27.2.2020 | Svátek má Alexandr


Diskuse k článku

PSI: Bubi-Jubi (léjum), aneb – jak mi to jde? (Bubi 12. díl)

Aneb maďarská vižla vypravuje

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 48, poslední: 28.6. 2016 14:46, přehled diskusí

T. Zana 27.6.2016 10:11

Petro

Báječně jste to s Bubi provedli - a ona s váma.

Vzpomínám, jak jsi ji kdysi přivedla ukázat na Pražení - roztomilá zvědavá babka :-) Tak ještě hodně jubilejí!

E. Šusová 27.6.2016 10:35

Re: Petro

Jojo, tetka drbna zvědavá je to. Všechno musí vidět, u všeho být a o všem vědět. Někdy - hlavně takhle ráno - dost náročný :D

E. Šusová 27.6.2016 9:14

Děkuju vřele Milá Rpuťová

a vážím si toho. Jen mám pocit, že udělala ona mnohem víc pro nás, než my pro ni. Nikdy bych netušila, jaká životní pecka bude, vzít si "starýho" pejska. Nikdy bych netušila, kolikero dveří mi ta důra zrzavá otevře. A my zas naoplátku pro ni taky nějaký ty dveře otevřely. Dodneška mám před očima její nadšení na její první dovolený. Byl to úžasnej pocit, dívat se jak lítá, jak urvanej vagon po nádraží :-). A stejně tak teď, když se jí vrátila forma a ona běhá za balonkem a má veselý oči. Bez mučení se přiznám, že jsem z toho byla dost rozhadrovaná, představa, že třeba odejde na blbej úraz - protože ona fakt byla dole a rozebraná - to mě hrozně drtilo.

E. Šusová 27.6.2016 9:15

Re: Děkuju vřele Milá Rpuťová

ježiš ono se to neuložilo jako odpověď ke Rpuťovýýý!! Jsem pako.

E. Šusová 27.6.2016 10:21

Re: Děkuju vřele Milá Rpuťová

a ještě pako který vyrábí hrubky :-(, fuj to je ostuda.

Z. Rpuťová 27.6.2016 9:59

Re: Děkuju vřele Milá Rpuťová

Jj - znám! Ono je to, jak když se kvítek otvírá a další a další lístečky rašej a člověk žasne, co všechno je ještě v tý dušičce schovaný. :)

Z. Vave 27.6.2016 9:10

Všechno nejlepší

k narozeninám, Bubiško. Myslím, že ten nejlepší dárek jsi dostala už dávno, tož že ses dostala k té své báječné pánčičce, Brtníkovi a Štoudvi. Takový domov jen tak každý pséko nemá.

Tak ať Ti to ještě hodně dlouho dobře běhá. <3

E. Šusová 27.6.2016 9:22

Re: Všechno nejlepší

Díky Vave, doufám, že jí to ještě bude dlouho pořádně fordit prostorem. Když jí vidím, jak v pondělí ráno nadšeně dočítá po příjezdu z víkendu všechy ty psí vzkazy a pobíhá si jak zvědavá tetka, jsem spokojená. :-)

Z. Lika 27.6.2016 8:55

Blanice z Való

se opravdu povedla a dokazuje, že pohyb je život! Ono se to nezdá, ale soustavnost a trpělivost přináší výsledky - panička je zlatá stříbrná, že Blanici dokázala znovu rozpohybovat. A dokonce zbavit lipomů - jiný by za to musel dát těžké peníze někde v salónu. Panička by si mohla otevřít lázně pro podobné případy, jmenovaly by se u Blanice Lurdské. Pěkně dietka, čaje a hurá na prochajdu.

Blahopřeji celé smečce, že můžete rejdit zase všichni společně.

E. Šusová 27.6.2016 9:20

Re: Blanice z Való

No největší zásluhy má zase ona sama, že má tu vůli. A elán do života. Toho jsem se právě bála, že už to ztratila. A bylo by smutný, kdyby to ztratila kvůli taková de facto prkotině (i když vím, že to muselo bolet, ale přeci je proti tomu žaludku je to jiný kafe) . Jsem ščastná jak blecha, že je zas zpátky.

