30.9.2020 | Svátek má Jeroným, RáchelDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


KOČKY: Tady Cecilkááááá, jak mě slyšítééééé?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 45, poslední: 6.2.2015 23:26, přehled diskusí

Milá Karolíno, vůbec jsem nevěděla, že máš novou kočičku:
Autor: D. Ruščáková Datum: 28.1.2015 20:12

a Ceccilka je moc krásná! A má zatracenou kliku, že se dostala právě k tobě - ty dáváš svým kočičkám celé srdce a ony ti ho vracejí:)) tak ať se vám dohromady krásně žije!

Jo a Bibís je překrásná koč!

taky mi to sežralo příspěvek:
Autor: M. Pajakerryková Datum: 28.1.2015 19:05

hned ráno a přišla jsem na to odpoledne u našich, byli jsme s Olim a psékama u babičky a dědy

no krásný článek, láska kočičí z něho tryská daleko, Karolínko jsi skvělá, docela závidím tak sžitou kočičí smečku, Linda na Mourečka syčí, on si jí většinou nevšímá, někdy ji malinko peklí

tak třeba jednou si budu moct pořídit dvě stejně staré koťátka a ty se budou mít rády

No:
Autor: Z. Verenka Datum: 28.1.2015 18:54

a te to  TUt!!!!/ale podľa mňa som v tom nevinne-robim všetko tak,ako vždy,

Cecilko !!!:
Autor: M. Crossette Datum: 28.1.2015 18:53

Američani by na tvůj dotaz odpověděli "I can hear you loud and clear" !!!!

Milá Karolíno, Cecilka je nádherná kočička kouzelně vybarvená (a ta délká jejího ocasu !!!!). Mě nejvíce usadila poslední fotka - ta obří hlava Bělinky a mini hlavička Cecilky !!! Bělinka ti tedy fakt "povyrostla", je z ní obr jako z naší Rusty. Člověk pak na ně něvěřícně kouká, kdo je takovým fofrem napumpoval, kam zmizelo to původní maličké kotě (já vím, vyrostlo, to se v životě stává!). Naše Woody má krásný liščí ocas, ale jak teď koukám na fotky, tak Bělinka jí se svým černým maxi chvostem předčí. Je to prostě nádherná číča.

Jsi moc hodná, že ses Cecilky ujala, i mě se její jméno moc líbí a je mi jasné, že bys ji už nedala. Užívej si jejího kotětího stadia, ono trvaá táák krátce. Skoro všechna koťata jsou aportovací, jeden si myslí, že to je extra nadání té které kočky a je to pak docela zklamání, když je tahle hra přestane později bavit I když jsou samozřejmě vyjímky a některé kočky aportují i v dospělosti.(u nás neaporotovala jedině Lucky, ale ona už k nám přišla jako odrostlejší kotě). Překvapilo mě, že je Cecilka nemotorná !!!! Je to vůbec u kočky možné? Možná to má stále co dělat s jejím zánětem v očích, třeba dočasně narušil její rovnováhu a až zmizí i poslední zanícená buňka, z Cecilky bude sebejistý acrobat. Každopádně je vidět, že je v tvém bytečku živo a panuje tam láska a pohodlí. Moc a moc ti to přeji. Jak už napsali jiní, Ryšánka ti Cecilka nenahradí, ani to neudělá žádná jiná kočka (a ani by neměla), ale stejně jako dostali Ryšánek, Melíšek a Zrzínek u tebe šanci na nový, lepší život, tak jsi teď stejnou šanci dala Cecilce. Posílám všem pohlazení a velý dík tobě.

Cilka:
Autor: Z. Verenka Datum: 28.1.2015 18:52

By sa volala cecilka,keby bola Slovenka.Karolína Tvoja smečka je bezvadná a Bibís je fakt výstavný kus-proste KOČKA.

