

I když uznávám rozdíl ve velikostech, tak Filip zkrácený ocásek nemá. A kočičky také ne a tam šlo o celou skákající kočku, ale Sisinka je moc šikovná kočička.

EvaŽ 22.7.2008 12:24

Re: Re: Re: Co mě fascinuje, je ta čínská váza ve spojení s Anežkou.

Nechci ti brát iluze, ale mladí měli křížence odpovídajícího zhruba Filipovi a teď mají kříženku jezevčíka. Žádný neměl tak efektivní zameták, jako Ája. Ta jím navíc neustále vrtí (má to i ve standardu jako charakteristiku plemene) a smete vše v odpovídající výši. Dalmatini byli podobně velcí, výkon ocasu byl slušný, ale fletích kvalit nedosáhl;-). Váza nižší, než palebný rozsah zametáku by vydržela. Vyšší nebo s vyšším obsahem nemá šanci. To není licence, to je zkušenost. Sráží vrtěním ocasu i jablka ze stromu.

LA 22.7.2008 12:53

Re: Re: Re: Re: Co mě fascinuje, je ta čínská váza ve spojení s Anežkou.

Filip možná nedosahuje fletích kvalit, ale zameták má slušný. Na prázdnou vysokou vázu s pavími brky není třeba veliké síly. Přesto zatím vydržela. Fleta nemáme, nevím o tom, že by se plánovalo jeho pořízení a návštěvy by se v těch místech odehrávaly s maximální opatrností, protože stojí vedle Anežčina pelíšku.

veram 22.7.2008 8:53

Zase OT

Na začátku ani ne. Anežka je skvělá psí holčička.

A teď to OT : dnešní APOD, myslím, by mohl být gratulací úplně pro všechny, nejen pro Magdy, které mají svátek. Jenom doufám, že máte dost rychlé internetovské připojení. A to tam zrovna moc astronomie nevidím :-D;-D:-D

Bláža 22.7.2008 9:07

Re: Zase OT

Jéé, to je pěkný, jen mi tam ještě chybí to Czech Republic, nebo jsem se přehlídla? :-)

veram 22.7.2008 9:34

Re: Re: Zase OT

No to budeme muset napravit na Brnění a Pražení :-D

Vave 22.7.2008 11:50

Re: Re: Re: Zase OT

To by ovšem musela býti přítomná naše milá tančící Myš!VVOna umí báječné tanečky! ;-);-D;-D;-D

Beda 22.7.2008 14:37

Re: Re: Re: Zase OT

mám vzít   kameru???? ;-D ;-D ;-D ;-D  ....tady na Zvířetníku je to pravda trochu vytržené ze souvislostí a bez doprovodných doplňujících informací, proto... se nedivte ničemu;-P

Pitrýsek 22.7.2008 15:19

Re: Re: Re: Re: Zase OT

:-):-):-):-)AAAAAAAch!!

Beda 22.7.2008 15:27

Re: Re: Re: Re: Re: Zase OT

buď "ráda", že jsem nedala odkaz na původní delší verzi;-P - to bys teprve ááááchalaVVVV;-D;-D;-D

zana 22.7.2008 21:20

Re: Re: Re: Re: Zase OT

Týýý jo8-o;-)

EvaŽ 22.7.2008 11:58

Re: Zase OT

Naprosto mě dostala demilitarizovaná zóna. Ten šťastný zkamenělý voják8-o

Pitrýsek 22.7.2008 23:23

Re: Re: Zase OT

Je to prostě úžasné. Když se dívám na to obrovské společenství lidí. A potom si pustím  pondělní "Reportéry" a tam si pan starosta dovolí říct o člověku, že ho nezajímá taková nula!!! Lidi mě to tak urazilo!!