22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

PSI: Návštěvníci

Tyyy jo, děckáá, to bylo megasupr. Jako fakt mega. My totiž byli na tom, na... na... Tak jak se tomu sakra říká?? Jo! Na návštěvě jsme byli!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Šusová 14.9.2017 11:45

Re: Hezký :-))))

Nechtěla, musela bys uklízet kelímky od jogurtu, vyhazovat papíry do koše a učila by ses nosit prádlo do pračky :D

K. Miháliková 14.9.2017 12:05

Re: Hezký :-))))

Otrokárka! :-)))

E. Šusová 14.9.2017 12:07

Re: Hezký :-))))

jaká otrokářkaaa, jaká otrokářka?? Třeba nádobí mýt nemusej, žehlit taky ne :D :D

Z. Yga 14.9.2017 12:59

Re: Hezký :-))))

Zatím, ZATÍM!!! Aneb všeho do času ... (:o)))

T. Zana 14.9.2017 13:03

Re: Hezký :-))))

Úplně jsem si představila Tali, jak stojí za žehlicím prknem :-)))

E. Šusová 14.9.2017 13:39

Re: Hezký :-))))

:-D :-D a tak vona je elegantní, to zas jo, slušelo by jí to tam :-D . Jen se obávám, že v jejím podání by to nedopadlo nejlíp. Min. propálený to prkno, či spíš plameny v bytě :-D

E. Šusová 14.9.2017 13:42

Re: Hezký :-))))

:-D, nemusím přece makat furt jen já! :-)

Z. Matylda 14.9.2017 7:59

Teda

já si říkám, jaká jer Karamel aktivistka, ale Talířová by mě zahubila. Ale koukám, že se lepší :)

E. Šusová 14.9.2017 8:37

Re: Teda

Lepší se hodně. Už jí baví cvičit (teda ne úplně vždycky :D :D jako dneska ráno třeba, na myším plácku, ale už se k tomu dá aspoň dovést :-) ) Objevila kouzlo klikru, v pondělí, když jsem byla cíplotina s rýmičkou v posteli, tak se za jedno odpoledne naučila poklonu. Dovolenou trávila skoro pořád navolno i v lesích, v penzionu byla hodná, zůstala v pohodě na pokoji. Je mnohem víc ovladatelná. Jen to ještě není spolehlivý úplně. A ano, někdy je to s ní trochu únavný. Ale víc psychicky, než fyzicky, protože celou dobu, co jste s ní venku jede člověk ne na 100, ne na dvěstě, ale na milion procent. Pořád ve střehu. :-)

A. Lex 14.9.2017 9:19

Re: Teda

Petro jsi JEDNIČKA ve výchově nevychovatelných!

E. Šusová 14.9.2017 9:30

Re: Teda

A.Lex - po roce???? Tooo nevim. Ale, docela se mi tuhle ulevilo při debatě s Petrous01, kdy jsem zjistila, že její Vašík to má v mozku hozený tak trochu podobně jako Tali. Já si fakt připadala už marná z toho, že ani po roce to není takový, jak by mělo, že jsme neschopný a někde děláme něco špatně. Ale možná ne, prostě je taková a jde to holt horko těžko. No ale je hodná, no :D

D. Ruščáková 14.9.2017 10:13

Re: Teda

Je taková - a dělá co může, aby se ti zavděčila:))

E. Šusová 14.9.2017 11:30

Re: Teda

jojo, teď už jo, no prostě zatím s tím musíme vystačit, ale intenzivně se pracuje na tom, aby se to zlepšilo - viz i ty hrátky s klikrem. A určitý pokroky vidět jsou, to ne že ne, to bych jí křivdila :-)

Z. Xerxová 14.9.2017 6:36

hezký den

hezký čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...

Je vidět, jak je holka sečtělá a vzdělaná. Hezké počteníčko

Mějte se tu krásně, jedeme místo slibovaného babího léta na první sníh :o) Holt ne vždycky všechno vyjde.

T. Zana 14.9.2017 9:11

Re: hezký den

Taky už se těším na návrat domů :P

Z. Lika 14.9.2017 10:48

Re: hezký den

Zano! Tak na tenhle rozcestník jsem zvědavá víc než obvykle.

T. Zana 14.9.2017 10:56

Re: hezký den

No, sama jsem zvědavá ;-)