PS.-píšem to druhýkrát,niekde mi to zmizlo,možno budem tiež za blba,keď sa to objaví dvakrát-

Cilka:
Autor: Z. Verenka Datum: 28.1.2015 18:44

by sa volala cecilka,keby bola Slovenka.Karolína tvoja smečka je úžasná,spokojná a spokojna si určite i ty.Fotky sú bezvadne.

Karolíno,:
Autor: A. Lex Datum: 28.1.2015 18:25

přeji Tvé spokojené smečce další zdravý společný život. Cecilka je roztomilé kotě a bude z ní ještě hezčí dospělá kočka. No a Bělinka, to je tedy nádherná KOČKA!

Milá Karolíno,:
Autor: Z. Tora Datum: 28.1.2015 18:13

Ríša byl jedinečný a nikdo ho nikdy nenahradí, stejně jako je Cecilka jedinečná a ostatně každá kočka je jedinečná osobnost. A tak je dobře, že se Cecilka dostala k tobě, že ti pomáhá překonávat ten smutek. Přeju ti, aby sis s nimi užívala hodně dlouho, v pohodě a klidu. Krásně jsi to napsala, dobře se to četlo.

Karolíno.:
Autor: Z. Jitča Datum: 28.1.2015 17:17

moc krásné povídání, díky za něj! Chi chi, Cecilka je číslo, a ještě si s ní všichni užijete! Jste skvěle sehraná banda a krásně se to tvé psaní čte. Jo a Bibíííís je opravdu nádherná kočička, luxusní, na vystavě by byla hvězda! (Ale po pravdě, myslím, že zrovna kočičí výstavy by ji asi moc nebavily ;-).)

Karolíno:
Autor: Ž. Eva Datum: 28.1.2015 14:18

Cecilka nikdy nenahradí Ríšánka. To nejde, nahradit. Ale ude pokračovat jako další kočička, které dáš lásku akterá ti ji bude vracet.

My jsme psí domácnost, po Nickovi, který kočky nesnášel, jsem si nějak zvykla, že kočky mít nemohu. Ale žádný z našich psů nenahradil jiného. Jen pokračoval v tom řetězu lásky. U koček je to nepochybně stejné.

(hm, předtím jsem se uklikla, tak je tam dvakrát název, holt moula)

Karolío,:
Autor: Ž. Eva Datum: 28.1.2015 14:14

Milá Cecilko,:
Autor: Z. Jenny Datum: 28.1.2015 11:38

slyšíme tě móc dobře. Ty jsi se ale uměla nasadit, nic lepšího tě nemohlo potkat. Domácnost naší Karolíny je přímo kočičí ráj a ty už si tam teď za života.Připomínáš mi trochu kočku rybářskou ale oči máš jiné a nádherné.

Tak ať vám to všem krásně mňouká.

P.S.

(Přednosta vzdychal nad Bělinkou)

Nojo, fakt:
Autor: Z. Dalmi Datum: 28.1.2015 11:18

kočička Adidas :-)

Je krásná, moc se mi líbí. Tak ať se máte co nejlépe.

rychlé proužky s puntíkama - pokus číslo tři:
Autor: M. Beda Datum: 28.1.2015 11:09

- hihi, to je jako "rychlé špunty" ... článeček jsem zhltla, jako vždycky je plný lásky a Karolína krom toho píše velmi poutavě... a musím ji pochválit, taky už pilně dokumentuje, takže jsem moooooc ráda za spousty fotek!!!!

je úžasné, jak tvoje parta přijala dalšího člena - prostě tvoje kočky se mají všechny navzájem rády (srdíčko) ... "Věděli to, že ho má nahradit a proto jí nechtěli přijmout?" - taky mě to napadlo, nevím ale možné to je, toho co si kočky neslyšně mezi sebou předávají a vysílají je někdy mám pocit mnohem víc než my zvládneme hordou slov

"I kdyby se přihlásila, kotě stejně nevrátím, Cecilka už je tu doma" - to je krásnééééé, moc dobře tě chápu, kočky si umí obtočit kolem hebounkých tlapiček i zavilého nekočkaře, natožpak tebe... ad šedá mourinka - mně se její vybarvení moc, moc líbí, je zvláštnější než ty do hněda, občas je při určitém osvětlení až stříbrná (a já miluju stříbrné kočky), a naprosto BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍ jsou ty její tři černé podélné proužky na zádíčkách - jednak čím víč proužků tím víč aďiďaš, a druhak to má jako divoké selátko!!!!!!!!

