24.9.2021 | Svátek má Jaromír


Diskuse k článku

MLSOTNÍK: Příhoda z kuchyně

To jsem zase jednou dělala k večeři kuřecí čtvrtky na smetaně...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Jenny 17.4.2020 23:08

Milá Maričko,zábavné čtení,ovšem děje li se někomu jinému, že áno?! Kočky jsou krasavice!

To my jsme vypálili už dvě mikrovlnky. Já jsem zapomněla na housky,které jsem trošku nahřávala. Nenastavila jsem čas, no a pak to blaflo,MLP něco podobného. Výsledek byl smrad nepopsatelný,zvířata v děsu prchla do patra a já uklízela octem jak divá. Pak mi náš kamarád zakoupil jako dárek, malý hasičák. :-) A taky mám zkušenost s dlouhou lžičkou,kterou si dávám do selského kafáče s kafem nebo čajem,jakkoliv dávám pozor,stejně o vysokou lžičku nakonec zavadím a výsledek nápoje vevnitř,je nápoj venku a zákon schválnosti,je ,že ten sajrajt na něčem důležitém. :-)

Z. Lika 18.4.2020 7:30

Jenny, s tou dlouhou lžičkou je to vynikající postřeh - tu můžu mít v hrnku, jenom když stojím. Jakmile si s tím sednu, je na neštěstí zaděláno :D

M. Crossette 18.4.2020 18:59

Jenny, děkuji jménem koček! Jó život v kuchyni je někdy jak pohybovat se v zaminovaném poli - člověk neví, na co šlápne, do čeho šťouchne či o co jen zavadí - a následuje výbuch. Pokud jde o dlouhou lžičku, tak u mne je to zase dlouhá vařečka. Zamíchám něco na plotně a protože vím, že budu za chvíli míchat znovu, vařečku tam nechám - no a pak se natáhnu do sklříňky vedle plotny a samozřejmě při tom katapultuji opatlanou vařečku (nejčastěji něčím s kari, či rajčaty). Kam všude cákance padnou mě také nepotěší.