2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

KOČKY A PSI: SOS pro pejska a kočičku

Vážení přátelé, já vím, že má každý spoustu starostí. Ale i tak bych vás ráda poprosila o pomoc. Mé bývalé spolupracovnici umřela před vánočními svátky maminka, která měla fenečku a kočičku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PetraK 12.1.2010 14:34

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

VYDRŽ PRŤKA, VYDRŽ!! A DOBROU CHUŤ.

Xerxová 12.1.2010 14:37

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

kde by se cárala... Ty si z ní občas děláš v žumpě šprťouchlata... tak si tě vychutnává...

JSTE  HOLKY  HVĚZDY  NEJŠIKOVNĚJSÍ  !!!

PetraK 12.1.2010 14:40

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

tak si tě vychutnává...  -  asi má taky teda voběd zrovinka :-D

JSTE  HOLKY  HVĚZDY  NEJŠIKOVNĚJSÍ  -Já  ne. Hvězda je Lucynka. 

Zdena b.p. 12.1.2010 14:40

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

LucYnka ani netušila, že patří do houfu zabukystů. Dost se chechtala, když jsem jí to prozradila:oD

Xerxová 12.1.2010 14:44

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

vždyť už několikrát vylezla... Tak zase tak "cizí" není...

PetraK 12.1.2010 14:46

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

Hlavně je úpa praštěnááááá tadadáááá!!! :-)

Zdena b.p. 12.1.2010 14:49

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

AAAUUU Petro, to o té pravdě platilo na Xerxovou a né na tvoje heslo 8-D

PetraK 12.1.2010 14:51

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

Zdenooo? No mě to nevysvětluj, to si hásky vysvětli Lucynce, že jsi o ní vlastně vůbec nechtěla napsat, že je praštěná :-D :.-D :-D :-D. Nevim ale, ešivá Ti to uvěří :-D

Zdena b.p. 12.1.2010 14:56

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

No, když se podívá na časy našich připomínek, tak snad jo. :o)))

jiný Honza 12.1.2010 17:01

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

Teď jsem dočetl včerejšího Ešusa. Ty ženská zatracená, jestli ty ty tvoje povídání nevydáš knižně, tak tě budu chodit v noci strašit!!! Řval jsme smíchy jako kůň (ještě, že jsem tady sám). A na uloveného zajíce jsem skočil jen asi desetinu vteřiny. 8-P

Takže moc díky a honem vydávej! 8-D

PetraK 12.1.2010 19:38

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

Jsi lepší než moje máma, ta ač s námi tehdy na chalupě byla, tak mi to sežrala taky :-D, ale říkala si, že to bych jí snad na Ešusa práskla, kdyby něco takovýho provedl. No hlavně by slyšela můj řev, protože tohle kdyby se stalo, to bych se hodně naštvala :-D, tak jen doufám, že se to nikdá nestane :-)

Jakub S. 12.1.2010 21:46

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

Já jsem na něho skočil a přemýšlel chvíli jak blbec (no každý přemýšlí jak umí, že), jak to - co to - koho to. Co chcete...

Zdena b.p. 12.1.2010 14:46

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

To máš vlastně pravdu. :o))

lucYnka 12.1.2010 15:04

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

Jeziss takovejch caviku kvuli me :))) ja mam pocitac ve velmi chorem stavu a mam puceny notas od mamky a ten ma na vsechnooo moooooooore casu, takze nez se nekam dostanu.

mishi 12.1.2010 15:09

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

Co mi uteklo?

lucYnka 12.1.2010 15:10

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

ja nevim jestli reaguju spravne jako zabukistka to tu jeste nemam zmakli, PetraK. me furt nekam hnala a ja nevim jestli jsem se dostavila kde jsem mela :o

Xerxová 12.1.2010 15:20

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

jsi úplně správně - tak sem se zprávou :o)

Zdena b.p. 12.1.2010 15:10

Re: TÁÁK SE MOC TĚŠIM AŽ PŘIJDE LUCYNKA ZABUKISTKA

HUFFF Jsem tuuu :o))

Kaa 12.1.2010 11:55

OT - fotografie z neděle

Drazí Zvířetníci, konečně jsem si našla nějakou hodinku a dala jsem na web vybrané fotky z neděle u Xerxové. Hlavní část je na  http://ocikvideni.cz/jarabacci2/index.html  a vybrané na http://ocikvideni.cz/nove.php. Snad se vám budou líbit. Provolávám tedy ještě jednou Xerxové SLÁVA!!!

Lucka V. 12.1.2010 12:09

Re: OT - fotografie z neděle

To jsou nádherné fotky, milá Kaa, ty opravdu umíš!!!

veram 12.1.2010 12:27

Re: OT - fotografie z neděle

Krááááása!!!

Asteris 12.1.2010 12:24

Re: OT - fotografie z neděle

No, nádhera, kdo umí - umí. A ten dlask je opravdu uhlazený elegán. A ti jikavci! A vůbec všichni.

zkumavka 12.1.2010 12:29

Re: OT - fotografie z neděle

Moc krásný!!

Xerxová 12.1.2010 12:33

Re: OT - fotografie z neděle

jsem ráda, že máš dva nové ptáčky do svého fotoatlasu :o)  Jsou to krásné fotky - prostě umíš. Za ty fotky snad i to uslintané oblečení stálo  :o)

karakal 12.1.2010 12:37

Re: OT - fotografie z neděle

To je krása, hned jak jsem tohle hlásání uviděla, šla jsem si obrázky prohlédnout. A teprve teď jdu číst zbytek.

YGA 12.1.2010 12:59

Kaa!

Ty se ti fakt povedly! Hrdlička vypadá, jako by ti stála z oka do oka a na fotce č. 6 si jikavec pěkně dupl, až mu od nožičky vystříkla sprška sněhu "Tady bude klid!" - super.

Matylda 12.1.2010 14:15

Re: OT - fotografie z neděle

Paráda!!!

PetraK 12.1.2010 14:26

Re: OT - fotografie z neděle

krásný fotky moc, fakt moc krásný!!

Zdena b.p. 12.1.2010 14:31

Re: OT - fotografie z neděle

Kaa, já dokázat jedinou z těch nádherných fotek od Xerxové, tak se dobrovolně nechám od Bety volíbat až za ušima  a ještě jí budu pašovat druhé večeře :-D

Xerxová 12.1.2010 14:43

Re: OT - fotografie z neděle

druhé večeře raději neeee. Betka nesmí nabrat -fakt se mi ta její pravá zadní moc nezdá :o(  Uklidnit psice nejde, tak musím udržet spíš hubenější dogu (a ona je typově mamut) a rozumným pohybem držet svaly a vazy... a doufat, že jí koleno vydrží až do smrti. Tak nějak divně se kloub víc a víc rýsuje ven  :o(  ale na ní není nic vidět. Až půjdeme kolem "nějakého" veta, tak se poptáme..., ale pokud nemá vůbec žádné příznaky problémů, tak se mi s tím nechce nic dělat