28.11.2021 | Svátek má René


Diskuse k článku

KOČKY: Kočka Máťa a jiné katastrofy

K téhle katastrofě se schylovalo už dlouho. Snad ještě před mým narozením. Narodila jsem se totiž ke kocourkovi. Byla jsem prvorozená, tak měla mamka trochu obavu, aby mi domácí mazlíček ze žárlivosti neublížil. Ale Filípek byl inteligentní kocour a naopak sedával u mé kolíbky a hlídal mě. Takže co byste chtěli po ženské, kterou napůl vychoval kocour?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zdena bez psa 28.11.2005 13:07

Ani já nesnáším bezprizorné číči,

ale jestli k nám přivedu i jeden kočičí fous, bude ze mne mrtvola, nebo bezdomovec. Je zajímavé, že budu vyhozená jen já, ale plyšák nee.
Zdena 28.11.2005 9:37

Koťata i autorka jsou super,

přeškoda že si nemohu koťátko vzít. Leč máme psa i kocoura a další přírůstek do rodiny by se našich chlupatcům nelíbil - resp. byl by problém s krmením. Kocour baští pouze speciál dietní granule z veteriny, nevhodné pro zdravé zvíře. No a proto baští na kuchňyké lince, aby mu to psí slečna nezblafla. A má ty granule k dispozici pořád, aby nestrádal, když nejsme doma. Další kočičák by samozřejmě stoloval s kocourem a měl by k dispozici nevhodnou stravu. Ale až se kocour odebere do kočičího nebe, budeme si MUSET obstarat kočičí zvíře, protože by se stýskalo jak nám, tak slečně psí. Nevěřili byste, jaká je s nimi oběma psina-kočičina. A autorce držím palce, ať se podaří kočičáky včas rozdat do dobrých rukou.
Fallowa 28.11.2005 9:20

Koťátka jsou kouzelná -

bohužel mám malý byt a v něm psa,ale poptám se známých.