2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

KOČKY A PSI: SOS pro pejska a kočičku

Vážení přátelé, já vím, že má každý spoustu starostí. Ale i tak bych vás ráda poprosila o pomoc. Mé bývalé spolupracovnici umřela před vánočními svátky maminka, která měla fenečku a kočičku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 12.1.2010 18:23

Re: OT - fotografie z neděle

sem klepu virtuální srdíčko, že jako Betynce držím palce, aby se ti to jen zdálo a aby to případně byla jen kosmetická vada!!

Kaa 12.1.2010 14:49

Re: OT - fotografie z neděle

Ještě jednou prolétám a všem děkuju za (nezaslouženou) chválu. Pošlete jí taky trochu Xerxové, ta ty ptícy vycvičila :-) No a Betka je samozřejmě uhlazená (ve všech významech) dáma se společensky dokonalým chováním. Druhé večeře bych jí klidně pašovala, ale bojím se :-) v té domácnosti je panička pěkný pes a určitě by mě odhalila :-)))

Xerxová 12.1.2010 15:44

Re: OT - fotografie z neděle

no toto, tady vypadám, že jsem větší pes než ve skutečnosti jsem... Počkej, abys za trest příště nebyla bez oběda  :o)

jiný Honza 12.1.2010 15:54

Re: OT - fotografie z neděle

Nevypadáš, páč tě známe a víme své! 8-D

Jakub . 12.1.2010 21:49

Re: OT - fotografie z neděle

No tož vedle Betynky holčičky větší pes nejsi, to máš dobře vymyšlené!

jiný Honza 12.1.2010 15:03

Re: OT - fotografie z neděle

Kaa, superfotky! Tohle by mohlo rovnou do atlasu ptáků, nádhera.

JanaBa 12.1.2010 16:06

Re: OT - fotografie z neděle

Teda Dlouhozobka, to je fotka!! Parádní záběry na všech. Díky za pokoukání.

zana 12.1.2010 18:22

Re: OT - fotografie z neděle

Fotky jsou úžasný, jen se Kaa nevymlouvej :-))  

A díky Xerxové za správnou lokalitu.

Jo a ta dlouhozobka mě fascinovala už minule, jen jsem to zapomněla napsat. Strašně se mi líběj, už mockrát jsem se je snažila vyfotit, ale halt na to nemám vybavení (obvykle foťák teprve zabere, když už potvora sosá jinde :-))

Jakub S. 12.1.2010 23:45

Re: OT - fotografie z neděle

Náádherné fotky, do-ko-na-lé portréty těch zvířecích dam a pánů! Absolutní. Snad jedině tohle slovo...

Eva B. 13.1.2010 13:57

Re: OT - fotografie z neděle

Kaa - to je ovšem nádhera!!! takovéto fotečky jsem ještě neviděla - a ptáčky tyto naposled jako malá holka 1) naživo občas v CHKO Karlštejn -Koda ( přesněji ve Svatém Janu pod Skalou) 2) v kvartetech o zvířátkách :-) obdivuju tvoje fotografické oko!!!

JoVo 12.1.2010 10:17

POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

Poslušně hlásíme, že dnes má narozeniny WWW.  Přáníčko pro WWW.

PetraK 12.1.2010 10:39

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

WéWéWéééééčkooo  ŠÉÉÉCKO NEJLEPČEJŠÍHO VINŠUJU. HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A POHODU, ostatní se dokohátá potom už samo. :-)

Dede 12.1.2010 10:51

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

Všechno nejlepší milý www - doufám, že sem nahlédeš (srdíčko:)) kromě přání tobě bych ráda popřála i nám - aby ses k nám vrátil, aspoň občas:))

zkumavka 12.1.2010 11:48

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

Jováskovi,máte to podchycené,tedy díky!

Oslavenci a oslavencům všem hlavně zdravíčkooo!!

Matylda 12.1.2010 12:10

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

Všechno nejlepší, milé www, a občas se zastav :-))

Zdena b.p. 12.1.2010 12:14

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

I já přeji všechno nejlepší a dovoluji si upozornit, že ve vedlejším lokálu jsem si dovolila přáníčko pro WWW skumulovat s přáníčkem pro Ejšku :o))

Alča 12.1.2010 12:59

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

Připojuji se a prohlašuji, že se mi moc stýská po pohádkách, moudrých vyprávěnkách a po příhodách od Kance.

WWW, všechno nejlepší, hodně zdraví a VRAŤ SE!

Jakub S. 12.1.2010 21:51

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

Mně  t a k y ,  m o c , prosím! Vrať se, vše odpuštěno! (Sakra dyť nejni co...)

Fallowa 12.1.2010 19:48

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ.

Všechno nejlepší a hodně zdraví :o) !