VIZ OBRÁZEK: http://1url.cz/QfFV

"Cecilka dělá úplně jiné rošťárny a vypadá u toho roztomile a nevinně" - ten její kukuč mě teda taky dostává, tady u článku je vidět na té první fotce, je hrozně zvláštní, opravdu droboučký, trošku směšný a moc roztomilý... ŤU ŤU ŤU ŇU ŇU ŇU... jo a těší mě, že jméno se zalíbilo, mám teď na Zvířetníku už tři kmotřenky!!!!! (srdíčko) (srdíčko) (moře srdíček)

sakra!!!:
Autor: M. Beda Datum: 28.1.2015 10:22

Pes mě sem nechce pustit !!!!!!!!!!!!!!!

no nic, mám to zkopírované (chicht), tak to zkusím vložit později

nevím čím jsem upadla v nemilost

a zrovna u koťááááááátka šedivého :-((((((((

Re: sakra!!!:
Autor: M. Beda Datum: 28.1.2015 10:23

BLBEC!!!! a todle pustil - tak já nevím

Re: sakra!!!:
Autor: M. Beda Datum: 28.1.2015 11:05

já snad budu muset Karolíně odepsat na Hadech, prostě mi to ten příspěvek nepustí

a dlouhej moc není... ale je v něm odkaz, že by proto????

LIKOOOOOOOOOOOOOOO, pomoc!!!!!

nemůžeš mi tam ten příspěvek "pustit"?

Re: sakra!!!:
Autor: Z. Lika Datum: 28.1.2015 16:32

Bedo, když já ho nedržím :-))) Ale vážně, v takových případech stejně musím psát panu Jiřímu Wagnerovi (kontakt je v tiráži na hlavní stránce Neviditelného psa vpravo dole). Takže když nejsem na příjmu, tak prosím rovnou k němu.

Občas příspěvek zmizí nevysvětlitelně, ale většinou je přešvihnutý počet znaků nebo tak něco...

Parádní kočičí smečka!:
Autor: Z. Ivana Datum: 28.1.2015 9:56

Fascinuje mě kromě toho zbarvení hlavně délka Cecilčina ocásku :-) Co se týče povahy, rozuměla by si s našimi Felísky :-))) A má štěstí, že se dostala do takové super smečky a láskyplného domova.

Jako posluha tří mainských mývalích šelmiček jsem zatížená na velké kočky... A tak se přiznám, že se nemůžu vynadívat na Bibííís <3 Vyrostla z ní překrásná obří koč.

Cecilka je krásná kočka:
Autor: Z. Matylda Datum: 28.1.2015 9:42

a CD věděla, kam ji nasadit, aby měla dobrý domov. Karolína se nenudí a piplá pruhatou princeznu.

A jelikož mi NP jeden příspěvek sežral, dá se čekat, že tu časem budu za blba a budou tu dva podobné.

Re: Cecilka je krásná kočka:
Autor: Z. Lika Datum: 28.1.2015 9:48

Nebudeš za blba, tvař se jako kočka: jakoby nic :-)

Tak jsem Tvé vyprávění:
Autor: Z. Vave Datum: 28.1.2015 8:28

po kouscích přečetla, milá Karolínko, musela jsem. :o)

Ehmmm, co se týče Cecilky (opravdu moc hezké jméno!), od začátku jsem tušila, že se u vás drápkem uchytila hodně pevně.

Máš teď svou mňoukací smečku pěkně vyváženou, Karolínko. ta láska mezi vámi a kolem vás je cítit z každého Tvého slova. Přeju vám hodně zdraví a pohody, aby to tak zůstalo stále. <3

Krásné povídání Karolíno:
Autor: M. Sedláková Datum: 28.1.2015 8:26

Všichni vaši kočičáci jsou krásní, ale Bělinka je fakt nádherná.

