25.6.2022 | Svátek má Ivan


Diskuse k článku

KOČKY: Povídání o kocourkovi Žužlovi

Mám doma malé kočičí depozitum, ve kterém se starám o opuštěné kočky. Je opravdu malé, když se to tu sejde, mám maximálně 7 koček pohromadě. Víc bych u manžela neuhrála. Teď je tohle depozitum v ohrožení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
lili 3.5.2006 21:36

Sedm nebo deset let,

to přece není u čičiny žádný věk. Žužlovi přejeme hodného pána a klidný život bez boje o kus žvance. Určitě se brzy najde.

Beňa 3.5.2006 11:16

To mi něco připomíná

Tak stejného "bitkaře" Tondu si přivezla moje sestra z útulku ke svému mírumilovnému kocourovi, navíc ještě podědila kocourka po našich a tak se jí sešli v bytě 3 koucouři!Tonda je rváč a hlídání, kdo se s kým nachází právě v jedné místnosti je na denním pořádku... Když ségra zjistila, co Toníka život naučil, snažila se mu najít místo, kde by se nemusel o pozici rvát, ale to se nezadařilo, takže Toník, Kuba a Viktor to spolu už nějaký pátek táhnou a potáhnou životem dál...;-) Ale Žužlovi bych moc přála, aby našel někoho, kde by si mohl kralovatR^

Lenka od Sáry 3.5.2006 8:05

:(

Zuzlu si vzít nemohu, ale rozhodím sítě, jestli by někdo nechtěl - zkuste povesit letacek na veterinu - tam jsou casto lide, kteri prisli o kocku a takovyhle pribeh by je mohl chytit za srdce.

Pája 3.5.2006 9:31

Re: :(

Nenapadá mě žádný vhodný nadpis. Přeju,aby kocourek našel dobré lidi.

My máme kočenky 3 a i kdybych chtěla si vzít další tak by to chudinka měla těžké, byly by na ně či ji tří a to je dost.Takže můj sen o černém kocourovi zůstane jen snem.

A před Váma klobouk dolů, takových lidí je potřeba!!

Vlastně i mi jsme zachránili naši Lotynku, kamarádova kočička čekala koťátka a já jsem mu řekla,že si jedno vezmu, že se budem stěhovat na domek a dvě nebo tři - to už je jedno. A vlastně jsem ráda,že ji máme,páč je krásná a mazlivá a vůbec hodná kočička,ale taky pěkný lovec Pampaliny;-D včera to byla ještěrka

Jindřich Sesi@Riki 3.5.2006 13:14

Re: Re: :(

..do bytu,k těm mým tygrům,kočka těžko..raz sem to zkusil a to bylo jen kotě,a týden sem uklizel po prvním jejich setkání;-D..

..na kočky se teď chodím dívát v parku,na lavičce;-P..je jaro,buď jim spadly kožíšky,nebo fajňacký opelychaly:-D:-D..

Pája 3.5.2006 14:33

Re: Re: :(

Ježíš MI,omlouvám se,

Alena N. 16.5.2006 10:26

Re: :(

Leni děkuji za Vaši snahu. Žužlík je neuvěřitelný mazlík a já teď řeším dilema jak nezanedbat své vlastní kočičky a zároveň být nablízku jemu.  Žužla je víc pes než kočka a moc lpí na lidech. Bohužel stále ještě nenašel nový domov. Starší kočiny se umísťují opravdu velmi špatně a tak je každá pomoc vítána. Ještě jednou díky.