29.2.2020 | Svátek má HorymírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


KOČKY: Srdcem pro kočky...Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 11, poslední: 4.2.2010 19:50, přehled diskusí

Simba:
Autor: Kristýna Datum: 4.2.2010 19:29

Je to strašné, chudák, hned bych si Simbu vzala do náručí a pohladila ho. Vůbec jsme to nečekali, nepřišlo jediné varování, že je zle. Myslela jsem, že bude mít nový skvělý domov, že mu najdeme rodinu, pro jeho zlatou povahu. Nemůžu se s tím jen tak smířit, nejde to. Ráno byl v naprostém pořádku, večer už ležel jako placka, za 6 dní zemřel.

Sbohem kocourku Simbo,:
Autor: Johana Datum: 4.2.2010 16:36

Sbohem kocourku Simbo,:
Autor: Johana Datum: 4.2.2010 16:22

miláčku, tak málo jsi užil laskavé ruky  a lásky, udělal jsi bolest tvým zachráncům i novým páníčkům, i nám kteří jsme tě znali jen z člénku Kristýnky.Díky všem   Johana

To se tak hezky čte:
Autor: Karolína Datum: 4.2.2010 15:53

A jakmile skončí tyhle mrazy a sleze ten černý sajrajt, co se zpočátku tvářil jako bílý snížek, tak také pomůžu! Mám v tom velkoobchodu vyjednanou paletu steliva v potrhaných obalech apod., které nelze prodat. Bude toho snad půl tuny. Nechám to odvézt k sobě do garáže, kde přechovávám charitu, tam se to napytluje a půjde dále tam, kam má a rozdělím to mezi několik útulků.  Včas se ozvu, teď jsem si vytvořila na Vašich stránkách účet.  Hodně štěstí kočičkám i kocourkům!

Re: To se tak hezky čte:
Autor: Kristýna Datum: 4.2.2010 18:13

Steliva, to je věčný problém, je to jedno z nejvíce žádanějších a nejpotřebnějších nezbytností. Vidíte to, mnohdy se zrovna na steliva zapomíná, přitom je ho tolik potřeba. Budeme Vám vděční a zavázání, zůstáváme s pozdravem a děkujeme úplně všem pisatelům a držitelům palečků.

Re: To se tak hezky čte:
Autor: Karolina Datum: 4.2.2010 19:50

Nedokázala jsem si to představit do doby, než jsem si pořídila Melíška! Teď sama vidím, jak stelivo ze záchůdku mizí a jak je nutné mít zásobu! A mělo by být kvalitní! Tahle kvalitní jsou, protože oni prodávají pouze kvalitní krmení a steliva, takže myslím, že určitě vyhoví. Pak se domluvíme. Hezký večer!

taky:
Autor: zana Datum: 4.2.2010 15:21

beru na vědomí číslo účtu, kočičímu i lidskému osazenstvu držím palce.

Tak to je opravdu:
Autor: Zdena b.p. Datum: 4.2.2010 13:04

Velikýé dílo. Já můžu napsat jen - Děkuji. A pak  si taky opsat č. konta a něčím malým přispět. Jo, kdybych měla veliké, tak bych určitě věděla co s nimi. :o/

šmankote:
Autor: vikulenka Datum: 4.2.2010 11:09

a to jsem si myslela, že nám ty naše dvě kočičandy přerůstají někdy přes hlavu. Máš můj respekt a obdiv, bohužel víc zvířat mi doma nepovolí (není to týrání?), ale u nás asi musí někdo rozum, protože jinak bych dopadla jako v černé kronice: "v domě byla nalezena stará žena a několik desítek psů a koček..." V každém případě si píšu číslo účtu a zatím pošlu aspoň několik svých stokorun. Držím palce a určitě se někdy zastavíme!!!

Re: šmankote:
Autor: Kristýna Datum: 4.2.2010 18:07

Zdravím,

zastavte se určitě, budeme jen rádi. Váš psaný text se nám moc líbil :-).

A děkujeme moc všem.

Máte pravdu, někdo musí být rozumný, jinak dopadnete jako my a to myslím vážně.

Vážení kočkomilci,:
Autor: terra Datum: 4.2.2010 10:24

tak tomu říkám mužové a ženy činu :-)) Vždyť povídání o tom, že tohle všechno se chystáte udělat, tu nebylo až tak dávno... Naše početná kočičí smečka je momentálně úplná, ale pokusíme se vám pomáhat průběžně alespoň palců držením - a když bude možnost, tak i nějak hmatatelněji :-) Přeji hodně úspěchů, co nejméně nešťastných a co nejvíc umístěných zvířátek... Jo - a díky za představení nového kočkouřího útočiště.