3.12.2021 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

KOČKY: Pytlíci - koťata z pytle

Asi je to celkem zvláštní najít před vchodem do svého rodinného domku prostě jen tak ležet pytel. Člověka napadne leccos. A když ten pytel s mírně staženým krkem přeci jen otevřete, je to úděs i úleva, co vás zaleje, když na vás z něj koukají 4 hlavičky k smrti vyděšených koťat, která se hrůzou nehýbají, ba ani nemňoukají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zdena bez psa 11.1.2006 13:53

Nemá cenu komentovat a dávat do toho emoce.

Mám zjištěno, že to nepomáhá. Od jednoho kamaráda jsem jako kočičí sociální pracovnice slyšela základní pravidlo. Vždy máš víc koťat, než přátel. .
Rpuť 11.1.2006 13:19

Jo - pytlíci! Teď začne sezóna a za dveřmi nám budou mňoukat vyhozené

dárečky, co to vzaly k nám přes všechny kocoury z okolí. Držíme pytlíkům drápky!
Anka z Krabice 11.1.2006 11:12

Milé kočenky z Pytle,

někdy je ten začátek moc těžký, ale pak všechno dobře dopadne. Mě s bráškou našli v krabici za zdí útulku v Buštěhradu, ale nakonec jsem se shodou náhod dostala ke své paní Vave, protože k sobě patříme. Držím tlapky, aby se vám podařilo co nejdřív dostat ke svým lidem.
U nás bohužel bydlet nemůžete, protože můj pán by z vás měl rýmu a pořád by se drbal. A pak, sama nevím, jak bych se na nějaké mňoukadlo tvářila.
Kočka 11.1.2006 10:33

Hodně štěstí koťatům.

Ještě, že takhle. Moje sousedka má psa, kterého jako štěňátko našel její přítel v popelnici.
Iva 11.1.2006 10:03

Taky jsem si vzpomněla

že ten týden, co jsme si přivezli Bettynu, tak sousedům (v paneláku) takhle někdo nadělil štěňata taky 4. Bertíka si nechali a zbytek se už má taky dobře.:-)
Hela S. 11.1.2006 9:49

Někteří lieé jsou fakt divní

Taky to nechápu. :-((( "Jééé kočička, máme kočičku! Jééé kočička bude mít koťátka. Jůůů, maličká koťátka, to je nádhera... ale co teď s nimi? Tak šup do pytle, zavázat a k někomu přes plot ... nevidím, neslyším, je mi fajn ..." :-(((( Číčy měly štěstí, našli je hodní lidé. Na fotkách jsou krásní, věřím, že brzo najdou nové páníčky. Držíme jim všechny tlapky, aby byl pobyt v pytli posledním hrůzným zážitkem v jejich dlouhém životě.
Lída Š. 11.1.2006 9:42

Re: Je to nad moje chápání

a ještě z toho rozčilení dělám hrubky
Iva 11.1.2006 9:41

Re: Je to nad moje chápání

Lído, asi nás takovejch bude víc :-(. Teď zrovna po městě běhá jedna taková těsně před porodem. Jenom doufám, že má kam jít. Při veškerých pokusech o kontakt zdrhá a já ani nevím, kde ji hledat, protože ji pokaždé potkám jinde. :-(((
Lída Š. 11.1.2006 9:20

Je to nad moje chápání

a akorád se vztekám a zuřím a běsním:-((((((((
Přeji uzlíkům aby domov brzy našla!!!!!!!
Fallowa 11.1.2006 8:52

Pytlíci

jsou úžasní - je mi líto,že mám malý byt a taky mám psa,který by asi nadšen nebyl.Ale poptám se v okolí a taky budu držet palce,aby koťátka našla brzy nový domov!