Zdena b.p. 12.1.2010 10:12

Lidi, to si ani neumíte představit,

Jakou radost jste mi udělali. Nejdřív jsem sesmolila mail s fotkami a poslala skoro na celý adresář. Pak mne "nakopla" (impuls síly - hybnost hmoty) Xerxová, abych to poslala Dede. První pokus se schoval do nějaké sněžné závěje, druhý přišel s prázdnou přílohou. Tak až ten třetí se ukázal celý. A pak roztočila laso Petra K. Na diskuzi CZ psa vylepila obě dvě plyšandy a začaly se mi ozývat děvčata z nejzkušenějších. LucYnka a Elen z Brna. Já ty cestičky pak trošku poskládám, ale teď jen zírám. Plyšandy budou opravdu mediální hvězdy, protože dnes prý vyjdou i v Blesku. To je plátek, který většinou nečtu, ale teď si s pokorou říkám - účel světí prostředky. Tak si i na "holky plyšové" dnes vzpomeňte, moc prosím. No a když si představím Karolínu, jak má v ruce noutbůček a nabízí v bance pejsku .. (srdíčka 5x) Tak to bylo průběžné zpravodajství. Krásný de FŠEM !

PetraK 12.1.2010 10:38

Re: Lidi, to si ani neumíte představit,

Blesk taky neoblibuju, nesmí mi to do domu, ale na takovýhle situace ho beru na milost (hledání psů, nalezení psi, inzerece psů /koček)

Jo jede to pěkně, ono se určitě něco uvaří, zvlášt, když se vaří na tolika plotnách . paráda.

abyt 12.1.2010 10:58

Re: Lidi, to si ani neumíte představit,

Přes Blesk jsem kdysi našla svého ztraceného psa a v každém případě je to plátek, který čte nejvíc lidí. Tou rubrikou - psí a kočičí Ztráty a nálezy se v mých očích vykupuje z těch ostatních neuvěřitelnejch plků a canců, co produkuje.

Asteris 12.1.2010 11:01

Re: Lidi, to si ani neumíte představit,

Jste všichni bezvadní, jak jste se do věci vložili. Já mám vždycky, když podobné situace nastanou výčitky svědomí, že se zvířátek neujmu sama a mrzí mě, že to nejde.  Arinka by určitě kamaráda přivítala :-). Ale asi by z toho našeho minibytu udělala kůlničku na dříví - a to samozřejmě není jediný důvod. A kočka mi chybí, po tom co se nám ztratil Ferda bych si hned nějakou kočenku vzala, ale můj muž si postavil hlavu, že ne. Tak musím vyčkat - třeba nám zase nějaké kotě zamňouká u dveří....jako kdysi Ferda, a mužskej vymněkne. :-))

mishi 12.1.2010 11:57

Re: Lidi, to si ani neumíte představit,

Taky jsem se zkoušela poptat, ale zatím bez śpěchu, tak snad se to podaří, všichni to posílaj dál. :-)

Xerxová 12.1.2010 9:23

hlášení o počasí

nic nepřipadlo - takže máme všude asi 30 cm prašanu. Je hezky bílo - u nás to na kalamitu nestačí, takže je docela klídek a pohoda. A teď do té bílé krásy začíná svítit slůňo  :o)

Dede 12.1.2010 10:57

Re: hlášení o počasí

Hlásím, že navzdory všemu je v Hobitíně (tím spíš na skoro celých ostrovech) stále úplně bílo. Hlavní cesty jsou sjízdné, vedlejí sklouzatelné, tedy skoro idyla:)) Marek má dnes odletět, tak napjatě čekáme, jak dopadne ruleta na letišti Gatwick - každý den jsou některé lety zrušené (princip výběru nechápu:)), tak doufáme, že do Prahy se snad poletí. Jinak zítra má sněžit zase a já jen doufám, že nám opět nezavřou školu... být záškolákem má své kouzlo, ale pokud jsou hodiny placené a patrně se nenahrazují (to bych se dost divila, uvidíme), tak ten půvab nečekaných prázdnin dost mizí

mishi 12.1.2010 11:59

Re: hlášení o počasí

Sever hlásí nesněžení a sluníčko - protažený chodníky i silnice a už je to konečně krása... Sníh drží a mrzne, ráno jsme měli mínus deset...

zkumavka 12.1.2010 8:42

Mně se líbí oba,

strašně bych je chtěla,ale hrozí mi studené,vlhké a bílé "peřinky"  pod mostem.. Košišku ,jenže ta moje divoška by se jí zle odvděčila! je to rváč a i s Bondem už dva roky válčí a nedá pokoj.Udělá si bojovnej "účes" naježí se jí chlupy na ocase, a už jdu je rozsoudit..Bývalá bezdomovkyně si hájí své území,asi ano..

PetraK 12.1.2010 8:31

Zdeni

včera to vyrazilo do světa, dneska Lucka psala, že to vyjde přednostně v Blesku a já se dneska ozvu Karolíně, Určo něco vyjde. Fenka i kočička se mi, jako ostatním hrozně moc líbí, kdyby to šlo...., tak aspoň přiložím ruku k dílu takhle.

Zdena b.p. 12.1.2010 8:55

Re: Zdeni

Já to vím. (srdíčko buch-buch) Zrovna jsem probrala všechny maily a dala si 10. hodinu, kdy shrnu všechny víly do pokusu o poděkování. :o) Jste zlaté. Já bych je oba brala okamžitě, (dokonce bych si splnila dávný sen o pejskovi), ale spolubydlící mi to prostě nedovolí. :o(