Středa 9. července 2025, svátek má Drahoslava
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

KOČKY: Smečka II - Svérázná matka Molly

To kočičí stvoření si mě vyhlédlo nejspíš předem. Několik dnů se mi totiž zdálo, že kdykoliv jdu domů, pozorují mě z blízké pergoly s popínavou růží dvě pronikavé oči se štěrbinovitými zorničkami. A pak zřejmě přišel ten správný den D. Mourovatá kočička na mě čekala na rohu naší ulice a doprovodila mě až k brance.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

HanaW

29. 9. 2009 23:52
To jsem si pocetla

Molly je opravdu sveraz. Krapet mi pripomina nasi pani Holsteinovou - ta si mne obhlizela nekolik let, nez se rozhodla se k nam nastehovat. A bylo to zajimave, hlavne kolem kastrace - vzdycky stihla otehotnet tesne pred odchytem. 11 kotat za asi 14 mesicu, nez se zadarilo.

A jako vzdycky od vas - krasne mile a heboucke povidani.

0 0
možnosti

Jakub S.

30. 9. 2009 0:00
Re: To jsem si pocetla

Ano, je to krásné a NAPÍNAVÉ A CHYTRÉ A CITLIVÉ POVÍDÁNÍ!

0 0
možnosti

PetraK

29. 9. 2009 22:14
Kočky v nouzi - Terrovi a lide kočičí prosím nahlédněte na tenhle odkaz

http://www.ifauna.cz/rubriky/diskuse/vypis.php?r=7...

jedná se o kočky v průšvihu, hledají se původní chovatelé koček, kteří je prodali chov. stanici s názvem Eurekmoor v Kostelci nad Orlicí,kde byli týrané. Více informací na http://www.zkracovatko.cz/6dh Bylo by zapotřebí - kdo má čas, vyhledat původní majitele a informovat je o tom. dík. hodím to sem i zítra ráno,až nás tu bude víc.

0 0
možnosti

Jakub S.

29. 9. 2009 23:23
To snad ani nemůže být pravda, že tohle prostě prochází!

Proč to ti primitivi provozujou? Copak z takového "chovu" někdo zvíře v tak zoufalém stavu vezme? V US by to nebylo možné. Bude u nás někdy pořádné zákonodárství v tomhle směru?

0 0
možnosti

RenataE

29. 9. 2009 22:11
OT pro Dede

šel mailík

0 0
možnosti

Xerxová

29. 9. 2009 20:23
hurá - lijavec

od rána je zataženo, občas trochu sprchlo - ale teď konečně pořádně zapršelo. Takže po dlouhé době je zalitá zahrádka ;-P Jen Betka se tváří, že jí jsou ježci i Provokatér úplně ukradení a že ona ven už nepůjde ;-D

0 0
možnosti

Louk

29. 9. 2009 20:42
Re: hurá - lijavec

U nás jen mží. Zato teploty šly dost dolů. Obvykle jsem horkokrevná, ale teď je nějak tělo pořád nastavené na jiné teploty 8-o. Brrr! Ovšem nástup do procesu je bez sluníčka přijatelnější :-).

0 0
možnosti

Matylda

29. 9. 2009 17:01
Dneska vet zkontroloval mlíkárnu

co Borůvce stále ještě z břicha neodešla. Pseudogravin ještě dneska a zítra a dál jí ho už dávat nechce (já taky ne). Dál dieta s minimem bílkovin, dál bez hraček, pokud by je dlachnila- ale už jen aportuje, což je fajn, a pana Vlnku z radosti vykuchala, když vypadl ze špajzu- dál hodně pohybu. Aspoň že už chce běhat a hýbat se. Pokud se to do 14 dnů nezlepší, znovu se dojít ukázat. Doufám, že to už nebude potřeba...