Ž. Petrs01 27.6.2016 8:28

Gratulace převeliká!

Bubiška je úžasný nezmar! Tak jen ať zdravíčko slouží.

Mě v sobotu dostal Barouš (13 let a plotýnky v háji) - vypochodovali jsme všichni k výletu a zaseklé dveře od kočárkárny. Tak jsem cestou přeorganizovala trasu i batožinu a ťapali jsme bez kočárku. Barouš ušel (s dlouhýma pauzama) celých sedm kilometrů! S ním je to neskutečná houpačka, jednou padá už cestou k výtahu a teď tohle.

E. Šusová 27.6.2016 9:17

Re: Gratulace převeliká!

Gratuluju k výkonu!! Protože to JE sakra výkon. Jak Bere Baroušek jízdu v kočárku? A máš nějaký speciální, nebo vyřazený dětský?To je supr řešení totiž.

Z. Lika 27.6.2016 10:06

Kočárek

Dovolím si zaskočit za Petru a dám odkaz na kočárek

http://petrs01.rajce.idnes.cz/Praha_-_Housle_a_Dolni_Sarka/#51_prsi.jpg

Ž. Petrs01 27.6.2016 10:42

Re: Gratulace převeliká!

Kočár je obyčejný bazarový dětský. Barouš si kočár užívá a na každém výletě strašně ožije. Já si myslím, že mu to velmi pomáhá i psychicky - může s náma výletit a přitom ví, že když nechce ťapat, tak půjde do BMV (Barouškovo motorové vozidlo), může čumět po okolí nebo klidně usne... Zvládnul takhle s námi i třídenní vandr (http://www.dedenik.cz/2015/06/11/host-dedeniku-petra-barry-jen-se-tak-trochu-toulat/), týdenní putovní dovolenou... Ale teď poprvé dal takovou dálku po svých! Celou neděli samozřejmě prospal.

Mě zase dostává, že Bubiška je pořád trhlá jako mladice, žádné rozvážné stáří. Že vy jste jí neřekli kolik jí je? Nebo to dělají ty tvoje zázračné lektvary?

E. Šusová 27.6.2016 15:24

Re: Gratulace převeliká!

áá díky, no třeba taky jednou budem potřebovat?? Takže díky za nápad.Je to fajn, když pesan může se smečkou, z toho mám právě velký strach. Ona to špatně nesla právě, ač jiný věci bere dobře, tohle bylo vidět, že jí dělá smutnou. .A díky za odkaz na vandr. A taky - díky za to, žes to takhle pro Barouška vymyslela. On je určo moc rád, jen to neumí říct nahlas, tak to říkám já, aby to někdo nahlas řeknul :-)

Z. Xerxová 27.6.2016 7:08

hezký den

hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

I když mám takříkajíc zprávy v přímém přenosu - tak takhle sepsaný je to pěkně shrnuté. Oko suché nezůstane - jak je ta Bubice neuvěřitelná psí důchodka. Jen tak dál :o)

E. Šusová 27.6.2016 9:16

Re: hezký den

Je, je fakt neuvěřitelná, neskutečná. Asi kouzelná :-)

Z. Rpuťová 27.6.2016 7:06

Tak héle Ešusová,

teda kdybysem mohla, tak učiním hlubokoswklon. Jenže to bysem spadla na nos a nikdo by mě nezved. Tak jen takhle virtuálně si to musíš představit! Představuješ si, jo?

Tak si představ, že hluboce se skláním, ladně nožku propínám a brky svého širáku podlahu zametám !!!

Protože to, co vy jste s tou Bubrdlí provedli je něco jako zázrak v Káni Galilejský!

Dali jste té staré psí babce smysl života, což v psím hodnotovém systému znamená mít svou smečku a mít v ní své pevné místo, pro ni žít a blbnout, aby všem bylo dobře na světě. A to jste naplnili dokonale! Amen!