15.1.2021 | Svátek má Alice


Diskuse k článku

KOČKY: Srdcem pro kočky...

Aneb se jak fungující depozitum pro kočky stalo oficiálním.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Karolína 4.2.2010 15:53

To se tak hezky čte

A jakmile skončí tyhle mrazy a sleze ten černý sajrajt, co se zpočátku tvářil jako bílý snížek, tak také pomůžu! Mám v tom velkoobchodu vyjednanou paletu steliva v potrhaných obalech apod., které nelze prodat. Bude toho snad půl tuny. Nechám to odvézt k sobě do garáže, kde přechovávám charitu, tam se to napytluje a půjde dále tam, kam má a rozdělím to mezi několik útulků.  Včas se ozvu, teď jsem si vytvořila na Vašich stránkách účet.  Hodně štěstí kočičkám i kocourkům!

Kristýna 4.2.2010 18:13

Re: To se tak hezky čte

Steliva, to je věčný problém, je to jedno z nejvíce žádanějších a nejpotřebnějších nezbytností. Vidíte to, mnohdy se zrovna na steliva zapomíná, přitom je ho tolik potřeba. Budeme Vám vděční a zavázání, zůstáváme s pozdravem a děkujeme úplně všem pisatelům a držitelům palečků.

Karolina 4.2.2010 19:50

Re: To se tak hezky čte

Nedokázala jsem si to představit do doby, než jsem si pořídila Melíška! Teď sama vidím, jak stelivo ze záchůdku mizí a jak je nutné mít zásobu! A mělo by být kvalitní! Tahle kvalitní jsou, protože oni prodávají pouze kvalitní krmení a steliva, takže myslím, že určitě vyhoví. Pak se domluvíme. Hezký večer!