19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

KONĚ: Maškarní jízda 2001

Je tady opět jaro, zahrabala jsem ve svých starých zápisech a našla jeden, který už dlouho čekal na dokončení. Oprášila jsem ho a konečně dopsala. Vzpomínky ožily, radši bych je nechala spát…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Dede 25.3.2008 18:01

i já se přidávám

ke gratulantům pro maminku Toscu a její maličkou Elišku :-)V Ať je děvenka zdravé a veselé mimi, dobře jí a spí a pošetří si mamku na další dobrodružství ;-), kterých jistě bude při objevování světa habaděj. :-) 

Podobně i Terrovic Julince. V:-)V Tyhle miminí zprávy vždy rozjasní čas, nezdá se vám?

Jinak od zítra budu ještě nepřístupnější (tedy na netu) než tyto dny (Slovensko) a poslušně hlásím, že jsem si vzala k srdci četné rady poukazující na moji (chybějící) soudnost, zašla k doktorce a začínám zobat atb. Takže s trochou dobré vůle se snad i uzdravím ;-)V

zana 25.3.2008 18:28

Re: i já se přidávám

Dede, zkus to - pro změnu;-)VR^!!

Xerxová 25.3.2008 19:04

Re: i já se přidávám

K těm ATB by to chtělo i trošku klidu;-). Šetři se, ať se k Nazgúlům vrátíš v dobré procházkové kondici;-D

Bláža 25.3.2008 19:53

Re: i já se přidávám

Jejda, jejda, Dede tak snáť se z toho vykurýruješ bez ztráty desítky! R^

P I T R Ý S E K 25.3.2008 21:30

Re: i já se přidávám

Milá Dede VVPřeji brzké vyzdravění

PetraK 25.3.2008 17:22

Jej, Tosco!

Právě jsem zjistila tu úžasnou novinku! Přidávám se opožděně do fronty gratulantům a přeju malé princezničce do života jen to nej, hodně štěstí a pořád zdravíčko.

zana 25.3.2008 18:28

Re: Jej, Tosco!

Jojojo, já se k tobě lípnu, připojuju seVVVVVVVVVV!

Hana W 25.3.2008 21:14

Re: Re: Jej, Tosco!

No to jsou veci - malinkata Eliska - mam neter, dnes uz 28 let, ale furt je to nase mala Elinka. Takovy krasny jmeno...

A Toscy mala Eliska ma vyhrano, protoze ma bezvadnou mamu;-);-);-). Tak at se dari

evva 26.3.2008 19:03

Re: Re: Jej, Tosco!

taky moc blahopřeju:-)VVV!!!

Bláža 25.3.2008 16:09

Milá Ap

Díky za moc pěkně napsaný příběh o zlobivé Zorce. Jo, když si jeden  (jedna) umane, tak se můžeme postavit třeba na hlavu a není nám to nic platné. Prostě bude po jejich a hotovo ;-)

zana 25.3.2008 18:29

Re: Milá Ap

Ap, opravdu moc krásné povídání...halt nejlíp se po letech vzpomíná na infarktový scény;-)

jiný Honza 25.3.2008 19:35

Re: Re: Milá Ap

Souhlas! A po nějakém tom časovém odstupu se jim i nejlíp směje.

Xerxová 25.3.2008 14:01

přichází zima??

Když vrcholí nástup zimy, přilétají každý rok severské pěnkavky - jíkavci. Na našem krmítku se objevují většinou v lednu, za tuhých zim už před Vánoci. Vloni dorazily jako každý rok - v lednu - a to skoro žádná zima nebyla. Odlétají zhruba tehdy, když přilétají špačci.

Letos nedorazily. Celou "zimu" jsem neviděla ani jednoho jediného jíkavce. Špačci dorazili už koncem února. A dneska koukám - jíkavci jsou tady... Doufám, že se jen zastavují při své cestě na sever, a že nepřilétají na pravidelný zimní pobyt;-D;-D

terra 25.3.2008 14:58

Re: přichází zima??

Tak to by vysvětlovalo, proč kolega ornitolog tuhle mluvil o "podivné zimě". Asi se mu to složení přezimujících druhů nezdálo. Třeba mu chyběli i jikavci. U nás bývají brkoslavi, a taky letos ani pírko - pokud tedy to nebylo to malé hejno, co jsem viděl letět asi v půli ledna k jihu. A hejla tak akorát na nose...8-o

jiný Honza 25.3.2008 19:38

Re: Re: přichází zima??

Terro, zdravím přírůstka skorozvířetníkového. Teda 6 malých ženských - to musí být věc - i když jsou rozdělené mezi dvoje rodiče. Tož ať Jůlinka roste a sílí.

A tobě přeju ať komp nezlobí a hlava prstům zas nějaké fajn povídání předá.

Rpuť 25.3.2008 13:48

Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

:-)

Lucka V. 25.3.2008 14:02

Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

Hurá!!Sice jsme si teď užili nádherného lyžování a snowboardování v Rakousku, ale doufala jsem, že tím pro mě zima končí. Ale nééé, při pohledu z okna jsem právě zjistila, že mě ty bílý fujtajbly pronásledují napříč Evropou!8-o

Xerxová 25.3.2008 14:03

Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

To by bylo fajn - o víkendu máme být u "tetky" O. u Berouna a  tak doufám, že neumrzneme...

Zdena b.p. 25.3.2008 16:28

Milá Xerxová - Betová

Chceš tím naznačit, že jde o tetku "O" ?O tu tetku deliškovanou?Hele, vy tam jedete, aby jste si tu lišku odpracovali?Myslím jako náhradní výkon trestu? Džjooova. Co za to boa budete dělat?V tom případě nechejte raději Betku doma. Nebo vymyslí ještě něco akčního a vy se z toho dluhu nikdy nevymotáte ;-D;-D;-D 

Xerxová 25.3.2008 16:51

Re: Milá Xerxová - Betová

jelikož se jedná o sestřičku od mé polovičky - ta přežije všechno;-D (koneckonců - pokud s našimi psíky přežije všechny dovolené, tak musí být zvyklá na ledacos). I ten sežraný liščí límec. A ten límec měl i nožičky - takové mumifikované....

Zdena b.p. 25.3.2008 16:58

Re: Re: Milá Xerxová - Betová

V tom případě se Betce nedivím, že neodolala. Taky bych se musela pořádně ukecávat, abych ty nožičky nezapletla jako culíky, nebo nevyrobila nějaké bačkůrky. ;-D

P I T R Ý S E K 25.3.2008 21:32

Re: Re: Re: Milá Xerxová - Betová

Děvčata,R^:-):-):-)

Li 25.3.2008 14:26

Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

Rputíku, nevěř všemu co se říká :-/ V neděli máme speciálku kavkazí, budu vystavovat Elišku, takže bude celý den hustě sněžit s pršením, bude mínus nula a všude bahno, po kolena bahna, aby nikdo nevěděl, že má Elinka bílé přední pacičky :-P

L 25.3.2008 14:36

Re: Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

To se nevylučuje: aby mohlo být bahno, musí se oteplit! Kdyby bylo zamrznuto, nebo kolem nuly, bahno nebude, max. 2-3 cm.

Li 25.3.2008 14:41

Re: Re: Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

Já to taky nevylučuju :-( Teď bude plus, aby se mohlo na neděli udělat to hnusný bahno, víš? 

Rpuť 25.3.2008 14:39

Re: Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

Lídošku, takže Élišce držíme všechny palce a drápky, ať jí to vyjde co nejlíp!R^

Xerxová 25.3.2008 14:41

Re: Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

Budu moc držet palce a Kosatka tlapátka, aby Élišák byl úspěšný. Zkušený vystavovatel počítá s nepřízní počasí a má pejsky v obřích přepravkách a nebo v kombinézkách (i s tlapičkama);-D;-D. Ty to nepoužíváš??!;-D;-D

Li 25.3.2008 14:45

Re: Re: Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

:-D:-D:-D Čéče, tak to mě ještě nenapadlo ;-P Ale ono by to bylo jedno, páč máme tu speciálku na cvičáku, a ten znám, a je docela dobře bahnitý i když je všude okolo sucho :-/

Za tlapátka moc děkuju VV

Vave 25.3.2008 14:55

Re: Re: Re: Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

Držím palce něžné a plaché Élince!R^VVVVVV

Však ona své maličké jmenovkyni na počest bude nejchytřejší a nejkrásnější pejska na klubovce !!R^ A nedej na sejčky, budete mít krásné počasí a ElinkaVV bude mít punčošky jako z cukru !!:-)

P I T R Ý S E K 25.3.2008 16:15

Re: Re: Re: Re: Dobrá zpráva! Zítra by mělo přestat sněžit a na víkend se má oteplit!

Li, já budu také držetR^. Speciálka je vážná soutěž., tam jde do tuhého.