Cecilka je také moc pěkná a je dobře, že se tak brzy s ostatními sžila.

U našeho Fousína s Hepinkou je střídavé, jako počasí. Někdy vedle sebou klidně jí, ale pak na sebe syčí. Teda Hepinka syčí, Fousík je kliďas a pohodář. Zítra jde chlapeček na kastraci, tak držte palce. Ale to bude dobré. Je to mladý a zdravý kocourek.

Míša z Plzně

Cecilka je celá moje Kačenka:
Autor: Š. Matyášová Datum: 28.1.2015 7:15

jak velkejma ušima, dlouhým ocáskem, krátkou srstí i kresbou... jen aby nebyla stejně švihlá a svéhlavá...to by sis užila ....

Re: Cecilka je celá moje Kačenka:
Autor: Š. Matyášová Datum: 28.1.2015 7:29

http://sharka-68.rajce.idnes.cz/vikend_-_tyden_44/#DSCF0802.jpg

Cecilka je kouzelný numero! :))):
Autor: Z. Rpuťová Datum: 28.1.2015 7:08

A velkýho Bibíse jsem ještě neměla tu čest. Vyrostla holka - je to kusanec!

Bezva je, že se tak všichni berou!

hezký den:
Autor: Z. Xerxová Datum: 28.1.2015 6:54

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Karolíno, dík za "souhrnné hlášení" z tvé úžasné kočičí tlupy. Nový přírůstek je pěkný číslo - alespoň nemáte moc času smutnit...

Night je v pubertě. Už je to jasné. Včera tak řádil ve sněhu na zahradě, že úplně ohluchnul a přivoilání nefungovalo. Vůbec nefungovalo. A to neznám. Nakonec šel domů za kůži na lopatkách a nadávala jsem jak špaček. Zmetek je to...

Slyším až nebezpečně dobře! :))):
Autor: P. Machata Datum: 28.1.2015 3:14

Rád Zvířetník čtu, jen zcela výjimečně přidám názor. Nemám zvyřátko. Měl jsem, dobře vychoval, ale žije jinde (jak to tak někdy chodí). Stýská se mi. Cítím (ne, vím to), že potřebuju psa, ideálně černou fenku angl. kokršpaněla. Jenže, jsem sám a myslím, že už to tak nechám a mám dlouhé (12h i víc) směny. Nejde to.

Cecilka mě "dostala". Je nádherná. A jak nejsem příznivcem delších, někdy zbytečně rozvleklých příspěvků, tohle jste napsala moc krásně, Vaše srdce z toho čiší na plný pecky.

Takže začnu poohlížet po kočičích útulcích, nebo tak něco. Kočka, nebo spíš páreček, to by snad šlo. Jen o nich vím pramálo, jsem vysloveně "psí" (sám jsem Pes), musím se doučit.

Koneckonců, zvyřátko jako zvyřátko...

Díky :)

Re: Slyším až nebezpečně dobře! :))):
Autor: Z. Rpuťová Datum: 28.1.2015 8:16

Je to jednoduché :)))

Tak, kde pes říká: "Jsi můj pán", přijde kočka naprosto suveréně s tvrzením: "Já pán, ty pán". A pod fousama dodá: "Ale miluju tě!"

Re: Slyším až nebezpečně dobře! :))):
Autor: Z. Vave Datum: 28.1.2015 8:25

Krásnou učebnici o kočkách psal terra, určitě se tu najde laskavá duše, která vyhledá odkazy. I já bych si ráda čtení zopakovala, ale bohužel teď nemám čas lovit v archivech.

Mně terra vlastně taky obrátil na kočičí víru. :o) <3 Teď mám (mimo fenky Anky) dva kosourky a jednu kočičky a jsem s nimi šťastná.

Vítám Vás na Zvířetník i do velké kočičí rodiny, Pavle.

Přeju všem dobrý den. <3