0 0
možnosti

Xerxová

29. 9. 2009 20:25
Re: Dneska vet zkontroloval mlíkárnu

držím palce, aby už byl klídek a děvenka přestala "kojit" VV

0 0
možnosti

terra-san

29. 9. 2009 14:31
Zdravím, JanoBu.,

a dovol, abych ti představila původce a pachatele toho odvolaného poplachu s kojnou kočkou. Matka pluku Molly... Sazinka, Ťulda, Kulička...Polda Pokrývač. Všichni pozdravují, a prý se na to kafe můžeme sejít i bez nich:-D

0 0
možnosti

Jana Bu.

29. 9. 2009 14:47
Re: Zdravím, JanoBu.,

Milá Terro-san, to víš, že jsem si zavzpomínala ;-D ale té Molly to prostě kouká z očí, ona bude vždycky svá, takové já miluju V

Taky posílám podrbání a na to kafe se těším, nebudeš na říjnovém setkání?

0 0
možnosti

Jana Bu.

29. 9. 2009 14:09
OT Myšátka

Asi mi to uteklo, ale nikde na fotkách jsem neviděla Zuzanku, přitom se na zoo těšila, to nakonec nejela? To by mi bylo líto, nevíte někdo?

0 0
možnosti

veram

29. 9. 2009 14:32
Re: OT Myšátka

Zuzanka opravdu nejela, měli prý v rodině svatbu. Tak snad příště.

0 0
možnosti

Matylda

29. 9. 2009 12:24
To ale musel být nervák,

čekat, jestli s ekočičí mazka vrátí. Já se znám, já bych vyšilovala. Ale koťata jsou k sežrání. V

0 0
možnosti

Matylda

29. 9. 2009 12:25
Re: To ale musel být nervák,

Matka, šmarjá....

0 0
možnosti

Boxíková

29. 9. 2009 12:01
To je mamina :)) + OT bodlinky

nevypocitatelna, svehlava, ale kdyz je, tak na 100% :-) Krasne a napinave povidani, terra-san VR^ Jen Te obdivuju za ty nervy, ja uz bych vysilovala, kde kotata a kocky mam :-/ Hlavne kastrovat, kastrovat, kastrovat, jak by rekly utulky!!R^:-) Nas to ceka po Vanocich, do te doby ma Jasminka zaracha ;-P

0 0
možnosti

Boxíková

29. 9. 2009 12:06
pokracovani

A hlasani o bodlinkach: V patek vecer mi Radanova spolu s malou roztomilou Evickou (myslim ze neteri nebo dcerkou kamaradu?) privezly jezecka Tuldu. Evicka si za to chtela v ramci hesla fifty fifty odvezt Jasminku ;-D Naprosto neoblomne na tom trvala, dokonce se ji snazila propasovat ven pod bundou a pak nam utect pod rukama ven z domu ;-D Boxeri mezitim rozdychavali infarkty, to kdyz se do zadveri prisel podivat Argo a Dan a Smudla a oni byli ZAVRENI v chodbe!!8-o;-D a VIDELI je skrz sklenenou vypln dveri... Divim se, ze baracek jeste stoji...

No jezecek byl opravdu prtavy, nedelni vazeni po napucnuti se ukazalo 132g 8-o Vazila jsem az v nedeli hlavne proto, ze v sobotu byl Tulda Maly hodne hodne apaticky a ja se bala, ze... ;-( No ufufuf, nakonec se vzpamatoval R^ A asi aby mu nebylo smutno, nadelila nam CD v pondeli dopoledne Tuldu Velkeho (218g), nalezence v sousedcine zahradce, kde na nej prskal kocour. Takze z planovaneho vitezneho vykriku "Uz jsme zase sudyyy" jaksitaksi seslo, ehm... ;-D Odbleseni bylinkovym sprejem od CD VET je vec chvilky, Tulda Velky je extrovert po mne a prcka hezky zahriva... :)

0 0
možnosti

zana

29. 9. 2009 11:02
a ještě O.T.

Pražení s Possum

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz